Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Online sayısına hayretle bakıyorum 🙂

• Arkadaşlar cümleten iyi geceler... Bakıyorum baya bi heyecan yapmışsınız :)) Uyku tutmadıysa çay koyun bari :))

• Kaldı 16 saat.Normalde sadece okurum ama son günün şerefine bir şeyler yazmak istedim.
    2.5 ayı uzaktan olmak üzere 2.5 ayı da üyelikle beraber olmak üzere toplam 5 ay içinde ABD ye dair öğrenemeyeceğim onlarca kişisel deneyim ve bilgi edindim.Ufak çocukların takip ettiği çizgi filmi tv de gördüğündeki mutluluk gibi @Final-Approach un paylaşacağı şehir kartlarını görünce aynı heyecanla inceledim.Florida hayranlarından Florida’da timsah çok yaşanmaz diyenlere kadar herkese böyle güzel bir ortam yarattıkları için çok teşekkürler.

• Çaydan sonra bi sabah namazı patlatır, bol bol dua edersiniz :)) :)) Eeeee işi sağlama almak lazım, dimi :))

• ⭐⭐⭐⭐⭐

caylar sirketten... uyanik arkadaslar birer tane alsinlar 🙂

alt metni

• @crazycells, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

alt metni

Yaşa be gardaşım :)) Adamsın adam.... Daha da bişi demiyom :))

• @nazli-karatay Herkez değişik duygular içinde kıpır kıpır umut içinde . ama kötü senaryoyu düşünelim çıkmama olasılığı daha yüksek o yüzden gemileri yakmayalım.

• @crazycells, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

alt metni

Eline sağlık başkan çok iyi geldi bu saate☺☺️ ben sanırım uyuyamiyacagim☺☺

• @Ldoroglu, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@nazli-karatay Herkez değişik duygular içinde kıpır kıpır umut içinde . ama kötü senaryoyu düşünelim çıkmama olasılığı daha yüksek o yüzden gemileri yakmayalım.

Gardaşım iyi geceler :)) Sen kalk 2500 yatele para harca pasaport neyn için.... Ondan sonra aman çıkmasın, gitmeye tırsıyom moduna gir :(( Harbiden tırsıyom bro :((

• Yarınki çekiliş için herkese bol şans dilemeyeceğim açıkçası. Kalbi güzel olan ve gitmeyi gerçekten isteyen herkese çıksın. Bol şanslar arkadaşlar.

• @nazli-karatay ben 2016 yılında lazım olur diye 10 yıllık almıştım sanırım 500 tl civarında tutmuştu. ve oldu da 🙂

• Üzülerek söylüyorum ki; güzel ülkemin hak hukuk tanımaz nobran insanlarından yılgınlık geldi... Kaçmak için can atıyorum, velakin bi o kadar da korkuyorum :(( Paraya kıydım :)) Hanımcanım ve kendi adıma başvurdum... Ama çok korkuyorum çoooookkkkk :(( Maddi durum sorun teşkil etmediği halde üstelik....

• @Ldoroglu, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@nazli-karatay ben 2016 yılında lazım olur diye 10 yıllık almıştım sanırım 500 tl civarında tutmuştu. ve oldu da 🙂

Gardaşım olan ney? Anlamadım kusuruma bakma ...

• Bu yıl pasaport şartı olduğu için bu yılın en şanslı başvuranlarıyız. üzülmeye hiç gerek yok geçen sene bana çıkmadı şöyle düşünelim 10 yıldan fazladır gren card çıkmayan arkadaşlar var

• Haha kimse uyumamis acaba neden 🙂 aa dogru ya kimisi benim gibi calisiyordur 😃 kaldi 5 saat mesai bitimine 😛

• @nazli-karatay, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Üzülerek söylüyorum ki; güzel ülkemin hak hukuk tanımaz nobran insanlarından yılgınlık geldi... Kaçmak için can atıyorum, velakin bi o kadar da korkuyorum :(( Paraya kıydım :)) Hanımcanım ve kendi adıma başvurdum... Ama çok korkuyorum çoooookkkkk :(( Maddi durum sorun teşkil etmediği halde üstelik....

Neden korkuyorsunuz?

• @nazli-karatay 500 tl tutttu çıkmaz ise senden az üzüleceğim demek istedim 🙂

• @niyans geçen hafta donuts gördüm pastanede direk aldım yedim psikolojik hazırlık olsun diye 🙂

• Geçen seneki totemi yapalım o zaman @crazycells cikarsa amerikada kuzu çevirme yapacağım duyurulur :)))
    @Emir600RR takipteyim kardeşim gözüm sende 🙂 umarım çıkar ve umarım surec bizimki kadar yorucu olmaz:) meğer kazanmak beklemekten daha zormus son 1 yilda bunu görmüş oldum. Herkese bol sans ve kazanan arkadaslara bol sabir diliyorum. Cidden insanin ömrünü alan bir surec..

• ARKADAŞLAR AMERİKAYA GİTME NEDENİNİZ NEDİR ACABA?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |