Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bir nebze olsun insanlara moral motivasyon olurmu düşüncesi ile paylaşım yaptım

• ⭐⭐⭐⭐

@Tolga33, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Keşke konuyu açmasaydim diyorum yanlismi yaptım acaba 🤔🤔🤔

sizle alakalı değil gerilme de yok ya ortada. daha farklı konularda da bir kaç gündür paylaşılıyor tabi art niyetle filan değil ama insanlar o kadar bunalmış ki en ufak umut kırıntısında bile körü körüne inanıyorlar.

• ⭐⭐⭐⭐

@Tolga33, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Keşke konuyu açmasaydim diyorum yanlismi yaptım acaba 🤔🤔🤔

Senden önce konuşuluyordu zaten. dert etme.

• Okadar hızlı tartışma çıkıyor ki, insan bişey yazmaya korkuyor. Yoktu geçen seneler böyle şeyler.

• Ülke olarak 15 saatlik mesafedeki Denver'da bir Şerif'in bir cümlesinden bile bir tartışma bir kaos ortamı yaratabiliyoruz herkes çok gergin 😃
    Adamın dayanağı zaten "içerden birinden duyum aldım." bunun üzerine tartışacak pek bir şey kalmıyor, tahmin yürütürüz ancak.
    Boşverelim abiler/kardeşler, doğruysa ne ala, değilse zaten konuşmaya değer bir şey yok. Kaldı 12 gün, bekleyip görmek en güzeli 🙂

• Bugün günlerden Montana. 🇺🇸

Tarım ve madenciliğin aktif olduğu eyalet 1992 yılında Bush & Clinton arasında olan seçim harici hep cumhuriyetçilere oy verdi.

Billings, Missoula nüfusu fazla olan ünlü şehirlerinden.

Nüfusu fazla derken heyecanlanmayın en yoğun nüfuslu Billings'te 110 bin kişi yaşıyor. 🙂

alt text

• @Final-Approach Ne trafik vardır şimdi orada, iş çıkış saatinde kesin kilittir her yer 😃

• ⭐⭐

Evde olsam şunu yaparım, bununla ilgilenirim, şu kitabı okur bu diziyi seyrederim diyordum. Hiç birini yapamadım, foruma takılmak gibi bir hobi edindim. Hadi bakalım hayırlısı. Son günler, 11 gün kaldı. Sonuçlar hepimizin gönlüne göre olsun. Konsolosluğun açılmasını ve normal günlere dönmeyi istiyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

çiftlik bank gibi adam ya herkes merak için de tıklıyor youtube dan parayı şerif götürüyor. Sizler de burada kavga ediyorsunuz.

• Ben ortamın gerildiğini düşünmüyorum da insanların gerçekten var olmasının ne kadar az olacağı bir konuya inanması ve buna umut bağlamasına üzülüyorum :)) Öyle bir topluma ve iradeye sahibiz ki her an her şey olacak gibi. Hal böyle olunca eş, dost için real olmaya çalışıyorsun. Bu bir loto, çıkarsa ne ala. Çıkmazsa da ölüm yok ya? Mantığını bilmek, sabırla ve duruşla bekleyişi bilmeliyiz diyorum.

• ⭐⭐⭐

Helloo millet 1 aydır girememiştim ama Burayı bırakmayacak bir kardeşiniz olarak görün benide 🙏🏼 Bu 1 ayda evde kalıp alıp beton saksı işine girdim. İşler güzel gidiyordu siparişler sıkıştı ben acele ettikçe, coronadan dolayıda kargolar yoğunluktan patlayınca ben maalesef siparişleri iptal ettim. Dükkan tutmadan olmayacak bu iş anladım 🙂 Eee evde battı gitti cabası çocuğun tam ek gıdaya geçişi falan filan derken giremedim yani. 2000 küsür ileti olmuş girmeyeli hepsini tek tek okudum Neler kaçırmışım diye baktım ve hergüne bir eyalet köşesi yine en sevdiğim iletiler oldu hepsine likemı çaktım 💕 5 mayıs eşime doğum gunu hediyesi olacaktı, kısmet değilmiş 6 hazirana sarktı üzülemedim sevinemedim yoğunluktan dolayı hüüüpp diye hızlıca geçti günler. 11 gün kaldı bekliyoruz umut ediyoruz inşallah çıkacak, soğuk iklim derken chicago isterken kalıplarımıda yanımda götüreceğimi fark ediyorum, ürünlerin satışı amerikada olur mu olmaz mı diye düşünürken mecbur rotayı sıcağa çeviricez galiba 💁🏻

Clourpoint abi kusura bakma hatırlatmak gibi olmasın başın sağolsun kalan sağlar senindir, her şerde bir hayır vardır 🙏🏼

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@AgeGuns, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Biz dahil çoğu kişi green card = loto .

sanıyor ,ancak olay bu değil , loto pastanın belkide en küçük birimi , videodaki polis arkadaş çekilişi kast etmiyor olabilir.

Zaten en başında , kesin değil bakın yalancı çıkmamayım diyor.

He olsa güzel olmaz mı , enfes olur... 🙂

ben de boyle dusunuyorum. Insanlarin pek cogu cekilisi, Green Card; Green Card'i da cekilis saniyor... Oysaki bunlar birbirinden farkli kavramlar. Green Card cekilisi, Green Card alma yontemlerinden sadece birisi ve en populeri de degil. Genel Green Card bilgilerine dair halihazirda yayimlanmis veriler gorup, bunu cekilisle ilgili veriler sanmis olabilir.

• Herkese merhaba, Kız arkadaşıma greencard çıktığını düşünelim ds260 formu doldurdu ve gönderdi. daha sonrasında biz evlendik ve bekar durumunu evli olarak güncelledi. dosya numarası(case number) değişecekmidir ? bunu sormamın nedeni ise ds260 formunu en hızlı şekilde doldurulması tavsiyesi sona kalan dona kalır durumuna düşmemek adına sizlerin yorumu ne olur?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu hosgeldiniz tekrardan 🙂

• ⭐⭐⭐

@crazycells selamlar ali bey sağolun yazlık şehirlerde betondan saksılar büstler yapıp satsam diyorum amazondan olur mu sizce çok mu saçma yoksa ☺

• @Kenan-Künç, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

ds260 formu

benzer bir soruyu az önce soracaktım. ds260 formunu, kazanmamız durumunda ilk gece yada 2 ay sonra doldurmamız arasında bir avantaj yada dezavantaj oluyor mu ?

• Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak. Bilgisi olanlar lütfen cevaplasın, eşim tansiyon hastası. GC çıktığı takdirde kronik hastalar vize almada sıkıntı yaşar mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@crazycells selamlar ali bey sağolun yazlık şehirlerde betondan saksılar büstler yapıp satsam diyorum amazondan olur mu sizce çok mu saçma yoksa ☺

hic bilemiyorum maalesef 🙂 ticaretle ilgili konulara bakin isterseniz, o konularda daha dogru bir yonlendirme alirsiniz 🙂

• @cüneyt-tarıkman gerçekten önemli bir konu ona göre evlilik DS260 formu falan doldurmak gerekecek. Çıkmış gibi hareket ediyoruz motivasyon işte 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Kenan-Künç, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Herkese merhaba, Kız arkadaşıma greencard çıktığını düşünelim ds260 formu doldurdu ve gönderdi. daha sonrasında biz evlendik ve bekar durumunu evli olarak güncelledi. dosya numarası(case number) değişecekmidir ? bunu sormamın nedeni ise ds260 formunu en hızlı şekilde doldurulması tavsiyesi sona kalan dona kalır durumuna düşmemek adına sizlerin yorumu ne olur?

hayir, dosya numarasi degismiyor. Ilk gece yollamayin DS-260 formunu, 1 hafta boyunca doldurup ustunden gecin... Birkac saatte doldurup yollarsaniz cok fazla hata yaparsiniz. Onemli olan sadece hizli gondermek degil, ayrica tam ve dogru olarak doldurup gondermek.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |