Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @jamel86, içinde söyledi: Florida

@Final-Approach kredi puanım biraz daha iyi olsun Jacksonville yi bende düşünüyorum ama 1 ay gezip iyi mühim seçmem lazim

Jacksonville'de suç oranları Florida ve ülke ortalamasının biraz üstünde. O yüzden güvenilir bir bölgesine yerleşmek gerçekten önemli.

Tabii nüfus da burada önem arz ediyor. 1 milyona yakın nüfusa sahip hemen hemen birçok şehirde suç oranları yüksek oluyor.

Ancak Miami'de İspanyolca konuşan grup % 70 iken; Jacksonville'de ise sadece % 6.

Bu nedenle latin nüfus ve İspanyolca'ya maruz kalmak istemeyenler için güzel bir seçenek bence. 🙂

• @jamel86, içinde söyledi: Florida
    bunların barbekülü partileri var sabah 10 da başlayıp gece 1 lere kadar bahcede balkonda sonses müzikle göbek atarlar. Siz bunların komşusu olsanız kaç gün sabır gösterirsiniz evinizde tv izleyemeyecek kadar ses var. Polisi arayan diğer komşular kaç defa şikayet etselerde polis geliyor 6 dan sonra susturun müziği diyor peki 6 ya kadar dayanacakmisinız haftada 3 gün bu işkenceye hadi biri kapattı bütün hispanikler böyle, mahalleyimi dava edeceksin, amerikada 50 bine bile ev satılıyor bu düşük fiyat kötü komşulardan dolayı ucuz

• Okan Serbes'in ev bakma videosunda baktıkları 2 evin yan tarafında yüksek sesli latin müzikleri çalıyordu tahmin ettiğim gibi durum. Aynı zamanda youtubeda çekdar ailesinin de iş hayatında dominos pizzada yaşadığı kötü tecrübeler vardı hatırladığım kadarıyla hispaniklerle alakalı üzücü gerçekten.

• Florida Ehliyette yazan adresim, yeni eve taşınmadan önce yine floridada kirada olan ama hiç oturmadığım evimin adresi.. şuanda DMV ler kapalı olduğu için bu Yeni adresiMi Güncelleyemiyoruz.Bu şekilde olması bir sorun çıkartır mı? Lütfen polemik yapmadan cevap verebilcek olan varsa sevinirim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@jamel86, içinde söyledi: Florida

@Rhonster bundan daha kibarı maalesef olmaz bana kalsa açıcam agzimi yumucam gözümü ama en kibar ve en özeti böyle. Admin lütfen silme yada duzelticem yerleri söyleyin duzeltim

uygunsuz bazi ifadeleri cikardim...

yazinizdaki asil problem kendi deneyimleriniz uzerinden butun hispanikler hakkinda net fikir belirtmeniz. Boyle yapmak yerine kendi deneyiminiz ya da sizin yasadiginiz bolgedeki insanlarin bu sekilde oldugunu belirtmeniz gerekiyor. Eger bunu yapmayi adet edinmezseniz yazdiklariniz hizli sekilde "nefret soylemlerine" ve "irkciliga" donusur... Lutfen bundan sonra bu sekilde yazmaya ozen gosterin.

Ayrica lutfen hickimseyi fiziksel ozellikleriyle asagilamaya calismayin, bunu yapmak forumda kesinlikle yasak. Hickimse fizigi ozelligi farkli oldugu icin sizden daha degerli ya da degersiz degil.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@estoyza, içinde söyledi: Florida

Florida Ehliyette yazan adresim, yeni eve taşınmadan önce yine floridada kirada olan ama hiç oturmadığım evimin adresi.. şuanda DMV ler kapalı olduğu için bu Yeni adresiMi Güncelleyemiyoruz.Bu şekilde olması bir sorun çıkartır mı? Lütfen polemik yapmadan cevap verebilcek olan varsa sevinirim.

sorunuzu su baslikta sorabilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/71/amerika-da-ehliyet-almak

Sorunuz Florida ile degil, DMV ile alakali.

• @estoyza Asagidaki linkten online adres degisikligi yapabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐

@HockeyUmpire2 merhaba rahatsız ediyorum da imzanızda farkettim Jacksonville e taşınmışsınız ben sizi Houston'da biliyordum yeni şehriniz öncelikle hayırlı olsun 🙂 zaman içinde deneyimlerinizi aktarabilir misiniz mesela şuan ilk gözleminiz nasıl ?

• ⭐⭐

@Rhonster tx aklimizda vardi ama biz direk Jax -fl 'e tasindik. Geldik geleli yok corona, simdide protestolar ,pek iyi seyler olmadi ama ben Jacksonville cok seviyorum. Dun plaja gittiko kadar tatliydiki Alanya'da gibi hissettik. Ucuz bir sehir ve araba ile mesafeler kisa. Insanlari kurallara uyumlu ve saygili. Is yerim plaja 1 mile ve guzel neighborhooda Bizim tasinamiz gec oldu ama iyiki jacksonville olmus.

• ⭐⭐

@HockeyUmpire2 iş hakemlik mi başka sektör mü

• ⭐⭐

@haymatlos_ turkiyede bir cok meslegim vardi. Olimpiyat'a hazirlanan sporculara spor masorlugu ve tedavi destegi sagliyordum. Burada bir spa 'da calisiyorum.

• ⭐⭐

@HockeyUmpire2 vay be on parmakta on marifet sevindim gerçekten

• ⭐⭐

@haymatlos_ 😊 thank you

• @HockeyUmpire2 çocuk var mıydı sizde hatırlayamadım. Okullar nasıl boca raton hariç okul puanları genel olarak düşük gördüm. Daha doğrusu uygun fiyatlı yerlerde düşük 😉

• ⭐⭐

@gkhanfeez Abi evet cocugum var ,annemide yanimizda getirdik ki esimle beraber calisip ,saglam baslayalim. Her ne kadar corona olsada iyiki annem gelmis. Boca Ratonun okul puanlari yuksek evet ama is anlaminda daha az firsat var sanirim. Beach e yakin yerler hem kaliteli ,hemde daha iyi okullar varmis. Ben simdi oglum icin vpk bakiyorum. Burasi classic Florida yi yansitmiyor. Yazin heryer sicak tabiki ama geldik geleli hic kotu havadan sikayet etmedik. Insanlari saygili ve traficte kurallara uyuyorlar.

• @HockeyUmpire2 hosgeldiniz bende Jacksonville de yasiyorum 1 yil oldu geleli.

• @HockeyUmpire2, içinde söyledi: Florida

@gkhanfeez Abi evet cocugum var ,annemide yanimizda getirdik ki esimle beraber calisip ,saglam baslayalim. Her ne kadar corona olsada iyiki annem gelmis. Boca Ratonun okul puanlari yuksek evet ama is anlaminda daha az firsat var sanirim. Beach e yakin yerler hem kaliteli ,hemde daha iyi okullar varmis. Ben simdi oglum icin vpk bakiyorum. Burasi classic Florida yi yansitmiyor. Yazin heryer sicak tabiki ama geldik geleli hic kotu havadan sikayet etmedik. Insanlari saygili ve traficte kurallara uyuyorlar.

Annenizi turist vizesi ile mi getirttiniz ?
    Eğer çekilişi kazanırsak birde Türkiyede yalnız yaşamak zorunda kalabilecek anne için, nasıl uzun süreli oturma izni alınır peşinde koşmak durumunda kalabiliriz de

• @HockeyUmpire2, içinde söyledi: Florida

Bu arada youtube bacoratonu çok beğenmiştim.Artık sizden yaşam maliyetleri ve genel bilgileri bir müsait zamanda buradan vermenizi bekleriz.
    Her şey gönlünüze göre gelişsin.

• @nahya123 Öncelikle mutluluklar ve sağlık diliyorum. Ne is ile meşgulsünüz orda?

• ⭐⭐

@nahya123 aaa ne guzel neresindesiniz 😊

• ⭐⭐

@kartalveat 10 senelik vize alirsaniz annenize her 6 ayda bir giris-cikis yapar .

Benzer Başlıklar

• 115
  • 17
  • 8
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

67

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |