Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@bahar-ergeldi başvuru çok kolay kendin dedin. Yanlışlık yaparım derken adını soyadını ev adresini ve mail adresini yazmayı da biliyorsun başvuru da bu 4 başlık için yazı yazıyorsun geriye kalan her şeyi seçenek seçiyorsun. Ayrıca resim için 1-2 dakika içinde yapılabiliyor. Buna rağmen hala ben illa da danışman firma ile yapacağım dersen seneye kendim başvuru yapıcam sizinle çalışmak istemiyorum diyeceksin. Sen yaptın başvuruyu ancak tüm bilgiler ellerinde olduğu için de onlar da yapar. 2 başvuru direk ret yersin. herkes yazdı fakat kararı sen verirsin.

resim için de aşağıdaki yazıda ki programları kullanırsın. Yok ben yapamam dersen vesikalık yada kendin çektiğin ham resmini bana atarsın sana yapılmış halini geri gönderirim.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2803/resim-olayını-amma-da-büyüttünüz-alın-size-örnek?_=1601465596673

Bu forumu diğer forumlardan farklı tut. Biz burada aileyiz herkes birbirine yardımcı olmak için çırpınır. Olur kazandın kimlik kartların gelmesi için adres bile buradan sağlıyoruz. Burası bambaşka hoşgeldin bu arada

• @Rhonster 😲 haklısınız

• @ayvalik10 Çok teşekkür ederim. Biraz sert olmuş ama 😋 Hoş buldum. 1 ay süresince fazla yüklenmenin olmadığı, başvuru yapmanın en doğru olduğu zaman hakkında da yardımcı olabilir misiniz?

• Yarın için heyecanlı olmamak elde değil. Umarım son dakika golü yemeyiz de ertelenmeden başvurularımızı yaparız. Herkese bol şans

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@bahar-ergeldi başvuru çok kolay kendin dedin. Yanlışlık yaparım derken adını soyadını ev adresini ve mail adresini yazmayı da biliyorsun başvuru da bu 4 başlık için yazı yazıyorsun geriye kalan her şeyi seçenek seçiyorsun. Ayrıca resim için 1-2 dakika içinde yapılabiliyor. Buna rağmen hala ben illa da danışman firma ile yapacağım dersen seneye kendim başvuru yapıcam sizinle çalışmak istemiyorum diyeceksin. Sen yaptın başvuruyu ancak tüm bilgiler ellerinde olduğu için de onlar da yapar. 2 başvuru direk ret yersin. herkes yazdı fakat kararı sen verirsin.

resim için de aşağıdaki yazıda ki programları kullanırsın. Yok ben yapamam dersen vesikalık yada kendin çektiğin ham resmini bana atarsın sana yapılmış halini geri gönderirim.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2803/resim-olayını-amma-da-büyüttünüz-alın-size-örnek?_=1601465596673

Bu forumu diğer forumlardan farklı tut. Biz burada aileyiz herkes birbirine yardımcı olmak için çırpınır. Olur kazandın kimlik kartların gelmesi için adres bile buradan sağlıyoruz. Burası bambaşka hoşgeldin bu arada

söylenecek her şeyi söylemişsiniz daha ne olsun emeğinize yüreğinize sağlık

• @ahmetty, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Yarın için heyecanlı olmamak elde değil. Umarım son dakika golü yemeyiz de ertelenmeden başvurularımızı yaparız. Herkese bol şans

Umarım öyle olur. Herkese bol şans.

• ⭐⭐

Pasaport fotoğrafı ile başvuruda fotoğrafın aynı olması bir sıkıntı yaratır mı?

• @LordBolton, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Fotoğrafın biometrik olmaması gerekiyor.

• ⭐⭐

@Chandler evet düzenlenmiş olarak demek istedim aslında pasaport biyometrik başvuru istenilen standartlarda ancak aynı fotoğraflar

@Chandler evet düzenlenmiş olarak demek istedim aslında pasaport biyometrik başvuru istenilen standartlarda ancak aynı fotoğraflar

TC pasaport fotoğrafı ile amerikan vize fotoğrafı arasında tek benzerlik arkaplanın beyaz olmasıdır bence. Fotoğrafın düzenlenmemiş halini alırsanız buradaki ayvalik10, crazycells olsun yardımcı olmaya çalışırlar. Pasaport fotoğrafı ile GC başvurusu yapılabileceğini sanmıyorum. Çözünürlük, gözlerin nereye geldiği, omuzlar ve birçok şey önemli. Biyometrik fotoğrafın geçerli olacağını sanmıyorum, çünkü sadece trapez bölgesi ve kafanız dahil oluyor ve dikdörtgen biçimde oluyor fotoğrafın formatı.

• @kaanvercetti O fotoğrafı farklı ölçülerde yükleyeceğim diyor ki aynısını ben de yapacağım. Fotoğrafçıdan fotoğrafı ilk çektiği şekliyle istedim ki çok geniş bir fotoğraftı, sonra ölçülere uygun şekilde kendim kırpıp program ile 600x600 yaptım.

• @Arthur-Morgan, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@kaanvercetti O fotoğrafı farklı ölçülerde yükleyeceğim diyor ki aynısını ben de yapacağım. Fotoğrafçıdan fotoğrafı ilk çektiği şekliyle istedim ki çok geniş bir fotoğraftı, sonra ölçülere uygun şekilde kendim kırpıp program ile 600x600 yaptım.

o zaman sıkıntı yok, ilk çekildiği haldeki yüksek çözünürlüklü fotoğrafla her şey yapılabilir. en mantıklısı o zaten, fotoğrafın düzenlenmemiş yüksek çözünürlüklü ilk halini almak. istanbul gibi yerlerde elbet bu işlerden anlayan vardır fakat benim bulunduğum mersin'de birtane düzgün fotoğrafı ayarlayabilen yok. sadece idphoto4you yetebiliyor onun haricinde tutorial videolar falan da var internette. sağ olsun bana ayvalik10 ve crazycells yardımcı olmuştu, yapamayanlar da buradan yardım isteyebilir.

• @ayvalik10 😋 Biraz sert olmuş ama hoş buldum. Bilgileri için çok teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Yeni tarihler 7 Ekim - 10 Kasim arasi olarak aciklandi arkadaslar, tum forum uyelerine, aile ve arkadaslarina bol sanslar dilerim!

tweet'i goremeyenler icin:

Screen Shot 2020-09-30 at 9.17.09 AM.png

• Hayırlı olsun

• @crazycells en azından bilgi netleşmiş oldu, iptal olmaması da iyi bir gelişme 🙌🏻

• Fotoğrafı bu siteden kontrol edebilirsiniz. Bir türlü yapamazsanız eğer forumda yardımcı olurlar. Zor bir şey değil zaten.

Başvuruyu son günlere bırakmazsanız kopma sorunu olmuyor. Başvuru sayfasında çok uzun kalırsanız time-out veriyor bir de. Vakitlice başvurursanız o anlamda da sorun olmuyor

• @bahar-ergeldi, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@FreeMen teşekkür ederim. Başvuru kolay görünüyor ancak yanlış bir şey yapmaktan çekiniyorum. Green card 724 adlı bir firma ile görüştüm. fotoğrafı da düzenliyorlarmış. Sadece 57 TL ödeme istiyorlar. Kararsız kaldım tavsiye ye ihtiyacım var biraz 🙂

Biz greencard 724 ile calismistik. Piyasadaki nadir guvenilir firmalardandir kendileri. Danismanliga ihtiyaciniz olursa o firma ile rahatlikla calisabilirsiniz. Fakat greencard basvurusu yapmak o kadar kolay ki, bu konuda danismanlik almaniza gerek yok. Kendiniz rahatlikla halledebilirsiniz.

• @Ryback Bende bu firma ile görüştüm ama sizlerin sayesinde kendim yapmaya ikna oldum. Çok teşekkür ederim.

Fotoğrafın son 6 ayda çekilmiş olması şartını bozmuyorsa, yani pasaportu son 6 ayın içinde aldıysanız yönerge açısından sorun yok, fotonun ilk halini alır formatı zaten uydurursunuz. Yani mülakat aşamasında bence düşük bir ihtimalde olsa kontrol edip takılabilirler belki, yine de karar sizin tabi.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |