Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@FurkanAydn, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Arkadaşlar ben adress line 1 kısmına A Mahallesi B sokak ismini yazdıktan sonra soka yazıyorum k yı yazamıyorum sizce ne yapmalıyım Sk olarak kısaltma yapsam sorun çıkar mı?

mah sok cad apt gibi kisaltmalar yapabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@uysalkedi, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Herkese iyi aksamlar. Sabahtan beri en az 6 kere denedim. Internet exp. girdim. Bilgisayardan ve cep telefonundan denedim. Giris tamamlanmadan sayfa kapaniyor. Cildiricam. Bu sekilde giris yapamayan var mi? Baskanlik secimi yuzunden mi acaba?

incognito mod ile deneyin, bu sekilde daha az hata veriyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@DonTurcos, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@uysalkedi Kullandığınız tarayıcıdaki reklam engelleme,izleme önleme gibi eklentileri kapatın.Tarayıcıdaki çerezleri silin,büyük olasılıkla başarılı bir başvuru yaparsınız.

evet, bu oneriye ben de katiliyorum 🙂 3 cocuklu bir basvuru yaparken normal web browser 4 defa hata verdi ama incognito mod ile ilk seferde yapabildim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ilkerdmrr, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhaba, ben şuan 2 yıllık üniversite okuyorum ve 2. senem bitti. 1 aylık bir staj yapıp diplomamı alacağım. Gc kayıt formunda eğitim bölümünde neyi seçmeliyim ?
    birde e posta yazarken küçük harfle mi yazmam gerek ?

buyuk kucuk harf farketmiyor. some university courses'u secin.

• @crazycells Teşekkür ederim bilgi için 🙂

• @leon Veren makam/Issued by T.C. Taipei BE yazıyor.

• @ibrahimasar, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Cruzer, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bugün itibariyle 3. başvurumuzu yaptık eşim ve benim adıma o ilk heyecan yok ama olsun..
    İnşallah bize çıkar ben bizi tutuyorum 🙂

Ben de sizi tutuyorum. Dürüst tavrınız ve kendim için bir şey istiyorum deme cesaretiniz için kutlarım.

Desteğiniz için çok teşekkür ederim yıllardır greencard bekleyen birisi olarak kendinizden vazgeçip beni desteklediğiniz için 🙂 bu saatten sonra beni seçmezlerse kendileri kaybeder 😃

Yoo.. Kendimden vazgeçmiş değilim. Seni de tutuyorum kendimi de... 🙂 55000 kişi seçiyolaa bize de sıra gelir heralde 🙂

🙂 İnşallah sizede bizede sıra gelir bende sizi tutuyorum bu saatten sonra hodri meydan 😃

Amin. Sen hangi eyalete yerleşmeyi planlıyorsun merak ettim.

tam olarak karar verdiğim söylenemez 2 zıt kutup arasında gidip geliyorum Texas/Houston veya Austin de olabilir. Newyork tarafında New jersey de olabilir çok alakasız değil mi 🙂

• Yine çekiliş sonucu belli olmadan eyalet seçimleri başlamış 🙂

• Odaya giriş yapıldı. Bekleyiş başladı

Herkese bol şans...

• ⭐⭐⭐⭐

Bugün itibariyle 3. başvurumuzu yaptık eşim ve benim adıma o ilk heyecan yok ama olsun..

Ben de sizi tutuyorum. Dürüst tavrınız ve kendim için bir şey istiyorum deme cesaretiniz için kutlarım.

Desteğiniz için çok teşekkür ederim yıllardır greencard bekleyen birisi olarak kendinizden vazgeçip beni desteklediğiniz için 🙂 bu saatten sonra beni seçmezlerse kendileri kaybeder 😃

Yoo.. Kendimden vazgeçmiş değilim. Seni de tutuyorum kendimi de... 🙂 55000 kişi seçiyolaa bize de sıra gelir heralde 🙂

🙂 İnşallah sizede bizede sıra gelir bende sizi tutuyorum bu saatten sonra hodri meydan 😃

tam olarak karar verdiğim söylenemez 2 zıt kutup arasında gidip geliyorum Texas/Houston veya Austin de olabilir. Newyork tarafında New jersey de olabilir çok alakasız değil mi 🙂

Valla başlangıç için aynı durumdayız. Gidenlerin etkisiyle Houston, Hızlı para ve filmlerdeki American Life görüntüsünün etkisiyle New York düşünüyorum ben de. Eğer ilk başta gidersem kesinlikle New York, ama geçici olarak büyük ihtimalle.

• @ibrahimasar, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Valla başlangıç için aynı durumdayız. Gidenlerin etkisiyle Houston, Hızlı para ve filmlerdeki American Life görüntüsünün etkisiyle New York düşünüyorum ben de. Eğer ilk başta gidersem kesinlikle New York, ama geçici olarak büyük ihtimalle.

aynı düşüncedeyiz abi bende tam olarak öyle düşünüyorum bakalım kısmet olursa olur olmazsa seneye bir daha deneriz şansımızı 🙂

• Ben chicago veya cincinnati'ye gideceğim şirketin ofisleri orada fakat seattle veya dallas istiyor gibiyim. Kısmetse seneye karar vereceğiz artık 😁 😁 😁

• Aldık yerimizi

• Bir şeyi merak ediyorum, çekilişi kazandık diyelim. Gitmeden kredi çekip, banka hesabında o çektiğimiz parayı göstersek ve sonradan 14 gün içinde krediyi masrafsız şekilde iptal etsek paraya hiç dokunmadan bir sıkıntı olur mu? Bunu yapan var mı? 15 bin dolar öyle kolay kolay bulunacak bir para değil çünkü şu an benim için. Dolar 8.5 lira oldu.

• Arkadaşlar daha mayısa çok var - hele biraz yaklaşsın şimdiden böyle yaparsınız ve kazanamazsanız sizin için yıkım olur atın dursun 5 yıl oldu çekilişle katılıyoruz az sabır - bol şans dilerim.

• @Valjean çok haklısınız bir çok kişi sizinle aynı durumda, vizeyi verdikten sonra sonuç olarak hesabınıza bloke koymayacaklardır. Düşündüğünüz şekilde bir problem olmayaz diye düşünüyorum. İllaki geçmiş yıllarda bu şekilde deneyenler olmuştur. Onlar deneyimlerini yazarsa daha iyi olur.

• Burda.....

• @Er-Rayn, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Valjean çok haklısınız bir çok kişi sizinle aynı durumda, vizeyi verdikten sonra sonuç olarak hesabınıza bloke koymayacaklardır. Düşündüğünüz şekilde bir problem olmayaz diye düşünüyorum. İllaki geçmiş yıllarda bu şekilde deneyenler olmuştur. Onlar deneyimlerini yazarsa daha iyi olur.

Biraz param var ama o güne kadar anca 7-8 bin dolar biriktirebilirim. En kötü sağdan soldan borç alıp 10 bin dolar falan gösterip biraz daha ucuz eyaletlere gideceğimi söylerim diye düşünüyorum. Doların artması çok sıkıntı oldu. Sağlık muayenesi bile artık nerdeyse 4-5 bin liraya geliyor hatta daha fazla.

• @serkanist dostum bırak millet hayal kursun, parayla değil ya. Hem unutsanda hayalde kursan sonuç olumsuzzsa aynı derecede üzülüyorsun. Bırakalımda insanlar üzülecekse bile üzüldüklerine değsin. Arkadaşlar eyalet seçmeye devam 😁😁

• @Valjean aynen ya para yada sponsor iş mektubu istiyorlar maalesef. Ama gönlünüzü rahat tutun. İş oralara gelince illaki bir çözüm bulunur. Umarim. Bol şanslar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |