Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mkonca 30k=30 bin

• Amerika uçuşları tarifeli açılıyor haber içeriği bilginize

• @takvimcas Uçuşların yapıldığını görene kadar THY'nin verdiği uçuş programlarına inanmayın. Uçuş iptal edildiği zaman para iadesi için "kısıtlamalar kalktıktan sonra 2 ay içinde" diye bir yönetmelik çıktı, insanların parasına çökmek için uçuşlar açılacakmış gibi bilet satma sahtekârlığını uzun süredir yapıyorlar. Habere göre Avrupa uçuşları açıldı ama şu anda Schengen dışından kendi vatandaşları ve daimi oturma izni olanlar hariç kimseyi almıyorlar.

Yapılması planlanan da şu anda bu.

• @Arthur-Morgan, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@takvimcas Uçuşların yapıldığını görene kadar THY'nin verdiği uçuş programlarına inanmayın. Uçuş iptal edildiği zaman para iadesi için "kısıtlamalar kalktıktan sonra 2 ay içinde" diye bir yönetmelik çıktı, insanların parasına çökmek için uçuşlar açılacakmış gibi bilet satma sahtekârlığını uzun süredir yapıyorlar. Habere göre Avrupa uçuşları açıldı ama şu anda Schengen dışından kendi vatandaşları ve daimi oturma izni olanlar hariç kimseyi almıyorlar.

Yapılması planlanan da şu anda bu.

Aynen oyle. IBAN verilip, text mesaj yoluyla para toplanmasi gibi THY'de ucus acip para toplayip, sonra iptal ediyor. Malum kasalar bos!

• @Arthur-Morgan haklısınız çok mantıklı thy senelik cirosu yaklaşık 20 milyar dolar bu yolla açık kapatıp hedef tutturabilirler dikkatli olmak lazım kimsenin zarar görmesini istemem.

• Merhabalar,

Bu bilgiyi sizlerle paylasmak istedim. Insallah cok yakinda konsolosluklar acar..

• En basit ve kabaca hesaplama ile:

Gunde 5 ucus acsalar, her ucus icin 300 bilet satsalar, ABD ucuslarin ortalama fiyati $800 olsa, $1.2 milyon eder. Haftada 5 gun bunu yapsalar, $6 milyon eder. Ayda 4 hafta = $24 milyon. Yuzde 5 aylik faiz ile degerlendirseler, aylik $1.2 milyon faiz geliri. Hicbirsey yapmadan sadece ucuslari ilan edip iptal ederek, ac-kapa yolu ile yani!

• @takvimcas bunu bir işaret fişeği olarak yayınlıyorum 3 şehir haftada 3 uçuş ama o biner ama şu biner kaç aydan beri ilk damar yolu olarak atıyorum nerdeyse bileti ben kesiyorum gibi olacak bunlar hepsi bir umut otobüs kalkmayan yerde zor ya.

• @MySea Seninki bakkal hesabı olmuş😊

• @Semihmete Buyuk ihtimalle THY'nin basindakiler de boyle hesapliyorlardir! Ben empati yaptim aslinda 🙂

• Evrak onayı gelen varmı

• @Adama-Coulibaly Videoda bizimle ilgili olarak EO nun uzatılacağını düşündüğünü söylüyor avukat. Acaba benim kaçırdığım başka bir şey mi var?

• @nfs741 Dün ve bugün afrikada bulunan bazı ülkelere göndermişler evrak onay mailleri ama avrupa için bir gelişme yok bildiğim kadarıyla.

• @Adama-Coulibaly benim de dinledigim ve anladigim o. Cok buyuk ihtimal ile EO’yu uzatacaklar diyor.

• @MySea, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

En basit ve kabaca hesaplama ile:
    Yuzde 5 aylik faiz ile degerlendirseler, aylik $1.2 milyon faiz geliri.

Dolar bazında aylık %5 çok iyi imiş hangi banka acaba?
    Amerikada kazan, Türkiyede o bankadan faiz geliri almak bayağı kazançlı olurdu.

• Eo uzatilirsa bu defter kapanir artik. H1 leri durduran zaten bu karari da uzatir zaten gocmen karsiti adam

• ne zaman acıklanacak pekı

• .............

• @usanyc, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Neden current yaptılar 2020 talihlilerini?neden evrak onay e maili atıyorlar hala millete?1 senedir boşuna boşuna bekledik yani

Bunu engelleyecek olan ve surduren kurumlar ayri oldugu icin diye dusunuyorum ben, kcc ye durdurma karari gitmedigi surece onlar isine bakar duyum aldik biz deyip is yapmazlar ki

• KCC'yi en alttaki cimenlerin ustundeki cicekler gibi dusunun, yukarida filler tepisiyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |