Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @lntcko text için teşekkür ederiz yapacak bir şey yok demek bekleyeceğiz randevu günlerini tekrar açılınca verecekler demek

• Konsolosluk 14 gün kuralına uymuş 👍🏾

• Bize gelmedi böyle bir mail?

• Dear Applicant,

The U.S. Embassy Ankara is closed for routine consular services at this time, including immigrant visa appointments. All appointments scheduled between March 18 and April 3 have been canceled. If you must travel urgently due to a serious medical or family emergency, you can send your request for an expedited appointment by logging into your account at https://ais.usvisa-info.com/en-tr/iv. Go to Group Actions, select the “Request Expedite” option and send your request. If your appointment date has already passed, please use “Missed my Appointment” tab under Group Actions to send your request. When requesting an expedited appointment, please clearly explain the nature of your emergency.

We will reschedule all non-urgent immigrant visa appointments when we reopen for consular services. There is no set date that this time.

If you have trouble logging into your account, go to https://ais.usvisa-info.com/en-tr/iv/information/contact_us

• ⭐⭐

@Drywall Tahmin etmesi kolay bir şeydi ama bu öngörünüz hoş karşılanmamış bende vaka sayısı 20 kişi artacak dedim 29 kişi arttı olacakları önceden Tahmin etmek bazı insanları mutlu etmiyor her ne kadar gözle görülür olsada

• Benim gibi yüksek case numaraları için çok kötü bir haber bu. Zaten umudum azdı artık gerçekten bitti. Ölüm vakası bile ispatı yok Rusya falan heryer devam ediyor mülakatlara ama Türkiye nedense hemen konsolosluk kapatmış. Buda şaşırtıcı.

• Bu ileti silindi!

• @Muhtaradana hayirli olsun hocam.

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!

• @Muhtaradana, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Ey sevgili nerde kaldın, senin adına şiirler yazdım
    Arkadaşlar evrak onayı aldım, çok şükür
    Henüz almayan arkadaşlarımda enyakın zamanda evrak onay e-mailini alır inşallah
    20200317_151724.jpg

en kısa sürede vizeyle taçlandırman dileğiyle abi 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hope78 current olmadan sorman anlamsız önce current olmanı beklemelisin.

• ⭐⭐

@Ramazan Zaten ben kehanette bulunmuyorum ki. Öyle bir iddiam da yok. Var olan ve dediğin gibi tahmin edilmesi basit bir şey söylemiştim var olan doneler ışığında. Öyle tahmin ediyorum ama öyle olmasını istemiyorum. Umarım olmaz diye içimden geçirerek tahmini yazıyorum. Ama görünen köy klavuz istemez derler. Bir de Perşembenin gelişi çarşambadan belli oluyor.

• @İrem-Güzel Zaten mart ayının 2 si ile 6 sına GC mülatları vardı yapıldı. Nisanda da ayın 6 sında başlıyor görülüyor excel listesinde. Hayırlısı olsun bir an önce normale döner inşallah.

• @teknikg inşallah etkilemez bizi hayırlısı herşeyin tabiki sağolun verdiğiniz bilgi için.

• @TURKEYANDUSA sizin ayın kaçındaydı mülakatınız? Böyle bir mail geldi. Bu tarihler aralığjndamıydı?

• @İrem-Güzel ben hala umutluyum. 🤲😊

• @teknikg ben excell e işlemedim henüz. 1 nisan

• Peki şimdi ne olacak mülakat tarihini min. 1 ay önceden veriyorlardı. 3 nisandan itibaren mayıs ayına yeniden mi randevu alacağız? Eğer karantinaya devam etmezsek şayet

• Benim de 1 nisan randevum vardı. Görüşmeler iptal olduğu için kaydıracaklar muhtemelen

• @rodin sağlık randevusu tarihi almayarak iyi mi ettm kötü mü ettim bilmiyorum. Bu durum ne zaman biter acaba...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |