Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@kryilkilic, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster bu durumda has been selected yazısı görme olasılığımız %2,5 falan

%1.5 gibi birşey demek daha gerçekçi olabilir ama bu seneki pasaport şartı nasıl etkiledi bilemicez ilk senesi olduğu için

• @cüneyt-tarıkman amerikada öğrenci vizesiyle 5.yılında alan arkadaşım var.ama 5 kez başvuruda bulunurken çok stres yaşadı

• Milano tatilim için 1 haftalık otelden yer ayırtmıştım booking com aracılığıyla. Ücretsiz iptal seçeneği olduğu için seçmiştim.

Korona çıktığı için zamanında iptal ettim. Geçen gün kredi kartı ekstrelerimi incelediğimde fark ettim bunlar depozitonun üstüne yatmışlar. 🙂 3-4 ay geçti benim iptal edişimin üstünden ama ortada para yok.

Otelin iletişim hesabına yazdım, kredi kartıma iade edebilir misiniz diye. O mümkün değil ama banka hesabınıza swift yapalım dediler.

Bugün banka hesabıma baktım benden de 150 liraya yakın masraf kesilmiş. Bankamla konuştuğumda karşı taraftan ortak ödemeli swift talep ettiklerinden böyle bir kesinti olduğundan bahsettiler.

Durumu otele söyledim, kusura bakmayın biz ödememizi yaptık bundan sonrasına karışmayız, lütfen bize yazmayın dediler. 😂

• @nothing34, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Sayılı gunler kala yenıden heyecan sardı herkesı sanırım bılgısı olanlar ıcın bırsey sormak ıstıyorum arkadasım bır paket hedıye gonderdı henuz elıme ulasmadı ama sanırım ınternet ten okudugum kadarı ıle devlet bu konu benı bır nebze öpecek ben ona hedıye gonderdıgımde hemen evıne gıtmıstı kımse sorgulamamıstı ama sanırım benı gumrukten arayacaklar bu konuda tecrubesı olan varmı yoksa bır konuda daha bu ulke benı hayal kırıklıgınamı ugratacak

@nothing34 merhaba hangi yolla gonderdi ? Örnegin Ups, Dhl, Tnt veya normal posta

• @Old-Traveler usps ile

• @nothing34, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Old-Traveler usps ile

Bir ihtimal gelme sansi var ozaman. Kac gun once gonderdi ? Gönderi takpi numarasi varmi kontrol ettiniz mi?

• @Final-Approach Tutar yuksek olsaydı bır kac yol var ama booking de boyle bır donemde 18 sterlin ıcın gerı donus yapmayacaktır uzuldum gecmıs olsun

• Bugün günlerden South Carolina. 🍑

Golf sahaları, plajlarıyla ünlü. 🏖

South Carolina, Kaliforniya'dan sonra en çok şeftali üretimi yapan eyalet.

Charleston, Columbia, Greenville ünlü şehirlerinden.

alt text

• @Final-Approach bunları paylaşırken bi mantıksal sıralama denklemi içerisinde mi paylaşıyorsunuz yoksa rast gele mi? Misal son 16ncı günde bursa görseli gibi

• Aklıma bişey geldi bu sene sizce çinden göçmen alırlar mı yoksa bahane edip eleme yaparlar mı aklımda deli sorular

• @Ahmet-VAROL Çin şu anda Green Card programına dahil değil zaten. Sadece Hong Kong dahil. Geçen 5 senede toplamda kota sayısını geçtikleri için Çin ve Brezilya çıkarılmışlar bu sene çekilişten.

• ⭐⭐⭐⭐

@Ahmet-VAROL, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Aklıma bişey geldi bu sene sizce çinden göçmen alırlar mı yoksa bahane edip eleme yaparlar mı aklımda deli sorular

genel konuşmak gerekirse bu tarz olaylar dv lottery i etkilemiyor mesela rusya ve iran o kadar ambargo sorun vs vs olduğu halde hala buralardan dv lottery kazanıp gidenler var.

• @texasyoga dışı seni, içi beni yakar 🙂 İmzama bak anlarsın 🙂

• herkese şididen hayırlı bayramlarrrr 🙂

• ⭐⭐

günaydın umutla bekleyen arkadaşlar

• ⭐⭐

@mkilyar numaranız çok ileri değil cut off mu oldu yoksa ailevi sebeplerden mi?

• ⭐⭐

@gariban o sene 25 binde mi ne kapandı yanlış değilsem

• ⭐⭐

@haymatlos_ üzüldüm @mkilyar adına, umutla bekle çıksın gideme, isteyen herkesin gönlüne göre olsun, sonuçları öğrenmemize 15 gün 7 saat 40 dakika kaldı

• ⭐⭐

@gariban dakikaları sayıyorsun ya çıkmazsa aynı süreci hep yaşamak yoracak ondan eminim çıksa da gitme derdimiz olsa tek

• ⭐⭐

@haymatlos_ beni umutlandıran bir olay yaşadım, dakikaları saymamın sebebi istemekten çok meraktan. Birde hayatımızda köklü bazı değişikliklere gidiyoruz çocuklarımızın geleceği için bu süreci beklemekteyiz eğer talihli olursak o yönde planlarımızı değiştireceğiz. Yani ben kendimi hazırlıyorum çıkmış gibi, aynı zamanda hayatımızda daha başka köklü değişiklikler yapıyoruz hiç çıkmayacakmış gibi. Böylece bu süreç eğlenceli bir hal alıyor, alternatif bir yaşam tarzına geçeceğimiz için de üzülmeyiz, sadece kediyi merak öldürür derler bizimki o hesap dakikaları sayar olduk 😁

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

52

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |