Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Şuan sadece uber ve doordesh yapiyorum 2 ay önce başladım. Krediye ihtiyacım olursa ev araba v.s benden gelir beyanı istenecek. Maalesef paycheck verilmedigi ve direk hesaba param yattigi icin nasıl kanıt gösterebilirim. Basit bir kredi karti limit artışında bile gelir kanıtı isteniyor. Bu konu hakkında bilgisi olan varmı

• @roccorocco merhaba yeni bir motor aldim delivery yapmayi düşünüyorum şehir içinde park olayi nasil çözerim tüm tavsiyelere açığım trafikte yeniyim

• Restorandan pick up yaparken veya musteri apartmanda oturuyorsa delivery yaparken restoran ve apartmanlarin onunde 30 dakikalik truck loading veya passanger wait icin 3-5 dakikalik ve 1-2 araclik bos yer oluyor. Motorla cok park sorunu yasayacagini sanmiyorum. Single house delivery de otopark pek sorun olmuyor. Yeteri kadar bos yer bulunuyor hatta yol genisse diger aracin yanina bile kisa sureligine arabayi biraktigim oluyor.

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• @Joey Orlando hakkinda hicbir fikrim yok. Hem baska bir eyalet hemde ilgi alanim olmayan biryer. Hic arastirmadim acikcasi. Bu islerde soyle bir durum var. Ayni sehirde farkli lokasyonlarda bile farkli tutarlarda kazanirsiniz. Yani size net bir tutar soyleyemem. Soyleyenede cok inanmayin derim. Ben Seattle da farkli gunlerde farkli mahallelerde bazen iyi yapiyorum bazen nerdeyse bir onceki gunun yarisini yapiyorum. Her sehirde her bolgede her gunde farkli farkli tutar yaparsiniz. Sadece bu isleri yaparak gecinenler var tabi gunde 10 saat disarida araba surerek hergun yapilirmi siz karar verin.

• @roccorocco Anladım kral, iyi günler 🙂

• Arkadaşlar houston ya da dallas a Ocak'ta geleceğim. İlk etapta fazla seçeneğim yok. Yemek dağıtımla başlamayı planlıyorum. Ancak hesabi açıp 3 ay 4 ay bekleyen var sisteme dahil olmak için. Ben geldiğimde bunlar göz önüne alındığında hangi şehri tercih etmeliyim Texas ta. Deneyimlerinize ihtiyacım var. Ne tavsiye edersiniz? Teşekkür ederim.

• @Volkan-Şale yemek uygulamalarında hesap açılmıyor doğru en hızlısı artık lyft gibi gözüküyor. İş konusunda houstonda süper akıcı işler değiller yemek dağıtarak 100-150 anca çıkıyor şu aralar oda en az 10 çalışınca. Lyft içinde ehliyet alma süresi ve yüksek modelli araba olayı var. Tabi onda da iş Houston için süper değil. Uber lyft beraber olursa daha güzel iş yapıyor. Servis işlerinde iş her yerde var görüyorum now hiring diye. Maaşları düşük 10$ saati oluyor genelde.

• @gkhanfeez Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Amerika olayı gerçekten bitmiş. Bir sürü masraf ettik. Bilseydim hiç uğraşmazdım.

• @Volkan-Şale hocam naptiniz ya 🙂

• @Volkan-Şale, içinde söyledi: Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

@gkhanfeez Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Amerika olayı gerçekten bitmiş. Bir sürü masraf ettik. Bilseydim hiç uğraşmazdım.

Ana hedefiniz delivery yapmak veya uber/lyft soforluk yapmaksa, bosuna masraf yapmissiniz. Bu isler gecici ara yol isler olmali. Hedefinizde ya herhangi bir alanda bir kariyer veya isyeri sahibi olmak olmali. Yoksa sonuc husran olabilir.

• @Volkan-Şale, içinde söyledi: Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

@gkhanfeez Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Amerika olayı gerçekten bitmiş. Bir sürü masraf ettik. Bilseydim hiç uğraşmazdım.

Amerika konusunda kisa sureli planiniz var ise ve geldiginiz gibi iyi bir kazanc bekliyorsaniz gercekten bosuna masraf yapmis olursunuz...

10 kisiden 1 kisi geldigi gibi iyi bir is buluyor... Herkes az cok bir surec yasiyor burada... Ilk zamanlarda 2bin maks kazanacak gibi hazirlamak lazim kendimizi... Sonrasinda sistem yavas yavas cozuluyor...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Volkan-Şale @semavi son canlı yayında dustystriker diye birisi yorum yazmıştı bu kişiye tam bir cevap olur bu arada konsolosluk neden mülakata gelirken para istiyor tam da senin gibi düşünen kişiler GELMESİN homeless olupta bir boğazı daha doyurmak için masraf yapmayayım diye. @crazycells bu kişinin beyanını çerçeve yapıp foruma asılmalı neden para isteniyor hangi düşüncede ki kişiler amerikada yapamaz diye.

• Delivery geçici yapilacak iş tabiki. Ama o işi bulamazsak gerçek işime nasıl geçiş yaparım?

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• @Volkan-Şale benim arkadaşım turkiyede elektrik mühendisliği bitirdi, sizinde ayni alan oldugunuzu bilmiyordum. Tesadüfte olsa. Yazım tam size göre. Önce o diplomanı yırt at. Buraya geldiginde onun denkligi yok. Ayrica ulke degil kıta degisteceksin, tuvalet temizlemeye bile razı olman lazım. Ssn ve lD kartını aldiginda en gec 3 gun icinde delivery hesaplarin onaylanir ve başlarsın hepsi bu kadar, sonrada gider elektrik ile ilgili kurs sertifikasi alir kendi işini yaparsın. Turkiyede memur olmaktanda burada homeless olmanı tavsiye ederim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |