Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

• Merhabalar,Greencard başvurusu sürecindeyim. 1 yaşında bebeğim var ve abd vatandaşı bildiğim kadarıyla bebeğimi başvuru formuna girmeme gerek yok fakat çocuk sayısı durumuna takıldım oraya 0 yazmamış yanlış bilgi girmemiz anlamına gelmez mi? Kafam karıştı ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Teşekkürler..

• @MRO04 Geç saatlerde veya sabah erken saatlerde sistem yoğun olmuyor.

• @seda09 Merhaba, resmi site başvuru yönergesinde sık sorulan sorularda çocuklarla ilgili bölüm sizin sorunuzu cevaplıyor, başvuruya eklemene gerek yok ama eklersen sorun teşkil etmez diyor.
    ![alt metni](a.JPG görsel url)

• @seda09 Kanaatimce sorun olmuyorsa ekleyin içiniz rahat olur, çocuk sayısını ne yazmam gerek diye düşünmezsiniz.

• Merhaba bu benim üçüncü başvurum olucak ve ilk defa son günlere doğru bıraktım başvuruyu. Az önce birkaç kez formu göndermeye çalıştım ama bir türlü yapamadım. Tüm bilgilerimi doğru ve eksiksiz girmeme rağmen bir türlü olmadı ve site çöküp durdu. Bir daha başvursam bir sorun olur mu? Herhangi bir kod ve onay mesajı da çıkmadı çünkü. Aynı sorun sizlerde de var mı?

• Bu ileti silindi!

• @Mylife Teşekkür ederim cevap için. bende okumuştum bu önergeyi. sadece detaycı düşündüğüm için cocuğum varken oraya 0 yazıp sahip olduğum çocuğum hakkında hiçbir bilgi girmemeyi göze alamadım. dediğiniz gibi belirtmem daha iyi olabilir. sadece bebeğim bir yaşında ve hareketli bir bebek olduğu için vize fotoğrafı çekmem beni zorlucak 🙂 bununla ilgili bir tavsiyeniz varmı?
    Teşekkürler

• @seda09 Yere yada yatak üstüne beyaz çarşaf sererek çekim yapabilirsiniz, bebeğin gözleri açık olması yeterli malum bebek hareketli olacak eşinizde budurumu hallederse sorun yaşamazsınız, yüzde gölgelenme olmasın yeter, çocuk resminde fazla titiz davranmazlar sanırım.

• Arkadaşlar merhaba tabletten başvuru sıkıntı yaratır mı yapabilirmiyiz tecrübeli arkadaşların bilgilerini bekliyorum

• @eesra Bilgileri seri bir şekilde girerseniz sorun olmaz, dv-2020 iphone 5 ile yapmıştım.
    Tavsiyem bilgisayardan yapın.

• @Mylife anladım bilg sıkıntılı biraz cesaret edemiyorum donuyor falan o yüzden sordum

• @dogukan12 Merhaba sayfada bekleme yapmıyorsun dimi, akşam geç saatlerde veya sabah erken saatlerde deneme yapın sistem yoğun olmaz.

• Merhaba. Başvuru yapmaya çalışıyorum ancak bilgilerimi girdikten sonra ikinci sayfayı açmıyor. Bağlantıyı kontrol edin hatası alıyorum. Farklı tarayıcılarla da denedim sorun devam ediyor. Bu sıkıntıyı yaşayan var mı? Nasıl çözülebilir

• Merhabalar. Adres kısmındaki in care of kısmına adresin 1. kısmını 2 ve 3 e devamını yazdım. County/State kısmına da Turkey yazdım. Sizce bu seçilmeme nedeni olur mu 😞

• @Mylife Öncelikle geri dönüşünüz için teşekkürler. Hayır, bekleme yapmadım. Seri bir şekilde hatasız ve eksiksiz tüm bilgilerimi doldurdum ve Continue tuşuna bastım, çocuk sayısını da boş bırakıyordum genellikle yine boş bıraktım ondan olabilir mi bilemiyorum. "0"yazmam mı gerekiyor sizce? Olmadı sabaha doğru yeniden deneyeceğim. Bu arada tüm bilgileri büyük harflerle mi yoksa küçük harflerle mi yazmalıyım? Şuana kadar hep büyük harflerle ve İngilizce karakterle yazmıştım. (Mail adresi de dahil)

• Merhaba, gün içinde defalarca denedim onay verip ikinci sayfaya geçemiyorum. Yoğunluktan olsa gün içinde her saat aynı hatayı verir mi bilemedim. Aynı sorunu yaşayan var mı? Nasıl çözebilirim. Şimdiden teşekkürler.

• @Derya1994 Aynı sorun bende de hala devam etmekte, 3 kez denedim ama bir türlü 2. sayfaya geçemedim. Umarım bir sorun olmaz.

• @Mylife Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için🙏🏼

• @dogukan12 Ben biraz önce başvuruyu tamamlayabildim. Geç saatte girmek gerekiyor sanırım.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |