Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @serdal Merhaba, Türkiye’de herkesin bildiği gibi alım gücü sürekli düşüyordu son yıllarda daha da düştü... Göç etmemimiz birçok sebebi varsa da ilki bahsettiğiniz meseleler hepimizde ortak paydası olmuştur 😑 .

Umuttur bizi yaşatan. Günler yakın.

• @önder-çalışkan
    Oncelikle tesekur ederim ..Son olorak case numarasi bu metnin uzerinde varmi yoksa sonraki islemlerde mi veriyorlar..

• ⭐⭐

@serdal metnin üzerinde karalanmış alanda case number var

• @Erdal ..cok haklisiniz....2 kisi calisiyoruz ancak karnimiz doyuyor ...yani insan iyibir arabaya binmek istiyor. Bahceli bir evde oturmak istiyor...kismet artik dediginiz gibi umut

• @gariban ozaman numara dusuk cikarsa sevinelim ama 35 bin 40 bin cikarsa hemen sevinmemk gerekiyor sanirim:-)

• ⭐⭐

@serdal 3 gün sonra öğreneceğiz, hemen kötüsünü düşünmeyelim çıksın da önce 35-40 bin çıksın hiç değilse case number gelme ihtimalini beklersin gene heyecanlı bir bekleyiş olur. Ben çıkmasını geçtim ne iş yaparımı düşünüyorum, biraz programlama biliyorum kendimi geliştiriyorum ama programcı ekipleri çok çabuk değişen bir grup ve sürekli de öğrenmeye dayalı. İşçi olsak maaş hoşumuza gitmez ne iş yapacağım noktasında biraz düşünmekteyim. Aman çıksın da gerisi kolay, hepsi kısmet. Bir de benim güvendiğim bir olay yaşadım, birisi bana bazı şeyler söyledi hepsi oldu bir tek bu yurtdışına gideceğimi de söylemişti o çıkmadı, geçen sene de başvurdum nasıl olsa çıkacak bilen bildi diye geçen sene çıkmayınca şok oldum bu sene çıkacak gibi de hissediyorum, çıkmazsa diye de hayatımızda köklü değişikliklere gidiyorum çıkmazsa başka bir ile taşınıp çocuklarımın daha iyi bir eğitim almasını sağlayacağım. Artık kısmet heyecanlı bekleyiş sürüyor

• @Rhonster Vizesi 30 Eylül de basılan bir kişinin aynı gün Amerika’ya giriş yapması beklenemez 🙂 Yani Temmuz’ da vizesi alan bir kişi ile Eylül de alanın şartlarının eşit olması gerek. Sonuçta ülke değiştiriyorsunuz ve vizeniz basılana kadar hiç birşey kesin değil. O yüzden süreç aynı işliyor.

• @gariban haklisiniz..
    BENDE OYLESINE BASVURDUGUM BIRSEYDI AMA SU AN INANIN OGLUM DOGDU GUN GIBI HEYCANLIYIM...CIKMAZ ISE COK BUYUK HAYAL KIRIKLIGI OLUCAK BENIM ICIN:-)

• @serdal Bu aralar okuma ve takip modundayım.

Bence bizler yapmamız gerekenleri Amerika’da azami yaparsak bile birçok hayallerimiz gerçekleşecek inanıyorum yani vizemiz verilirse yerleşirsek Amerika’ya .

Elbette daha iyisini daha fazlasını yapmak da güzel olacaktır 🙂

Türkiye gibi bir ortamda düzen, son yıllarda bizleri modern çağın modern köleleri haline getirdi desem yeridir.

Her alanda da Türkiye’nin gerilemesi üzücü.

• kaldı 2 gün... houston 'cılar elleri görelimm..

• @önder-çalışkan Dallas olmaz mı 🙂

• @vulture, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@önder-çalışkan Dallas olmaz mı 🙂

Dallas +1 🙂

• ⭐⭐

• eski çekiliş excell dosylarına nerden ulaşabilirim? bi sekmesi varmı ?

• @önder-çalışkan Houston'da aklıma fakat Austin ağır basıyor 🙂 Tabi OHİO tarafları da mesleğim açısından çok cazibeli, yani çıkmadan bir şey demek istemiyorum aslında 🙂 Çıksın yeter.

• Forumda aktif olarak yazıp California ve Washington (Seattle) eyaletlerinde yaşayan var mı bildiğiniz biri bu şekilde.

• @this-time89 Aktif olarak oralarda yaşayan var mı bilmiyorum fakat ilk etapta CA'ya gidipte sonra ilk yıl pişman olup eyalet değiştiren vardı forumda. Malum ilk etap için garanti bir iş bulamayan birisi için maliyetler yüksek kalıyor oralarda. Kiralar çok yüksek olmasaydı direk CA ya da Seetle düşünüyordum bende 🙂

• @FreeMen Haklısınız tam da bu yazdıklarınızla alakalı vb. şeyler hakkında bilgi almak isteyecektim ben de. Texas belki ekonomik olarak ilk tercih sebebi birçok kişinin ve mantıklı olan da o gözüküyor ama kart çıkarsa hiç istemiyorum Texas'ı açıkçası. Hiç benlik bir yer değil.

• @FreeMen mesleğiniz nedir?

• colarado eyaletınde gc ıle polıs olabılıyorsunuz yas boy kılo sınırı yok lıse mezunu olman yeterlı, yerlı aynasız dıye bır arkadas bunla alakalı abd de vıdeo yapıyor
    tabı ıngılızce akıcı ve ıyı olması gerek. ben tr de polıs olma hayalımı gerceklestıremedım eger card cıkar ıse ve dılı ıyıce ogrendıkten sonra bu yolda ılerlemeyı dusunuyorum, gercı abd de polıslerden nefret edıyorlar 😃
    sayet card cıkmaz ıse b1 vızesı ıle new york tarafına gıdıcem orda bır kac baglantım var vatandaslık alma konusunda bır cok senecekler var bunlar ıcın ugrasıcam,
    kısacası abd ye oyle yada böyle gıdıcem gerekırse gemıden atlar yuze yuze gıderım 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |