Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@gariban 🙂 sonuç moral bozarsa kendimi hazırlıyorum

• Son 2 gün > ilk 8 ay. Çıkacağından değil de işte insanın beyninin köşesinde bir sivilce gibi duruyor bu belirsizlik. Açıklan da önümüze bakalım be hemşerim. Alternatiflere yönelelim.

• ⭐⭐⭐⭐

@gariban, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@ibrahimasar imzandaki uçağı kopyaladım

Sana da ugurlu gelsin. Ayni ucakla gidelim kardesim. Kopyala kullan tabi. Ne demek.

• ⭐⭐

@ibrahimasar teşekkürler, inşallah

• Üstadlar, bu video 'da "boş nasıl yapılır?" 'ı iyi göstermiş. 🙂

From: Thursday, 4 June 2020, 11:04:09
    To: Saturday, 6 June 2020, 19:00:00

Result: 2 days, 7 hours, 55 minutes and 51 seconds

• Merhaba, sonuçlar Türkiye saati ile saat kaçta açıklanacak bilen var mı? Tabii site çökecektir o saatte muhtemelen ama 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nevi00 videoları kapıştıralım şimdi seyretmeyi bitirdiğim videoyu koyucam milletvekilin maaşı ne kadar 20.000 TL 10.000 TL arabadan 2 tane alır. Bir tırcı kaç tane alır? cevabı video da

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nevi00 bir kişi daha var gerçek amerikalılar yani yalansız dolansız felsefe konuşan insanlarla homeless yapılan seri var seyredin bak gerçek amerika vatandaşı nasıl düşünüyor.

• @ayvalik10 Pes! Pes ettim! 🙂

• Bazı konuların konuşulması gereken başlık bu başlık değil. Maalesef arada oluyor böyle. Bence bekleme moduna alalım kendimizi tekrardan 😉

• ⭐⭐

2 GÜN DAHA BEKLEYECEĞİZ HADİ 3 OLSUN 🙂

• Dün forumu 887 de bırakmıştım az önce foruma girdiğim de sayfa sayısını 908'de gördüğümde yoksa yine mi ertelediler diye korktum neyseki az çok okuduğumda böyle birşeyin olmadığını anlayınca derin bir nefes aldım bu arada herkesin günü aydın olsun son iki gün kaldı heyecan giderek artıyor Allah herkesin hakkında hayırlısını versin

• Bana çıktı beyler-bayanlar. Bekle beni Dallas, TX

• @Breeze Çok geçmiş olsun.

• @crazycells kesinlikle foto konusunda aynı şeyleri düşünüyorum..çok abartmayalım artık bu konuyu kesin elendiniz falan şeklinde..illaki her başvuranın bende dahil ilk zamanlarda en zorlandığı konudur bu ama zamanla ben anladım ki çok da abartmamak lazım..sonuçta resmi bir yere başvuruyorsunuz ve adamların tabiki formalite icabı kuralları olacak..ama emin olun başvurular yok 600 e 600 değil yok azıcık fotoda gölge var yok şu yok bu nedenlerden dolayı otomatik veya manuel elemeye tabi tutulmuyordur..sonuçta beklentilerine yakın fotolar olsun net bir şekilde fotodaki siz olun yeterlidir bence

• Arkadaşlar merhaba şuan Amerikaya turist vizesi ile giriş yapılabiliyor mu?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fangio vize türü önemli değil Türkiyeden amerikaya uçuş yok amerika havaalanı sistmeine girip gelen uçaklara bakarsanız hangi ülkeden uçuş var görebilirsiniz.

• ⭐⭐

@Final-Approach, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bugün günlerden Minnesota. 🍂

12 bine yakın göle sahip olan eyaletin başkenti St Paul. 🙂

En yoğun nüfuslu şehri ise Minneapolis.

Minnesota'nın toplam nüfusu ise 6 milyona yakın.

Meşhur senatörü Amy Klobuchar aynı zamanda 2020 Başkanlık seçimlerine adaylığını duyurmuştu.

Çoğu eyaletin aksine düzenlenmiş resmi dili olmamasına rağmen yaklaşık % 90'ı sadece İngilizce biliyor. % 4 ile Ispanyolca'nın en az konuşulduğu eyaletlerden. 🇪🇸

George Floyd'un ölümüyle hayatımıza giren 3. Dereceden Öldürmenin kanunlarında tanımlandığı sadece 3 eyaletten biri. Bu maddeden ceza alırsanız 25 yıldan fazla ceza yatmıyor ya da 40 bin dolardan fazla para cezası ödemiyorsunuz.

Eyaletin Senatörü yaptığı açıklamada hakkında 3. Dereceden dava açılan polis memurunun artık savcılık kararıyla 2. Dereceden öldürme ile suçlanacağını belirtti. Protestoların savcılığın bu adımı atmasında katkısı olduğu söyleniyor.

images.jpeg

Polemiğin ortasına eyaletlerinde girmene bayılıyorum 10sayfa ileti okudum kim kime hakaret etmiş, kim kimi eziklemis, ne oluyor burda derken heh dedim tanıdık bir konu 🙂

• ⭐⭐

@ErayG Saat 20:00'dan sonra açıklanır ama sistemde çok yoğun trafik olacağı için bir sonraki gün hatta 2 gün sonra bile ancak ulaşabilirsiniz. Siteye giremediğiniz zaman panik yapmayın yoğunluktan dolayı "Sayfaya Ulaşılamıyor" hatası alabilirsiniz. İlerleyen saatlerde tekrar deneyin

• @ayvalik10 Bende uçuş yok diye biliyordum ama şuan Türk hava yolları bilet satıyor o sebeple sordum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

68

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |