Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Orco34
    secildigine dair ekranda gordugunn mektubun ikinci paragrafinin birinci cumlesini copy-paste yapar misin? Seninle ilgili bir bilgi icermiyor. Secilen katilimci sayisini belirtiyor.
    Tesekkurler.

• @yalta DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Oldu be..!!!! İlk denemede oldu 🙂 Çok sevinçliyim 🙂 Çok da şaşkınım 🙂

TEBRIKLER !
    zahmet olmazsa eger;
    secildigine dair ekranda gordugun mektubun ikinci paragrafinin birinci cumlesini copy-paste yapar misin? Seninle ilgili bir bilgi icermiyor. Secilen katilimci sayisini belirtiyor.
    Tesekkurler.

• Maalesef..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Arkadaslar, forumdan kazanan arkadas var. ayrintilari birazdan paylasacagim... sayin @Sharm mektubu simdi gonderdi kendisi bana. ilgili kisimlari kapatip birazdan paylasacagim mektubu...

• @tesla DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Bazı arkadaşlar çok ümitleniyor. Bende eskiden sizin gibiydim ama şöyle bir gerçek var ki, bu kart %90 doğru düzgün araştırmamış kartın tam olarak ne hak tanıdığını bile bilmeyen kişilere çıkıyor. Kartı turist vizesi sananları gördü bu gözler. Oraya gidince direkt doktorluk mühendislik yapabileceğini sanan insanlarda başvuruyor bu karta. Çıkıncada mesleğimi yapamıyorum ben bunca yıl boşunamı okudum diye haykırıyor. Yarın akşamdan itibaren bir sürü yeni üye gelecek ve en basit soruları arama yapmadan yeni başlıklar açarak soracak. Daha önce 100 kez cevaplanan soruyu 101. kez soracak. Çıkacak kişi profili genelde bu. 3 yıldır takip ediyorum gc ile ilgili tüm forumları. Çıkarsa bilgisiz olmayayım diye ama sonuç hep hüsran. Sadece benim içinde değil bir çok tecrübeli arkadaşımızda benimle aynı durumda. Birde ilk defa başvurup daha çıkmadan çok uçlarda sorular soran arkadaşlar var maalesef. https://www.random.org şu siteye girin ve 1 ile 100 arası bi sayı tutun. Tuttuğunuz sayının ilk seferde gelme ihtimaliyle gc çıkma ihtimali aynı. O yüzden çokta ümit bağlamayın. Zaten 1-2 hayal kırıklığından sonra insan iyice alışıyor. Acı ama gerçek bu maalesef.

Gece çok umut bağlayan arkadaşlara yönelik bu yazıyı yazmıştım. Yine haklı çıktım sanırım 🙂 Neyse biz denemeye devam edelim ama tüm hayatımızı bu karta bağlamayalım. Ben ilk başvurumda o hataya düşüp sonrasında uzun süre mutsuz ve karamsar birisi oldum. 2. den sonra insan yavaş yavaş alışıyor 🙂

• @orco34 keşkeee

• Has not been selected kervanına biz de katıldık.Bu sene erken bitti öğrenme sürecimiz.

• HAS NOT BEEN SELECTED

• Çıkan arkadaşları tebrik ederim.

Ne iş yaptığınızı yazabilir misiniz acaba?

• En çokta evli ve çocuklu insanlar için üzülüyorum , Allah yardımcınız olsun , umudunuzu kaybetmeyin başka yollar deneyin.

• @vecihi benim bildiğim başka bir yol yok.tavsiyeniz var mı?

• Aynı bilgisayardan aynı zamanda aynı anda yaptığım başvurulardan kankama çıktı bana çıkmadı 😃 neyse bunada şükür diyorum oda gitmeyi çok istiyordu bu gün sevinçten uçuyor bana olmadı ama ne diyelim birisi mutlu oldu ya oda yeter

• Bizede çıkmadı....

• Sakin kafayla düşününce burada kalmak da gayet güzel 😄

• @yekta DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@tanti hadi at o golü !!

Keşke atsaydım
    Fena koydu be ..

• @vecihi teşekkür ederim.çıkmayacağını az çok biliyorduk, bekliyorduk ama insanın morali bozuluyor işte.geçen yıl karşı komşumuza çıkmıştı şuan florida'dalar...

• @semavi Çok teşekkür ederim.

• vay be! yavaş yavaş koymaya başladı 😞 ilk 2.5 saat çok anlamadık mevzuyu ama 1 sene daha beklemeyi düşünmek can sıkıcı

• HAS NOT BEEN SELECTED
    ÇIKANLARA BAŞARILAR.
    3 BAŞVRUM ARTIK EKİMDE GİDİP BİR YOLUNU BULUP KALMAYA BAKMALIYIM .

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

53

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |