Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @İrem-Özbey e-devletten görebiliyorsunuz geçmiş adreslerinizi.

• @İrem-Özbey, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Arkadaşlar benim annem geçmişte bir çok adres değiştirmiş ve bu adreslerin bazılarını bilmiyoruz acaba DS260 formunda 16 yaşından beri yaşadığımız adreslere sadece bildiklerimizi yazsak kabul olur mu? E devlete baktığımızda 2007'den bu yana olanlar görünüyor ama benim annem 40 yaşında 16 yaşından beri yaşadığı adreslerin bazıları muhtarlıkta yada e devlet'te görünmüyor

Bildikleriniz ve e-devlette gözüken ne kadar adres bulabiliyorsanız yazarsınız. Bir sıkıntı olmaz.

• @Ryback Ah umarım

• @semavi videoda gördüm kadir abi resmen gıcır.😂

• @ata_ksk merak etmeyin öyle bir gideceğiz ki kıskanan şahıslar bir hafta geceleri uyuyamayacak hemde herkes bütün talihliler inş tabi.

• merhaba 5. senemizde 19binlerde basvuru cikti ama ds260 icin giris yapmaya calistigimda asagidaki hatayi aliyorum. chrome ve internet explorerdan denedim ayni sebebini bilen varmi?

"Your request cannot be processed at this time."

• @serdaragorn merhaba tebrik ederim ,hayırlı olsun
    yalnız sorunuzu ilgili yılın konu başlığı altında sormalısınız

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3422/dv2021-2021-green-card-lotosu-asamalari/61?page=4

• Merhabalar
    Arkadaşlar DV 2020 talihlilerinin Telegram grubu linki varsa paylaşırsanız sevinirim.

• ⭐⭐⭐

@miralam, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhabalar
    Arkadaşlar DV 2020 talihlilerinin Telegram grubu linki varsa paylaşırsanız sevinirim.

@Muhtaradana hocamız ile irtibata geçmenizi tavsiye ederim. sizlere yardımcı olacaktır.

• @fetihy, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@miralam, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhabalar

@Muhtaradana hocamız ile irtibata geçmenizi tavsiye ederim. sizlere yardımcı olacaktır.
    Öyle yaptım, teşekkür ederim.

• 2020 ler için bir gelişme varmı acaba

• @nfs741, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

2020 ler için bir gelişme varmı acaba

Şu anlık bir gelişme gözükmüyor bildiğim kadarıyla.

• Hayırlısı

• @Semihmete Madem bu kadar kötü neden başvurdunuz?

• genel abd muhabbetini ilgili konularda yapın pls bir gelişme var mı diye burayı takip ediyoruz sürekli.

• EO hakkında bir gelişme var mı arkadaşlar denk geldiğiniz? Hala belli değil sanırım uzatılıp uzatılmayacağı bir gece bir tivitle yine uzatılacağı haberini alacağız diye cekiniyorum

• @marvin eo imzalama karari aldiginda ekonomik göstergeleri bahane ederek imzalamisti simdi gunlerdir ekonomi super ekonomi muhtesem bu rakamlar roket gibi diye tivitler atiyor simdi eo u uzatmak için bahanesi yok yani ekonomi iyi diyordun neden imzaliyorsun denecek kamudan bu sefer.

• Bu haftasonu EO'da 50 gun doluyor. EO'a gore 50. gunde dept of state, dept of homeland security ve dept of labor Baskan Trump'a rapor sunacaklar ve uzatilmasi veya uzatilmamasi konusunda gorus bildirecekler. Trump da o yonde bir karar verecek.

• Merhaba arkadaşlar bana tekrar mail geldi randevu alın diye

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |