Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @fleux Tekirdağ Çorlu ben de, selamlar

• Merhaba herkese, haziranda açıklanacak olan Greencard için ds 260 formunu evlenmeden doldurup mülakat tarihi alsak, ondan sonra evlensek(malum koronadan dolayı evlenemiyoruz) mülakat tarihine kadar eşimizi ekletebiliyor muyuz yoksa evlendikten sonra mı doldurmak gerekli? bilgilendirirseniz sevinirim.

• @AgeGuns, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@TughanTug, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Sonuçların açıklanma tarihinin ertelendiği haberinin gelmesinin üzerinden tam 17 gün geçmiş. Gerçekten daha bir hafta olmuş gibi geliyor bana. Yoğun iş temposunun da etkisi vardır muhtemelen ancak zaman hızlı geçiyor. Az kaldı sıkalım dişimizi 🙂

siz bide covid polikiliğinde çalıştığınızı düşünün. 2 aydır acil katındayız , dün farkettim 2 ay olduğunu

Allah kolaylık versin işiniz çok zor gerçekten. Hepimiz adına sonsuz teşekkürler. 👏🏼 🙏🏼

• Ah Trump ah çoktan olumlu olmsuz öğrenmiş olacaktık şu işin ne olduğunu. Yolumuza bakacaktık sonuç neyse ona göre. Şimdi el kol bağlı bekle 3 hafta daha 😞

• @gariban Genelde ya insan çok sevdiği bir şey yaparken ya da aşırı bir yoğunluk içerisinde olduğu zaman zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor. Şu sıralar ikisi de yoksa geçmek bilmez 🙂 Bir de üstüne karantina ve çekilişe gün sayma derken hiç geçmez.

• "24". gün öğrenebilsek çok iyi de bir de kilitlenmeler olacak....

• @fleux, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Ben de Kırklareli merkezdenim, Trakyalı çoktur tahminen burda 🙂

Trakyalı çok mudur bilmem ama... Ben de Baba tarafından Trakyalıyım. Edirne, Havsa...

• Beklıyoruz bakalım açıldığında başvurumuzu yapıcaz

• @Onurfidan Açıldığında başvuru yapacağız derken DV2022'yi mi bekliyorsunuz?

• ⭐⭐⭐⭐

@knnrn abi bu tipte vakalarla karşılaştın mı hiç 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Hap mı vermişler bunlara.. Are you highh?? giye sorasım geldi..

• ⭐⭐⭐⭐

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

anestezinin etkisi abi ama efsane ya her karşıma geldiğinde haykırarak gülüyorum 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

abd de anesteziler sabit değil türkiye deki gibi yaşa cinsiyete vs vs diğer etkenlere göre ölçülüp veriliyor bazen kişinin bünyesi kaldıramayabiliyor örnekteki gibi 😃 ara ara olan birşey bu 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Rhonster Anesteziden uyanırken çok ilginç şeyler söyleyen, bilmediği dillerde konuşan, karakteri tamamen değişen insanlar gördüm. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@knnrn, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster Anesteziden uyanırken çok ilginç şeyler söyleyen, bilmediği dillerde konuşan, karakteri tamamen değişen insanlar gördüm. 🙂

çok efsaneler ya 😃 bende ameliyata girip çıktıktan sonra sanki anesteziyi yiyen annemmiş gibi sedyeyle götürürken beni tanımamış aa ne güzel çocuk diyip geçmiş 😃 yengemler gülmeye başlamış hemen ekremdi o diye 😃 uyandıktan sonra anlattılar ya dedim anne anesteziyi yiyen benim kafasını yaşıyan sen 😃

• ⭐⭐⭐⭐

bağımlılık yaptı bu anestezi videoları 😃 haykırıyom hala kız kardeşlerine zombi istilası var diye trollüyor şuan izlediğim 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@zgc, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba herkese, haziranda açıklanacak olan Greencard için ds 260 formunu evlenmeden doldurup mülakat tarihi alsak, ondan sonra evlensek(malum koronadan dolayı evlenemiyoruz) mülakat tarihine kadar eşimizi ekletebiliyor muyuz yoksa evlendikten sonra mı doldurmak gerekli? bilgilendirirseniz sevinirim.

Iki turlu de ekleyebilirsiniz, eger yakin zamanda evlenecekseniz evlendikten sonra formlari doldurmak daha mantikli tabii ki.

• @Rhonster bir anestezici olarak muhabbet öok hoşuma gitti yaa böyle forum sitesinde yaptığımızı konuşulması bile çok güzel👍

• Bugün günlerden Washington. 🍏

Amerika'daki en çok elma üretiminin yapıldığı eyalet olan Washington aynı zamanda Bill Gates'in de yaşadığı yer olarak biliniyor.

Seattle, Tacoma, Vancouver ünlü şehirlerinden.

Washington'da gelir vergisi alınmıyor. 🙂

alt text

• Şafak sayar gibi sayıyoruz hadi artık çık çıkta gidelim hem yeni bir hayata başlayalım hemde tedavimizi olup yürüyelim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

121

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |