Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@semavi, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bende heyecan yaptim gercekten...

Bugun canli yayin yapabilirsem, kazanmayi bekleyen ve yorum yazan katilimcilardan eger kazananlar olursa kucuk bir hosgeldin hediyesi sozu vereyim hangi eyalete giderlerse gitsinler...

Tek sartim ABDye girdikten sonra, ev araba okul esya islerini halledip 'foruma' bu tecrubelerini aktarmalari olsun...

Kimse bunu hediye icin yapmaz,ama yazili bir sey birakmanin degerini vurgulamak ve bir hosgeldin naifligi birakmak adina boyle bir sey yapmak geldi icimden... Sizce nasil olur?

abi bizde yarın akşam discordda hep beraber bakmaya çalışacağız sonuçlara böyle bir etkinlik düşündük nasıl sence 😃

bu dc buluşmasına katılabiliyor muyuz?

• ⭐⭐

@Sympathique bildiğim medeni durum eğitim durumu gibi ayrım yok

• ⭐⭐⭐⭐

@Yahya-Öztürk, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@semavi, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bende heyecan yaptim gercekten...

Bugun canli yayin yapabilirsem, kazanmayi bekleyen ve yorum yazan katilimcilardan eger kazananlar olursa kucuk bir hosgeldin hediyesi sozu vereyim hangi eyalete giderlerse gitsinler...

Tek sartim ABDye girdikten sonra, ev araba okul esya islerini halledip 'foruma' bu tecrubelerini aktarmalari olsun...

Kimse bunu hediye icin yapmaz,ama yazili bir sey birakmanin degerini vurgulamak ve bir hosgeldin naifligi birakmak adina boyle bir sey yapmak geldi icimden... Sizce nasil olur?

abi bizde yarın akşam discordda hep beraber bakmaya çalışacağız sonuçlara böyle bir etkinlik düşündük nasıl sence 😃

bu dc buluşmasına katılabiliyor muyuz?

tabi discord yazarsanız arama kısmına konu ve linki mevcut

• ⭐⭐⭐⭐

@Sympathique, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaslar diyelim ki 3000 kisi vize almaya hak kazandi bunun yuzde bilmem kaci ailelere bilmem kaci bekarlara yad unv. lise mezunu diye bolunuyormuydu?

hayır bölünmüyor. önce gelen kapar.

• Saat kaçta açıklanacak?

• @KingTricky Türkiye saati ile 19.00 resmi açıklanma saati. Yoğunluklar olacaktır.

• Bana çıktı beyler. Sadece case bekliyorum 🤫

• Aşağı yukarı 6 aydır Forumu takip ediyorum. Bu Platformda bilgi ve tecrübelerini paylaşan tüm üyelere teşekkür ederim. Burada verilen bilgiler başvuru aşamasından tutun da Amerikaya yerleşme aşamasına kadar Rehber niteliğinde. Sorulan her soruya net ve doğru yanıtlar verilmesi paha biçilemez. Emeği geçen herkese teşekkürler. Gönülden isteyen herkese çıkması dileğiyle. New York / New Jersey gerçek mi hayal mi olacak bakalım...

• @vulture Ben de aynı durumdayım, açıklansa da numaramızı öğrensek hemen. 😃 16 binlerde hissediyorum ben. İnşallah 🙏

• EEEe son 20 saatin içerisine girdik. 2. Başvurum az bir miktar param ile Macera Dolu Amerika'ya gitmeye hazırım . Şanslı olan kazansın 🙂

• Çok heyecanlı bir grubuz hepimiz kazanamayacağız ama kazananlar umarım mutlu ve başarılı olanlar olurlar

• ⭐⭐⭐

950 yi bu akşam görürüz herhal

• @serdal benim eşimin kuzenleri Dallas'ta.Onlar da tam tersi " aklı olan gelir,ne var ne yok bırakın gelin hayat burda" diyorlar.

• @TughanTug Yani 1 ay ötelendi boşu boşuna 😆🤫

• ⭐⭐⭐⭐

@enesbaba, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@ibrahimasar Abi sana ne soracağım? ben gc'ye 2019'da başvurmuştum. Confirmation number - 2021 confirmation number'a çok benziyor. Ulan diyorum bu numarayı bir yerden çıkaracam ama? Ondan sonra ayıktım 🙂 Bunun olması mümkün mü? Ya da sen hiç böyle bir şeyle karşılaştın mı? Karşılaşan arkadaşlar var mı?

Enesciğim rastlantidir. Denk gelmistir. Cok onemseme. Kazanmaya odaklan.

• @ibrahimasar, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@enesbaba, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@ibrahimasar Abi sana ne soracağım? ben gc'ye 2019'da başvurmuştum. Confirmation number - 2021 confirmation number'a çok benziyor. Ulan diyorum bu numarayı bir yerden çıkaracam ama? Ondan sonra ayıktım 🙂 Bunun olması mümkün mü? Ya da sen hiç böyle bir şeyle karşılaştın mı? Karşılaşan arkadaşlar var mı?

Enesciğim rastlantidir. Denk gelmistir. Cok onemseme. Kazanmaya odaklan.

Teşekkürler abicim, odaklandık hayırlısı vallahi 🙂 Tam başlangıç noktası çağındayız.

• @texasyoga Gerçek dost akraba dediğin böyle olur işte

• @vulture Hiç sorma, ama bakalım daha iyi olmuştur ya 😃

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

117

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |