Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @HockeyUmpire2, içinde söyledi: Uber ve Lyft Şoförlüğü

Selam Arkadaslar , Esim Lyft icin tum basvuru bilgilerini tamamladi ama Alabama inspection not accepted diye bir ibare cikiyor surekli o nedenle hesabi acilmiyor. Bu ibarenin hemen ustunde Fl de olursaniz gerekli degil bu documents yaziyor. Kac Kerr e e-mail attik,donen olmadi . Ne yapabiliriz?

Hesap henuz onaylanmamistir. Onaylaninca kendi kendine gidecek o hata diye dusunuyorum. Bazen lyft background check yaparken 1 gunlugune durduruyor hesabi, durdurdugunda o hatayi veriyor. Aslinda onunla alakasi yok.

• @HockeyUmpire2 Lyft'in web sayfasi ve ilgili uygulamalari tam bir fecaat. Twitter'dan tum resmi Lyft hesaplarini mention ederek yazmayi deneyin. Oradan DM isterlerse yurur gider. Call center sanirim kaldirildi su an olmayabilir (acil olan haric, o da driverlar ve rider'lar icin var).

• @HockeyUmpire2 Inspection dedigi aracin mi acaba? Lyft HUB'lar kapali olmali ama aciksa oraya ugrayin.

• ⭐⭐

@Ryback yaklasik 1 aydir bu durumda degissede. @caglaror abi local officelerimi var ? Iletisime gecelim o halde

• @HockeyUmpire2 Miami, Orlando ve Tampa'da gorunuyor.

• ⭐⭐

@caglaror tesekkur ederim abi. Ulasabilecegimiz contact e-mail adresi veya telefon numarasi yokmudur acaba ?

• @HockeyUmpire2 Suradan ticket acabiliyorsun: https://help.lyft.com/hc/en-us/requests/new

Google'da da su bilgiler var:

Located in: Avis Car Rental
    Address: 2125 W Landstreet Rd, Orlando, FL 32809
    Phone: (855) 865-9553

Transportation service in Miami, Florida
    Address: 4201 NW 2nd Ave, Miami, FL 33127

Located in: Pep Boys Auto Parts & Service
    Address: 3933 W Hillsborough Ave, Tampa, FL 33614
    Hours:
    Closes soon ⋅ 4PM ⋅ Opens 9AM Wed

Located in: Pep Boys Auto Service & Tire - Philadelphia
    Address: 71 S Semoran Blvd, Orlando, FL 32807
    Hours:
    Closes soon ⋅ 4PM ⋅ Opens 9AM Wed

• Merhaba. Foruma yeni kaydoldum. Trump yönetiminin "vize" kararının iptaline göre hareket ederek Ekim-Kasım ayında Florida'da, tercihen Miami'de bir uçuş okuluna başlamayı planlıyorum. Görüştüğüm okullardan bazıları F-1 vizesi temin ediyor zaten ABD'de bu hakka sahip sayılı okul var, genelde M-1 vizesiyle gidiliyor. Uçuş dersleri sonrası genel olarak hafta sonu, fiziksel duruma ve yoğunluğuma göre de birkaç hafta içi günü akşam 6'dan sonra part-time Lyft yapmayı planlıyorum. F-1 vizesiyle bunu yapmam mümkün mü?

• ⭐⭐

@caglaror @Ryback lyft support a e mail atmıstık. Durum halloldu 😊 tesekkür ederim yardımlarınız için.

• @HockeyUmpire2 En iyisi bu işi Lyft hub da çözmek. Ancak pandemi dolayısıyla onlar da açık mı bilemiyorum.

• @pilot M1 ve F1 vizeleri ile Amerika'da yasal çalışma iznine sahip olamayacaksınız dolayısyla Uber Lyft Doordash Grubhub vs selfemployed işlerde yasal olarak çalışamayacaksınız. Planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederim. Bir diğer tavsiyem hayallerinizden asla vazgeçmeyin Amerika'ya bir şekilde gelin ve hedeflerinize odaklanın. Milyonlarca kaçak kişinin yaşamını iadame ettirdiği bir ülkede öğrenci olarak geçiminizi bir şekilde sağlarsınız.

• @aytac59 Teşekkürler dönüş için. F1 vizesi sahipleri neden çalışamıyor yasal olarak? F-1 ile SSN alma şansı olmuyor mu?

• @pilot, içinde söyledi: Uber ve Lyft Şoförlüğü

@aytac59 Teşekkürler dönüş için. F1 vizesi sahipleri neden çalışamıyor yasal olarak? F-1 ile SSN alma şansı olmuyor mu?

Rica ederim (bilgi paylaştıkça güzel) F1 ve M1 vizeleri öğrenci yada eğitim alma vizeleri olduğu için sizin Amerika'da bulunma amacınız para kazanmak değil eğitim almak dolayısıyla bir SSN numarasına sahip olsanız bile vize türünüz yasal olarak çalışmanıza müsade etmiyor.

• Hadi ya üzdü bu. Miami Downtown'da veya New York Queens'te ev bakıyordum görüştüğüm uçuş okulları orada, hazır merkezdeyken en azından LYFT vs ile part time bu işi yapmayı düşünüyordum arabamla. Uçuş dersleri sonrası, restaurant vs gibi yerlerde ayakta fiziksel olarak bir iş yorucu olur diye düşünüyorum, aklıma da başka bir iş gelmiyor açıkcası.

• @aytac59 Cok kisitli saat (geliri gecinmeye yetmeyecektir) kampus ya da anlasmali kurumlarda calisma izni veriliyor. Ama bildigim kadariyla komik saatler (haftada 8 saat gibi.)

• @pilot kacak calismalisiniz dediginiz gibi yorucu olur, belki konu komsu ile anlasip onlarin kopeklerini falan gezdirip elden para alabilirsiniz.

• Kaçak/kayıtdışı işleri nereden takip edip bulabiliyoruz?

• agizdan agiza tanidiklar vasitasiyla olur. aslinda birisi elaman aradiginda direk gidip ben ogrenciyim calisma vizem yok sizinle calisabilir miyim derseniz. kacak eleman calistiranlar kabul eder kacak eleman istemeyenler direk reddeder. ulusal zincirler kacak eleman istemezler local dukkanlara garsonluk islerine, temizlik islerine vs. bakmalisiniz. boyacilik isleri de olabilir.

• herkese iyi günler. New Hampshire da uber/lyft denemiş olan varmıdır ?

• Merhaba, pandemi döneminde uber lyft yapan var mı? Varsa deneyimlerini paylaşabilir mi?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

120

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |