Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selam millet evlenmek için başlık yazmadım😀 en ucuz kiralik daire -oda,çalışma konusunda sıkıntı yasamayacağım eyalet veya şehir söyleyebilir mısınız? Ne çok sıcak ne de çok soğuk bir şehir olsun...Bu kriterler zor. belki bu kriterlere uygun bilen veya yaşayan vardır oralarda...

• https://yesilkartforum.com/forum/topic/309/amerika-da-yasanacak-eyaletin-secimi

Aklımıza gelen her konu için yeni başlık açarsak burası çorbaya dönmez mi 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Bu ileti silindi!

• Dövseydiniz bare🙄. Başka bir sayfada bu soru sorulamayacaği için bir başlık attık Hemen hop diye yazmadık.
    Bakın ben burda tüm eyaletlere baktım yorumlara baktim videolara baktım. Ama hala kendime göre birşey bulamadım. Üniversite okuyan biri orda kendi mesleğini icra edemediği için mecbur başka bir iş yapacak(bildiğiniz amelilik). Mezuniyetten sonra birşey yok ortada zaten.bilmem git tecrübe kazan bilmem ne!!! yaww arkadaş
    Özel sektörde çalışamıyor insan, hem ücreti az hem patronu ahlaktan yoksun hem KPSS zirvelere çikmis. Bu yüzden burdan defolup gitmek istemiyor muyuz?
    .Dedik belki en uygun bir şehirde yasayan biri ile karşılaşabiliriz ...

• @ByDoski sorunu sorabileceğin sayfanın linkini de koymuştum halbuki..

• Tamam da sonuna kilitler mısınız dye şikayet etmişsin. Nerden bileyim linki vermissiniz 🤔
    İkincisi verdiğiniz link çok karışık ve istediğim bilgiler orda bulabileceğime zannetmiyorum. 52 sayfadan oluşuyor. Her biri konumla alakasiz. Bütün sayflari göz gezdirmek mantıklı değil.
    Bu sayfada 4 veya 5 cümle kurmak zor değil. Emin ol saçma sapan başlık kuranlar devenin yanında pire kalir

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ByDoski bu site de sana yardımcı olamayacaksa ozaman trump bile yardımcı olamaz

• Bu ileti silindi!

• Teşekür ediyorum bu videoları bazıları izledim. Hepsinj izlemeye devam edecem. Ama yinede bu başlık dursa daha iyi ;). Ne kadar çok bilgi alırsam o kadar sağlam adımlar atariz

• @ByDoski öncelikle kilitler misiniz diye şikayet eden ben değilim, dikkatli olmanı rica edeceğim.

İkinci olarak, ben o başlığı baştan sona oku demedim, sorunu yeni başlık açmak yerine oradan sor dedim. İkisinin arasında baya bir fark var.

Son olarak da bir yanlışı başkalarının da yapıyor olması onu doğru veya haklı kılmaz. Gayet düzgün bir dille doğru yöne işaret ettim, bu kadar itiraz edeceğine teşekkür edip ilgili başlığa yönelsen ne benim ne de kendinin vaktini harcamayacaktın bu kadar..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ByDoski bu konu faydali bilgiler icereceginden ve ABD'de yasamla ilgili oldugundan, "sohbet" bolumunden ziyade ABD'de yasam bolumunde olmasi daha dogru olur. Ayrica benzer basliklar bulundugundan ayri bir baslik acmadan forumda sormak daha dogru olur.

Su iletiyi inceleyebilirsiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/post/7643

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |