Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar, conditional green card'imi 2019 Temmuz ayinda aldim, gecen yil independent contractor olrak lyft'te calistigim icin SBA'nin economic injury disaster loan programina basvuru yapmak istiyorum. Bu kredi ve hibe basvurum onaylanirsa, kosullu green card'inin kosulunun kaldirilmasi icin basvuru yaptigimda bu benim icin bir problem olur mu? Ozellikle bu basvurunun "public charge" olarak degerlendirilip degerlendirilmeyecegini merak ediyorum...

• Bu ileti silindi!
  • Muslu Law Firm

@Rookie, içinde söyledi: Kosullu Green Card ve "public charge" kurali

Merhabalar, conditional green card'imi 2019 Temmuz ayinda aldim, gecen yil independent contractor olrak lyft'te calistigim icin SBA'nin economic injury disaster loan programina basvuru yapmak istiyorum. Bu kredi ve hibe basvurum onaylanirsa, kosullu green card'inin kosulunun kaldirilmasi icin basvuru yaptigimda bu benim icin bir problem olur mu? Ozellikle bu basvurunun "public charge" olarak degerlendirilip degerlendirilmeyecegini merak ediyorum...

Sayın @Rookie,
    Public charge genelde “disaster relief” (afet yardımı ) ile ilgili ödemeleri kapsamaz. Genelde SBA’nin economic injury disaster loan programı disaster relief yani afet yardımı ile ilgili sayılacağı icin public charge kapsamina girmez. Ayrıca public charge incelemesinde bakılan birden çok konu vardır. Bir konunun olumsuz olması bütün başvurunun reddedilecegi anlamına gelmez.
    Teşekkürler.

• Size ayrilan konu oldugunu kacirmisim. Bu yuzden sildim mesajimi... Tesekkurler bilgilendirmeniz icin @Claudia-J-Muslu

• Zaman ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim sayın @Claudia-J-Muslu .

Ayrıca size de teşekkürler Kadir abi @semavi .

• Merhabalar. Ben green cardla ilgili bir soru sormak isterdim. Green card kazandıktan, DS-260 formunu doldurduktan sonra karımın hamile olduğunu öğrendik. Bu durumda ne yapmamız gerekir? Mülakatdan önce çocuğumuz olmuş olacak. Cevablarsanız memnun oluruz. Önceden teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐

@shaig, içinde söyledi: Kosullu Green Card ve "public charge" kurali

Merhabalar. Ben green cardla ilgili bir soru sormak isterdim. Green card kazandıktan, DS-260 formunu doldurduktan sonra karımın hamile olduğunu öğrendik. Bu durumda ne yapmamız gerekir? Mülakatdan önce çocuğumuz olmuş olacak. Cevablarsanız memnun oluruz. Önceden teşekkürler.

sorularınızı ilgili konu altında sorunuz lütfen. ayrıca burada yazılanlar sadece ileti sahibi ve Muslu Hukuk bürosu arasındadır.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@shaig, içinde söyledi: Kosullu Green Card ve "public charge" kurali

Merhabalar. Ben green cardla ilgili bir soru sormak isterdim. Green card kazandıktan, DS-260 formunu doldurduktan sonra karımın hamile olduğunu öğrendik. Bu durumda ne yapmamız gerekir? Mülakatdan önce çocuğumuz olmuş olacak. Cevablarsanız memnun oluruz. Önceden teşekkürler.

Su basligi kullanmalisiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/3422/dv2021-2021-green-card-lotosu-asamalari

Benzer Başlıklar

• 2
  • 2
  • 2
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |