Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Onur-Can-Serinyel, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhabalar.
    2021 talihlisiyim. Beni de telegram grubuna ekleyebilir misiniz ? @gucarslan

merhaba, özel mesajla bilgi verdim size.

• Merhaba DV2021 hakkina sahip oldum ancak bazi sebeplerden dolayi hala dv260 formunu doldurmadim. Eylul ayinin son olduguna dair bazi bilgiler okudum , hakkimi kaybetmis oldum sanirim dogrumudur? Case number 8000 lerdeydi. Cevabiniz icin tesekkur ederim.

• ⭐⭐⭐

@T-A, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba DV2021 hakkina sahip oldum ancak bazi sebeplerden dolayi hala dv260 formunu doldurmadim. Eylul ayinin son olduguna dair bazi bilgiler okudum , hakkimi kaybetmis oldum sanirim dogrumudur? Case number 8000 lerdeydi. Cevabiniz icin tesekkur ederim.

Merhaba,

Öncelikle hayırlı olsun. Hakkınızı kaybetmediniz. DV2021 süreci 30 Eylül 2021'e kadar sürecek. Bu süre zarfında işlemlerinizi halledip, mülakatınızı yapıp, vizeninizi almanız gerekiyor.

Forumdaki yardım paketini kullanarak DS60 formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca imzanızı da benim imzamda olduğu şekilde kopyalayıp doldurabilirseniz, farklı sorularınızda yardımcı olurken daha sağlıklı bilgi almanız sağlanır.

• @Sono cevabiniz icin tesekkur ederim

• Merhaba 2021 talihlisiyim. 15 bin sıralamam. Telegram grubuna ekler misiniz ?

• Öncelikle herkese merhabalar ve tüm adaylara hayırlı olsun dileklemi iletmek istiyorum. Forumda yabancıyım hatta ilk postum budur 🙂 İş güç hayatı derken anca fırsat bulabildim. Buradaki engin bilgili arkadaşların yardımına ihtiyacım var.
    Case Number: 2021EU16XXX
    DS-260 submit: 12.07.2020
    KCC Evrak İstek Tarihi: HALA YOK! Aradan 4-5 ay geçecek ve hala Kentucky den geri dönüş yok!? Acaba bu konuda içimi rahatlatacak yada tedirgin olmamı sağlayacak bilgileniz var ise sizden yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden herkese çok teşekkür eder, mutlu günler dilerim..

• @Çağlar-Çağlayan korkmayın case numberınız düşük bir sıkıntı olacağını sanmıyorum

• Merhabalar beni de telegram grubuna alır mısınız @gucarslan

• @Emir600RR teşekkür ederim, içimi rahatlattınız 🙂 İyi akşamlar

• @Çağlar-Çağlayan sağolun iyi akşamlar

• @T-A case numberınız düşük hala şansınız var bir an önce ds260ı gönderin derim

• Ben de 2021 talihlisiyim beni de telegram grubuna alabilir misiniz

Dosya Numarasi: 2021EU8XXX
    DS-260 Gonderimi: 14/06/2020
    KCC Evrak Istegi: 08/09/2020
    KCC Evrak Onayi: ../../....
    Saglik Muayenesi: ../../....
    Vize Mulakati: ../../....
    Vize Onayi: ../../....
    Pasaport Teslimi: ../../....
    ABD Ilk Giris: ../../....

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Melih-Aşan özel mesajla bilgi verdim size.

• merhaba 2021 grubu için beni de telegrama alır mısınız lütfen, teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@iremkalın mesajla bilgi verdim size.

• Hayırlı akşamlar arkadaşlar. Bilgi sahibi olan yardımcı olabilirmi.
    Çiftte Vatandaşlığa sahibim. TR ve diğer ama isim soy isimler bir birilerinden farklı.
    Banka hesabı gösterirken veya başka işlemlerde sıkıntı olurmu. Extra bişe yapmam gerekiyormu.
    Nüf Müd İsim Denklik belgesini aldım. DS 260 belirttim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@BKB, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Hayırlı akşamlar arkadaşlar. Bilgi sahibi olan yardımcı olabilirmi.
    Çiftte Vatandaşlığa sahibim. TR ve diğer ama isim soy isimler bir birilerinden farklı.
    Banka hesabı gösterirken veya başka işlemlerde sıkıntı olurmu. Extra bişe yapmam gerekiyormu.

sorulariniz icin su basligi kullanabilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3422/dv2021-2021-green-card-lotosu-asamalari

• Merhaba arkadaşlar öncelikle evraklarımı 21 ekim tarihinde gönderdim ancak hala onay maili gelmedi benim numarama yakın arkadaşlara 1 hafta gibi bir sürede onay maili geldiğini görüyorum imzaları inceleyince bu bir problem midir sizce? Son olarak da Telegram grubuna katılmak istiyorum önceleri katılmıştım ancak nedensiz şekilde artık grubu göremiyorum , teşekkürler 🙂

• @BKB, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Hayırlı akşamlar arkadaşlar. Bilgi sahibi olan yardımcı olabilirmi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@red_wine, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba arkadaşlar öncelikle evraklarımı 21 ekim tarihinde gönderdim ancak hala onay maili gelmedi benim numarama yakın arkadaşlara 1 hafta gibi bir sürede onay maili geldiğini görüyorum imzaları inceleyince bu bir problem midir sizce? Son olarak da Telegram grubuna katılmak istiyorum önceleri katılmıştım ancak nedensiz şekilde artık grubu göremiyorum , teşekkürler 🙂

merhaba. case numaraniz oldukça düşük, evraklarınız kisa sürede onaylanacaktır. eğer 10 gun içinde onaylanmazsa lütfen [email protected] e bir mail atip durumunuzu sorun. yüksek ihtimalle onayladilar ama onay maili gondermediler. bu durum bir kaç arkadaşımızın başına daha geldi..

telegram grubu için de size mesaj gönderiyorum. lutfen forumdaki mesaj kutunuzu kontrol edin.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |