Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @TURKEYANDUSA siz ilklerdensiniz galiba, şu ana kadar böyle bir haber almadık

• B.elçiliğin hangi e-mail adresine göndermeliyiz, Türkçe sorabilir miyiz? Mülakatımız 3 Nisan diye Unganlardan 31 Mart için randevu almıştık, yeni e-mailde 25 mart yazıyor unganlarda randevu doluysa nasıl çözebiliriz?

• @TURKEYANDUSA Türkçe sorabilirsiniz ⬇

• ⭐⭐

Anlaşılan Amerika Türkiye yi de uçuş yasağı koyduğu ulkeler listesine alacak. Nisan ayında konsolosluk mülakatları ikinci bir duyuruya kadar ertelenme olasılığı olabilir.

• Yada konsolosluğu direk arayın. Benimde 8 Nisan da ama hala bir mail almadım.

• Konsoloslugun sitesindeki formu doldurarak sordum ancak direkt bir mail adresi var midir baska yazabilecegim? Konsoloslugu aradigimizda mail ile donus alabilirsinuz dediler @TURKEYANDUSA siz de bir dönüs alirsaniz bilgi verebilir misiniz rica etsem

• @lntcko Memnuniyetle

• @TURKEYANDUSA Erkene almışlar randevuları ne güzel 👍🏾Doktorun sorun olacağını zannetmem zaten koordineli çalışıyorlardır.

• Daha öncede yazmıştım , AB ülkelerinde ki olağanüstü durum nedeniyle bu ay current olanlar büyük ihtimal Nisan ayı içinde mülakata gider👍🏾

• @lntcko [email protected] diye bir adres var ama iletişim için genellikle soru-formu yeterli oluyor, daha önce Sayın @crazycells bu emaili kullanmamanızı soru formunun yeterli olacağı uyarısını yapmış⬇

DV2019 Mulakat Deneyimleri https://yesilkartforum.com/forum/post/79519

• ⭐⭐⭐

@Drywall, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Anlaşılan Amerika Türkiye yi de uçuş yasağı koyduğu ulkeler listesine alacak. Nisan ayında konsolosluk mülakatları ikinci bir duyuruya kadar ertelenme olasılığı olabilir.

Şu zamanlar tahmin için çok mantıklı zamanlar değil.
    Seyahat yasağı ile ilgili açıklanan resmi duyuru sadece bu;

• ⭐⭐⭐

Mülakatlarının erkene alınmasının sebebi İran vatandaşlarının görüşmeye giremeyecek olmasıdır bence.
    Mülakata girdiğimde Türkler olarak azınlıktık.

• @bolatmali mantıklı

• ⭐⭐

Sanki ben bu kararı alacakmışım gibi herkes saldırmış yorumuma. İki arkadaşımızda meydana gelen mülakat tarihinin öne alınması vakalarını tahlil edip bir tahminde bulundum. Böyle olma olasılığı olabilir demisim. Olur veya olmaz bu saldırı nedir böyle? Bu tahammülsüzlük nedir böyle? Sanki ben böyle olmasını istiyormuşum veya konsolos benmişim gibi saldırıya uğramış yorumum. Arkadaşlar sakın olun, bu ne hiddet bu ne celal?

• Arkadaşlar soru formu gönderilemiyor, erişim reddedildi uyarısı alıyorum

• @TURKEYANDUSA başka tarayıcı yada cihaz deneyin lütfen

• @Muhtaradana şimdi biz current mı olduk sevgili muhtaradana 🙂 bundan sonra oturup mülakat tarihi maili beklemek mi kaldı, yapacak bişeyimiz yok mu? 🙂

• @Muhtaradana formu dolduruken içeriğinde ilgi vermek için websitesi de yazmıştım, kaldırınca form gönderildi

• @lntcko Bend e soru formunu kullanarak sordum. Siz de dönüş alırsanız yazabilir misiniz?

• @TURKEYANDUSA tabii ki

Benzer Başlıklar

• 516
  • 2
  • 3
  • 21
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |