Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• arkadaşlar merhaba başvuru fotoğrafında gerekli düzenlemeleri yaptım kontrolleri yaptım uygun duruyor ancak büyütme küçültme kaynaklı olarak hafifte olsa çözünürlük bozulması oluyor bir sıkıntı yaşanır mı bunu nasıl kontrol edebiliriz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Sandstorm, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

arkadaşlar merhaba başvuru fotoğrafında gerekli düzenlemeleri yaptım kontrolleri yaptım uygun duruyor ancak büyütme küçültme kaynaklı olarak hafifte olsa çözünürlük bozulması oluyor bir sıkıntı yaşanır mı bunu nasıl kontrol edebiliriz

problem olmaz. DV photo tool'larindan birini kullanarak hazirladiysaniz telaslanmaniza gerek yok.

• 2022 icin ben de başvuru yapacağım. Daha önce hiç yapmadım.

• @crazycells çok teşekkür ederim. düzenlediğim fotomu pc de acınca sanırım büyüme bazlı görüntü bozulması oluyo belirgin bir şekilde idphotadan yaptım düzenlemeyi mailiniz varsa göndersem kontrol için olur mu acaba çok teşekkür ederim tekrardan

• Merhabalar şuanda nüfüsda kayıtlı olan adresimle oturduğum ev adresi farklı daha değiştiremedim nüfüsa gidip,
    Green card çekilişinde şu an oturduğum adresi yazsam bir problem olurmu ? İllaki gidip değiştirmek zorundamıyım ?

• @Jeulitsh e devlet kullanıyorsanız oradan yapabilsiniz adres değişikliğini. Unutmadan 14 veya 21 gün içinde bildirmezseniz para cezası var. Bol şanslar

• @Jeulitsh, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhabalar şuanda nüfüsda kayıtlı olan adresimle oturduğum ev adresi farklı daha değiştiremedim nüfüsa gidip,
    Green card çekilişinde şu an oturduğum adresi yazsam bir problem olurmu ? İllaki gidip değiştirmek zorundamıyım ?

Başvurudan ziyade illa ki gidip değiştirmek zorundasınız para cezası var zaten belli süreyi geçince devlet mesaj atıyor adresini düzelt yoksa ceza yersin gibisinden 3 gün mü ne veriyor. Adres değişikliği için randevu alıp 5dk sürmüyor

• Ben resmi ankarada amerikan konsolosluğunun anlaşmalı olduğu fotoğrafçıda çektirdim (vize içinde orayı kullanmıştım) bu sefer gc başvurusu için olduğunu belirttim fakat herhangi bir kontrol yapmadım bu durumda kontrol gereklimidir ?

• @crazycells keşke yayınlamasaydınız, şimdi bunun sayesinde bi umutla ilave basvurular gelir önceki sayılara ulaşır yine başvurular 🤣🤣🤣 şaka bi yana gercekten güzel haber, teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Sandstorm, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@crazycells çok teşekkür ederim. düzenlediğim fotomu pc de acınca sanırım büyüme bazlı görüntü bozulması oluyo belirgin bir şekilde idphotadan yaptım düzenlemeyi mailiniz varsa göndersem kontrol için olur mu acaba çok teşekkür ederim tekrardan

[email protected] adresine gonderebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Nebleux, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

2022 icin ben de başvuru yapacağım. Daha önce hiç yapmadım.

Size de bol sanslar o halde 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@basakksn, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Ben resmi ankarada amerikan konsolosluğunun anlaşmalı olduğu fotoğrafçıda çektirdim (vize içinde orayı kullanmıştım) bu sefer gc başvurusu için olduğunu belirttim fakat herhangi bir kontrol yapmadım bu durumda kontrol gereklimidir ?

gerek yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Jeulitsh, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhabalar şuanda nüfüsda kayıtlı olan adresimle oturduğum ev adresi farklı daha değiştiremedim nüfüsa gidip,

GC basvurusu acisindan cok onemli olmaz. Su an yasadiginiz adresi yazabilirsiniz.

• @gorkem34 F-1 ile gittim. 3 kere de Amerika'dan başvurdum. Yine çıkmadı. Çıkası yoksa demek ki 🙂 Tabii hepsi, DV-2020'den önceydi (Bkz. Teorim)...

@cüneyt-tarıkman O şekilde başvurup, sürekli ret alan ("bir türlü kazanamayan" desek daha doğru olacak sanki) iki tanıdığım vardı. Biri, 3'ü Amerika'da olmak kaydıyla, 15-20 defa başvurup, bir türlü kazanamayan, Amerika'dan sınıf arkadaşım (Yüksek öğrenimli, Amerika tecrübeli, Amerika'da başı belaya girmemiş, dil sorunu olmayan, bekar). DV-2020'yi 12 bin küsuruncu sıradan kazandı. Şubat'ta vizesini cebine koydu. Nisan'da uçacaktı. Malum nedenlerden uçamadı. Temmuz'da uçtu. Girişini yaptı. 3. gününde memlekete döndü. Şimdi green card'ının, Amerika'da verdiği adrese postalanmasını bekliyor. Diğeri de, son 21 senenin 13'ünde başvurup, sonuncusunda, 38 bin küsuruncu sıradan "kazanan" benim. Profilim sınıf arkadaşımınkiyle aynı. Dediğim gibi, bir pattern var gibi; ama dediğiniz gibi, elimizde göçmenlik bürosu verileri olmadan bunu asla kanıtlayamayız. Zaten bende de ümitler 2022'ye kaldı...

• @crazycells Teşekkür ederim o zaman şu covid zamanında gidip değiştirmeme gerek yok

• ⭐⭐

@Emre-Kalafat Ben lisedeyken 100tlye çikartiliyordu pasaport daha ucuz onu demek istedim ayriyetten bunu evlisi bekarı yok ben Türkiyede bu şartlarla evlenmeyi düşünmem bile. ve sizin için zor olur şimdi cocugunuz felan da varsa adapte sureniz uzar ben tek gitsem 1 aya kalmaz evim gibi hissederim 😂

• ⭐⭐ Yasaklı

Ben bu sefer basvurumu crazycells in servisiyle yapıcam. Hemde sorunu hastalıgı olan insanlara yardımcı olurum. Ne yapmam gerekiyor mumkunse ozelden yazarmısınız grubu takip edemiyorum .

• @kingocali Hayırlısı olsun sizin için sevindim 🙂 Kesinlikle katılıyorum.. Benim demek istediğimde buydu. Tabiki her Amerikadan başvurana verilse herkes oraya bir şekilde gidip oradan başvurur . Öyle bir şey olduğunu sanmıyorum ama hem sizin örneğiniz, hem benim çevremdeki örneklere bakınca yüzdesel olarak Amerikadan başvurup yada daha önce Amerika tecrübesi olanlara çıkma oranının çok yüksek olduğunu söyleyebilirim. Bu örnek 1 değil 5 değil. en az 10-15 referans verilebilir. Koskoca forumda bile 1 yılda kazanan sayısı 2'yi 3ü geçmezken bu kadar yüksek oranda bahsettiğimiz referans azımsanacak türden değil 🙂 Ama bilemeyiz tabi ki...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Calibraturbo, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Ben bu sefer basvurumu crazycells in servisiyle yapıcam. Hemde sorunu hastalıgı olan insanlara yardımcı olurum. Ne yapmam gerekiyor mumkunse ozelden yazarmısınız grubu takip edemiyorum .

direkt [email protected] adresine bir email gonderin, sizi de listeye alayim... Bilgilendirme ve hatirlatmalari email uzerinden yapiyoruz.

• Arkadaslar merhaba
    ben hala hazirda Pekindeyim malesef covid yuzunden ucak yok geri donmek icin
    buradaki fotocular bu greencard sartlarina uygun fotoyu cekemiyolar arka plan falan cok kirli oluyo genelde ,buradaki foto studyolari bildiginiz kirtasiye
    bu sene kendim artik bir arkadasimdan rica edip telefonla cekicem
    bi arkadasim musait olup benim icin bi check ederse cok mutlu olurum ,yardimci olabilir misiniz ? @crazycells

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |