Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @harikeyn tebrik ederim, çok sevindim

• Hayirli olsun yolunuz açik olsun.

• @Muhtaradana çok sağol herşey için ..işallah sizinde güzel haberlerinizi alırız..

• @serdestheval21 .teşekkur ederim

• @fetihy .teşekkürler..

• ⭐⭐

@harikeyn tebrikler sizin adınıza sevindim

• Tebrikler yolunuz aşik olsun herikeyn

• Yolunuz açik olsun

• @harikeyn Hayırlı olsun. Tebrik ederim.

• Dear Ali aga
    Uygulanan standard bir uygulama olup prosedur geregi yapilmaktadir. Sonuclandiginda sizinle irtibata gececegiz.14 ocakta elçilige yolladigim maile karşilik bu cevabi aldim.Neden bu kadar idari işleme tabi kaldigimi sormuştum.23 ocakta bu cevabi yazdilar.

• mrb. 23 aralık 2019 ben j2 ve eşim j1 abd vizesine başvurduk. randevu gayet normal şekilde geçti. pasaportlarımızı alıp ve DS Belgelerimizi onayladıktan sonra pasaportlarımız onayladı diye düşündük. Lakin 26 aralıkta benle eşimin pasaportları elimize geldiğinde eşimin vizesi çıktığını benim ise Pasaportum içinde Yesil bir kağıt ve maille AP kaldığım yazıyordur. ayrıca benden mailde son 15 yıl içerisinde nerelerde bulunduğuma kardeşlerimin bilgileri nereler çalıştığım gibi ayrıntılı bir dokuman doldurup göndermemi istediler. tabiki bende hemen doldurup gönderdim.benim asıl anlamadığım aynı vize türlerine ben ve eşim 6 önce başvurduğumuzda ikimizde böle bir sıkıntı çıkarmamışlardı. ve ABD ikimizde gitmiştik. şimdi neden böle bir prosedüre takıldığımı anlayamıyorum. adli br sabıkam yok ve kamuda mühendis olarak çalışıyorum. bir ay geçmesine rağmen hala beklemekteyim. sizce red yeri miyim veya sürec cok uzar mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kılıç, içinde söyledi: FY2020 Administrative Process (AP durumu) (İdari İşlem)

mrb. 23 aralık 2019 ben j2 ve eşim j1 abd vizesine başvurduk. randevu gayet normal şekilde geçti. pasaportlarımızı alıp ve DS Belgelerimizi onayladıktan sonra pasaportlarımız onayladı diye düşündük. Lakin 26 aralıkta benle eşimin pasaportları elimize geldiğinde eşimin vizesi çıktığını benim ise Pasaportum içinde Yesil bir kağıt ve maille AP kaldığım yazıyordur. ayrıca benden mailde son 15 yıl içerisinde nerelerde bulunduğuma kardeşlerimin bilgileri nereler çalıştığım gibi ayrıntılı bir dokuman doldurup göndermemi istediler. tabiki bende hemen doldurup gönderdim.benim asıl anlamadığım aynı vize türlerine ben ve eşim 6 önce başvurduğumuzda ikimizde böle bir sıkıntı çıkarmamışlardı. ve ABD ikimizde gitmiştik. şimdi neden böle bir prosedüre takıldığımı anlayamıyorum. adli br sabıkam yok ve kamuda mühendis olarak çalışıyorum. bir ay geçmesine rağmen hala beklemekteyim. sizce red yeri miyim veya sürec cok uzar mı?

Isminiz kara listeye sonradan eklenmis olabilir, eger sizin gecmisinizin problemli olmadigina emin olurlarsa o durumda hicbir sorun olmaz tabii ki.

• @harikeyn tebrikler, gözünüz aydın.

• @Sefa 👍🏻 teşekkürler

• @harikeyn tebrikler

• Nihayet 83 günlük stresli bekleyişten sonra bugün ceac da issued olduk ve tebrikler e-maili geldi...Umarım kimse bu idari işlem sürecini yaşamadan alır vizesini.Zor ve yıpratıcı bir süreç.Vize bekleyen herkese bol şans ve sabırlı günler diliyorum.
    Gerek forum gerekse diğer kanallardan destek olan herkese çok teşekkürler...
    Amerika'da görüşmek üzere 🙂

• Gozun Aydin Sari bekleyenlerin basina

• Darisi bekleyenlerin başina

• @sadoshaq hayırlı olsun, yeni hayatınızda mutluluklar...

• ⭐⭐

@sadoshaq hayırlı olsun şimdi 83 gün gitmiş mi oldu vizeden (sağlık raporu tarihi baz alınır deniyor ya)

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |