Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @muarrem, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@nazli-karatay, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Üzülerek söylüyorum ki; güzel ülkemin hak hukuk tanımaz nobran insanlarından yılgınlık geldi... Kaçmak için can atıyorum, velakin bi o kadar da korkuyorum :(( Paraya kıydım :)) Hanımcanım ve kendi adıma başvurdum... Ama çok korkuyorum çoooookkkkk :(( Maddi durum sorun teşkil etmediği halde üstelik....

Neden korkuyorsunuz?

Yaş kemale erdi, bünyesel ve psikolojik bi yorgunluk var ademoğlu ile mücadeleden kalma :)) Artı gidince sap gibi ortada kalmaktan, maskara olmaktan korkuyorum, adapte olamamaktan, dil öğrenememekten, iş bulamamktan vs vs :((

• @nazli-karatay ALLAH rezzak ı mutlaktır asla!!! rızkından korkma ...

• @nazli-karatay, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@muarrem, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Üzülerek söylüyorum ki; güzel ülkemin hak hukuk tanımaz nobran insanlarından yılgınlık geldi... Kaçmak için can atıyorum, velakin bi o kadar da korkuyorum :(( Paraya kıydım :)) Hanımcanım ve kendi adıma başvurdum... Ama çok korkuyorum çoooookkkkk :(( Maddi durum sorun teşkil etmediği halde üstelik....

Neden korkuyorsunuz?

Yaş kemale erdi, bünyesel ve psikolojik bi yorgunluk var ademoğlu ile mücadeleden kalma :)) Artı gidince sap gibi ortada kalmaktan, maskara olmaktan korkuyorum, adapte olamamaktan, dil öğrenememekten, iş bulamamktan vs vs :((

Yoksa affınıza sığınarak, parmağımı oynatmadan orada 2 sene yaşayacak param var :(( Ama iş ciddiyete bindi... Resmen titreme geliyor brolar :(( Allah her gitmeye niyetli gardaşımın gönlüne göre versin, umutlarınız gerçek olsun ...

• @nazli-karatay, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Neden korkuyorsunuz?

aynı kaygıları paylaşıyoruz, umarım hepimiz için güzel şeyler olur

• @Ldoroglu, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@nazli-karatay ALLAH rezzak ı mutlaktır asla!!! rızkından korkma ...

Eyvallah gardaşım, mutlaka.... Fakat dedim ya, o pasaportları-resimleri hazırlarken ne azim- sinir ve kararlılıkla yapmıştım... Vatanını çok seven bi insanım, ama malesef utanarak yazıyorum ki, hak-hukuk-karşısındakine saygı konularında 100 fırın ekmek yemesi lazım toplumumuzun :(( Tam manası ile aşırı hırslı-empati özürlü bi toplum olduk... Sazın FA teli gibi millet, her daim gergin ve saldırgan... Aslında böyle olmamalı idi :((

• Allah hepimizin gönlüne göre versin, umarım, yarın gerçekten isteyen herkes için hayatının değiştiği gün olur. Birbirimize şans dileyelim,dua edelim hangisi size uyuyorsa.

• Elbette iyiler var, eksik olmasınlar İnşallah... Amacım bi genelleme asla değil... Bana kötüler denk geldi genelde :(( Ve bu durum öyle bi noktaya geldi ki, dayanılmaz duruma geldi... Dedim ya, yeni bi ülke, yeni bi hayat için cesaret dışında her şeyim var :((

• @muarrem, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Neden korkuyorsunuz?

aynı kaygıları paylaşıyoruz, umarım hepimiz için güzel şeyler olur

İnşallah muarrem gardaşım :(( İnşallah....

• Tüm arkadaşların herşey gönlünce olsun... Kalın sağlıcakla... Ha unutmadan yazayım... Sayın Crazycells böyle bi platform oluşturup insanların dertleri ile dertlendiğin- ilgin alakan için çok ama çok teşekkürler :))

• yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik.. belki de tüm planlarımı bırakıp gitmem için son saatler. soğukkanlı biriyim. sıfır stres, sıfır heyecan fakat içten içe merakımdan çatlayacağım

• @BlackNess, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik.. belki de tüm planlarımı bırakıp gitmem için son saatler. soğukkanlı biriyim. sıfır stres, sıfır heyecan fakat içten içe merakımdan çatlayacağım

İmrendim sana arkadaşım, ah ahhhhh :((

• öncelikle iyi akşamlar. Bu sene çoğu kişi gibi ilk başvurum ve yine çoğu kişi gibi, çeşitli konularda bilgi edindim. Siteye başvurumu gerçekleştirdiğim sıralarda üye oldum, aktif olarak kullandım fakat ilk yorumum o yüzden söylemek istediğim çok şey var fakat değerli forum üyelerini de sıkmak istemem açıkçası. Herkese canı gönülden teşekkür etmek istiyorum. Umarım herkes için hayırlısı olur demekten başka bir şey gelmiyor elimden. 🙂

• @crazycells
    [alt metni](Kitap_2020020511001148059712.jpg görsel url)
    çay ile beraber okumak için:)

• @BlackNess, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik.. belki de tüm planlarımı bırakıp gitmem için son saatler. soğukkanlı biriyim. sıfır stres, sıfır heyecan fakat içten içe merakımdan çatlayacağım

Saat 3.41 evet no stres no excitement 🙂

• DUALARIN KABUL OLDUĞU BU SAATLERDE BENCE DUA EDELİM ...ALLAH GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN...

• üniversite sınavına giriyormuşum gibi bir duygu var üstümde,aslında benzer durumlar ikisinin sonucu da hayatımızı değiştiriyor. umarım eski hayatımda ki son gecedir. yarın yeni bir hayata atılmak umuduyla.

• @crazycells, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

caylar sirketten... uyanik arkadaslar birer tane alsinlar 🙂

alt metni

Çay bu saatte aklıma Nazımı getirdi.
    .....................
    Bilmiyorum diyeceksin, bilmediğinde ve çok normal olacak bilemediğin…
    Saatin sadece saati gösterecek,
    Telefonunu sadece telefon etmek için kullanacaksın,
    Küçük bir not defteri olacak bilgini en hızlı sayan.
    Basit yaşayacaksın basit
    Sanki bir gün yaşamın sona erecekmiş gibi basit,
    Çay, Simit ve Peynirle…..​

Nazım Hikmet Ran

• Kaldı 15 saat ama ben pazar ya da pazartesi bakarım artık. İlk başvurumda mektup beklemiştim aylarca, online a geçince çekiliş saatini 4 gözle bekledim. 21 sene kısmet olmadı. Çıkana ilk başvurusunda çıkıyor genelde çevremden gözlediklerim... Şu an maddiyat sorunum yok, ev araba motoru satsam 130.000 dolar eder, emekli maaşım 1.000 dolara yakın... Aşağıdaki fıkra gibi artık takmıyorum😂 Çıkarsa da artık tek derdim 4 kedi ve 2 köpeği nasıl güvenle yanımda götüreceğim olur, balıkları götüremem sahiplendiririz artık akvaryumdakileri 😏

Fıkra: "Temel ishal olmus..
    İshal olan Temel hastaneye gitmiş.
    Doktor dahiliye servisine sevk etmiş.
    Ancak evraklar karıştığı için Temel'i psikiyatriye yatırmışlar.
    Bir süre sonra, sevki yapan doktor Temel'e rastlamış.
    "Yahu sen ne arıyorsun psikiyatride?"
    "Bilmem buraya yatırdılar işte" "Peki, ishalin geçti mi?"
    Temel'den yanıt: "Yoo, aynen devam ediyor ama, artık kafama takmıyorum."

• Houstoncular ben bu arkadaşı ilk defa gördüm, @semavi yerine @crazycells'in oralara mı gitsek 🙂

• Gönülden isteyen herkese umarım bu sene çıkar güzel haberlerinizi bekliyoruz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |