Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• mülakat alan ve daha önce hiç mülakat almamış davacılara klasik mülakat maili mi geldi?

• @giveme5 hangi telefon numarısı ile ulaşıyorsunuz.

• @Maggo
    dava listesine adınızı nasıl kaydettiniz
    hala katılabilirmiyiz

• @Emrejoy
    mrb nasıl davacı oldunuz
    tşkler

• @arnold-layne

merhaba nasıl davacı oldunuz ve ne zaman
    tşkler
    [email protected]

• Bana e-maille randevu tarihi gelmedi, ama ais zerinde 22 ve 23 Eylül tarihleri vardır oradan randevu aldım. Karışık bir durum- Konsolosluğun e-mail ile randevu tarihi de vermesi gerekmiyor muydu?

• @Maggo
    dava ya nasıl katıldınız. tşkler
    [email protected]

• Herkese merhaba bizim de 3 nisandaydi randevumuz ve iptal olmustu simdi ais uzerinden 22 sine randevu verdi ancak doktor muayenesini nasil yetistirecegiz umarim problem olmaz unganlar ile irtibata gecmeye calisiyoruz

• Ben 23 Eylüle randevu aldım, Unganlardan da 21 Eylül

• Biz de 21 ine almaya calisacagiz ancak 1 gun icerisinde yetisir mi bilmiyorum

• @lntcko, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Herkese merhaba bizim de 3 nisandaydi randevumuz ve iptal olmustu simdi ais uzerinden 22 sine randevu verdi ancak doktor muayenesini nasil yetistirecegiz umarim problem olmaz unganlar ile irtibata gecmeye calisiyoruz

AIS üzerinde derken biraz bilgi verebilirmisiniz. ben ilk defa uğraşacam. benimde 2020 de gelir diye bekliyordum ama gelmeyince uğraşmak istiyorum.
    tşkler
    [email protected]

• Önceki deneyimi olan arkadaşlardan edindiğimiz bilgiye istinaden 1 günde tamamlanıyor ve ertesi gün raporu (Zarfı) alınıyor olarak biliyoruz.

• 25 Eylül 7:30 randevusu ile kervana katıldım.
    En büyük temennim 30 Eylül'ün uzatılması ve arkada hiç kimseyi bırakmadan gidebilmek.
    Umarım mülakat herkes için olumlu geçer,

• @bezdarniy merhaba söz konusu davaya katılmış mıydınız ? tebrikler her şey gönlünüzce olsun

• @stilll teşekkürler, evet Aker davasindayim

• @bezdarniy peki teşekkürler. ben bir dilekçe doldurmuştum ancak davaya katılıp katılmadığımdan emin degilim. nasıl emin olabilirim ?

• @stilll Aker dava dosyasında adınızı kontrol edebilirsiniz

• @bezdarniy aisden mi aldınız yok hem ais hem de konsolosluktan e-mail de geldi mi?

• @TURKEYANDUSA Yok, direkt KCC den mail geldi.

• ⭐⭐⭐

@TURKEYANDUSA, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Çok şükür sonunda 23 Eylül 14:45'e randevuyu alabildim. Herkese bol şans

Tebrik ederim hayırlı olsun

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |