Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ex-Ask Kisaca ozetlemek gerekirse, Epstein Florida'da tutukluydu, sex offender ve sex trafficking suclarindan dolayi. Adam hapisdeyken intihar etti. Eski kiz arkadasi da ayni suclardan simdi tutuklandi. Epstein yuksek profilli ve zengin bir adamdi ve o yuzden bircok politikaci ile iliskileri vardi.

Mart ayinda yayinlanan Thomas Horn tarafindan yazilan "Shadowland" adli kitap ise, Epstein'in ozellikle Clintonlar ve Obama yonetimi ile olan iliskilerinden bahsediyor.

• Amacınızın ne olduğu belli oluyor sizin. Pedofili gibi sapkınlar sadece bizim gibi 3. Dünya ülkelerinde açıkça belli olur. Amerikada böyle birşey söz konusı olamaz. O video yalandan ve montajdan ibaret. Ama sizin amacınız zaten farklı olduğu için açıklamaya gerek yok. Trump seçilmeyecek. Amerika bir faşiste emanet edilemez

• @Ex-Ask Siz nasil bir dunyada yasiyorsunuz hicbir fikrim yok, ama ABD'de yasadiginiz yerdeki sex offenders'lari adresleriyle birlikte gorebilirsiniz:

• defolup gider su kafatasci umarm

• Su andaki anket sonuclarina gore Trump tekrar secilemeyecek gibi gorunuyor. Ama hic belli olmaz. 2016'da Hillary Clinton ondeydi hep anketlerde ama Trump secildi. Bu defa nasil olacak hep beraber gorecegiz...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ex-Ask, içinde söyledi: 2020 Başkanlık Seçimi

Komplo teorileri ve saçmalık. Adam pedofili olsa siyasetten adı silinirdi.

Bence siz multimilyonerlerin gunluk hayatta sahip oldugu gucu oldukca kucumsuyorsunuz.

Arkadaslar da soylemisler "Epstein" in belgesini izleyin, bu tur seylerin ustunu ortmek icin kilit noktadaki birkac kisiyle baglantili olmaniz yeterli.

• Bende diyorumki ünlü pedofililer kendilerini açığa vurmazlar. Yok videosu varmış yok öyle söylemiş falan. Yazdıklarımı iyi okursanız anlarsınız. Bu yüzden o arkadaşın dedikleri palavradan ibaret ve amacı farklı

• @Ex-Ask, içinde söyledi: 2020 Başkanlık Seçimi

Bende diyorumki ünlü pedofililer kendilerini açığa vurmazlar. Yok videosu varmış yok öyle söylemiş falan. Yazdıklarımı iyi okursanız anlarsınız. Bu yüzden o arkadaşın dedikleri palavradan ibaret ve amacı farklı

amacım nedir merak ettim ? söylermisiniz ? 🙂

• @Masda sen ortalığı karıştırıyorsun ama..yapma böyle lütfen 😃 üçüncü dünya ülkelerinin toplumsal sorunları bunlar. ne cidden yani pedofili felan, rica edicem. 🤮 şaka maka bazen düşünüyorum; bu ülke bu kafa yapısıyla yine iyi gelmiş bugünlere. ben başkanların ikinci dönem seçilmesinin daha rahat olduğunu düşünüyorum tabii ciddi hatalar yapmazlarsa. 92 seçimlerinden beri hep çift dönem. pandemi yaşanmasaydı trump çok rahat alabilirdi. şimdi ise daha dengeli bir yarış var. demokratların sorunu iyi bir aday çıkaramayışları.

• Başkan yardımcısı olarak Michelle Obama gösterilirse, demokratların büyük avantaj elde edebileceğini düşünüyorum oy açısından.

• ⭐⭐⭐

@MegaShintai, içinde söyledi: 2020 Başkanlık Seçimi

Başkan yardımcısı olarak Michelle Obama gösterilirse, demokratların büyük avantaj elde edebileceğini düşünüyorum oy açısından.

Henüz Başkan yardımcısı açıklanmadı Biden’in dediğiniz gibi. Ne zaman açıklanıyor? Seçime 3 aydan kaldı neredeyse, belli olmaması ilginç geliyor bana.

Ekleme: Şimdi biraz inceledim de 17 Ağustos’tan önce açıklayacaklarmış.

• Epstein'in Trump la çekilmiş resimleri var. O resimlerde sıkı arkadaş oldukları gözüküyor. Zaten ölümünün nedeni bu.... Bazı arkadaşların Trump'ı Türkiye'nin dostu gibi gösterme çabasını ve seçilmesini istemesini anlamak gerçekten çok güç. Şu soruların yanıtını düşünün; Suriye'de silahlandırılan Türkiye karşıtı güçler kimin zamanında silahlandırıldı? F35 projesinden çıkarılırken kim başkandı? vs.. kısacası geçin bunları!!! Tramp'ın kalmasını isteyenler, Halk Bank konusunun taviz karşılığı TRUMP tarafından kapatılmasını sağlayan siyasi guruptur, bu nedenle Tramp'ın iktidarının devamını ve bu konunun bir daha gündeme gelmesini istemelerininden dolayı Tramp'ın seçilmesini istiyorlar. Tramp ABD'nin tüm kurumsal sistemine dinamit döşüyor. Beyaz ırkçılığın ABD de en büyük temsilcisi. Yani kısacası sadece göçmenlere uyguladığı politikalar değil tüm iç politikası boktan. Dış politika konusu ise faciaaa. ABD nin savunduğu tüm değerleri yıkan Narsist, sayko bir adam.

• ⭐⭐

Epstein davasında en son davaya bakan Federal hakimin evine bir kurye gelip kocasını ağır yaralayıp çocuğunu da öldürmüştü.. bu konu hakkında bir yakalama oldu mu burada nedense gündem olmadı belli ilgilenen arkadaşlar var bilen varsa yazabilir mi?

• Epstein'in Clintonlardan baslayarak, onemli ust duzey siyasiler ve is adamlari ile iliskileri var. Bu konunun ucu bence hem Trump hemde Biden'a dayaniyor. Belki de o yuzden hapisde icabina bakilmis olabilir.

• Eger salgin olmasaydi, ekonomi 2008'den bu zamana kadar ki en iyi donemindeydi. Trump buyuk ihtimalle tekrar secilirdi. Ama salgin herseyi degistirdi. Issizlik rakamlari cok yuksek, 2. ceyrekte 32% kuculme var ve ustelik "black lives matter" olaylari Trump'in karnesine eksi olarak yazildi. Bu yuzden anketlere gore Biden onde gidiyor ve boyle devam ederse buyuk ihtimalle secilecek. Eger kalan 3 aylik surede Trump lehine birseyler olmazsa...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@MySea orada OHAL yok mu aşkolsun örnek ülke de var sıkışınca yapıştır OHAL olayını oldu da bitti maşallah

• @ayvalik10 Henuz o kadar ileri demokrasi yok 🙂

• Son yapilan ankete gore, Trump arayi kapatmaya basladi, ozellikle 15 tane kafa-kafaya giden eyalette.

• @MySea Aynen her iki gurup içinde tehlikeli hale gelmesi hayatını noktaladı.

• Bu aksam ABD baskanlik secimi icin yapilacak olan ilk canli tartisma (debate) programi var. Tum kanallar canli yayinliyor ve hatta buyuk ihtimalle youtube uzerinden bile yayin olabilir. Ohio'da yapilacak.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

62

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |