Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@MySea O nasıl bir artıştır öyle. Birileri cidden iyi para yaptı.

• Nasıl oyle artabiliyor ya anlamak mumkun degil. Ekonomistler bile anlam veremiyor. Bu voleyi vuranlar galiba buyuk abiler. Onlar ne derse o oluyor.

• Bu yardımı alacagını bilenler parayı goturmuştur, bilginin gücü boyle birsey 😃 bende $BNGO ve $QLGN den inşallah yakında 100k yı geçerim 😃 sonra milyon dolar hedefliyom 😃

• @nicely hedefin buyuk! Hadi rast gelsin. Baska hisse tavsiyelerin varsa bildir bize de 🙂 BNGO ve QLGN de gec kaldim 🙂

• @roccorocco Tamamdır, çok emin olmadıkça bir şey yazmam zaten, çok araştırıyorum, 1 milyon tabiki zor, belkide hiç bir zaman olmayabilir ama hedefleri yüksek tutmaklazım sonuçta burası Amerika, burada imkanlar sınırsız sonuçta 😃

• @nicely Fikir almak ve paylasmak adina, asagidaki stock hakkindaki dusunceleriniz?

INPX: Cok ama cok ilginc bir stock! Aralik 2016'da $3.33 iken, yonetim kurulunun reverse stock split karari olmasi ile, Ocak 2017'de $208 bine firlamis. 2015'de ise $600 bin uzerindeymis. Bazi analystler yeni bir sicrama bekliyorlar onumuzdeki birkac yil icerisinde...

• @MySea Selamlar, $INPX araştırmam gerekecek bir hafta sonra fikirlerimi paylasırım.

• JMIA ya da bakabilirsiniz benim arkadasim cok guveniyor buna afrikanin amazonu diyo.

• @MySea INPX cok ilginc. Son 5-6 yillik hareketi urkutucu. O donemde elinde bu hisseden olanlar ve satamayanlar su an ne yapiyorlar acaba? Cunku $Milyonlardan, tek hanelere dusmus.

• @roccorocco Evet oyle ilginc bir stock. Bazi analystler yine bir veya birkac yil icerisinde sicrama bekliyorlar. Hatta simdi $100 yatirin, 5 yil icerisinde $70 bin olarak alirsiniz diyenler bile var. Ufurme yorumlardir buyuk ihtimalle ama yinede insan "acaba?" diye dusunmeden edemiyor 🙂

• Of bu yorumları okudukça bi gaza geliyorum baya ilgimi cekiyor ama borsa isini kafam alır mi emin değilim 🙂

• GE 6 nin altina duserse biraz almak istiyorum 🙂

• merhaba arkadaşlar,

ben de dün interactive brokers com ve tastyworks platformlarına kaydoldum, tr'den yaptım kayıt. td emeritrade'e yapacaktım onlarda trden kayıt kabul ediyor fakat belgeleri postayla istiyor diye şu an ilgilenmiyorum. özellikle interactive brokers gayet çok kullanılan bir sistem galiba.
    fakat şöyle bir sorunla karşılaştım. ikiside transferwise para transferini kabul etmiyor ve trden swift ile para göndermek benim bankadan (iş bank) 40 dolar tutuyor. ben 600 dolar aktarıp biraz oynayacaktım sadece.

bu sorunuma çözüm bilen var mı? bilgisi olan varsa çok sevinirim.

• @damladav kaybetmeyi goze alabileceginiz kadar bir tutar yatirabilirsiniz. Tabi kimse kaybetmek istemez ama borsa bu sonucta.

• @damladav borsa gazla girilecek bi yer değil. 1 yılda kazandığınızı bir günde kaybedebilirsiniz. dikkatli olmanızı öneririm. çok araştırmak gerekir. bazen araştırmak yetmiyor kendi psikolojinizi dahi iyi yönetmeniz gerekiyor. scared money dont make money derler hep. bu yüzden endişeyle takip edeceğiniz bir miktarla girmenizi de tavsiye etmem.

• benim kullandığım investing/trading araçlarından bazıları: investing com, yahoo finance haberleri, stockcharts ve tradingview chart için. tip ranks ve finviz analiz/screening için. ve bir ton amerikan Youtube kanalları. çoğunlukla tech alakalı olduğu için amd ve tsm in yükselişini öngördüm. inteli yerlebir ediyordu 1-2 yıldır. tavsiye ederim 👍

• Bu hafta coin piyasasi costu

• Altin, gumus ve bitcoin yukselme egiliminde. Cin bankalarinin altin ve diger degerli taslari alip satmasini sanirim dun durdurdu. Ilginc gelismeler olacak gibi. US dollar son bir haftadir deger kaybetmekte (Turkiye haric). Cin ile ABD arasindaki ekonomik mucadele giderek artiyor....

• 2016 yılından bu yana türk borsalarında alım satım ve yatırım yapan biri olarak

borsadan uzak durun. _

gidin fon alın
    bes yapın
    bırakın profesyoneller yonetsız paranızı ..

başarılar.

• @serkanist Yazdıgınızdan 2016 dan beri halen borsada yatirim yaptiginizi anliyorum ama siz uzak durun demissiniz. Sanirim kotu bir hissede kaldiniz dogrumudur?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |