Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@stras işte o farklılık ve tepki bir yere kadar abi yani birileri kafasına estiği zaman foruma gelip uygunsuz cümle kullanırsa ve ya bu delidir boşverin derse olmaz. hepimiz evliyiz içimizde bekar olan arkadaşlarda var aynı cümle bekarlar için farklı bir şekilde söylenmiş olsa idi onada karşı çıkardık. ama birileri sanırım ülkeye sövülmesine müslümanları potansiyel terörist görmelerine sessiz kalıp tek cümle dahi etmezken edemezken bir anda bu konuda çıkıveriyor bu yanlış doğru değil. tepki deliyede akıllıyada akılsızada gösterilir.

• ⭐⭐⭐

Alıntı......

1. başkan Franklin D. Roosevelt ne demiş? “Sen, ben, hepimizin, göçmenlerden ve devrimcilerden geliyor olduğunu her zaman hatırla.” Bu ABD’ye ayak bastığınız andan itibaren Amerikalısınız demektir. Zorluklar olacak, ama cesaretle ve çabayla her şey hallolacak.

• Selam arkadaşlar iyi haftalar diliyorum herkese. Şöyle bir baktımda hafta sonu baya hareketli geçmiş 🙂

• @semavi sarıbezi o videonuzdan sonra ben de unutmam hiç, sarıbez candır 👍🏻
    Eşinize selamlar, adaşım gibi kalmış aklımda yanılıyorsam kusura bakmasın, sizin kanalda kendisinden bir video sürprizi hoş olurdu hakikaten 👍🏻
    Ah o instapot yok muuu..

• @aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@semavi sarıbezi o videonuzdan sonra ben de unutmam hiç, sarıbez candır 👍🏻
    Eşinize selamlar, adaşım gibi kalmış aklımda yanılıyorsam kusura bakmasın, sizin kanalda kendisinden bir video sürprizi hoş olurdu hakikaten 👍🏻
    Ah o instapot yok muuu..

Evet adasiniz... Dün fırsat bulup uzun bir video çektik çocuklar ve okullar hakkında... çok uzun, parça parc izlenebilir 🙂

Birazdan yüklenir...

• @Hyller, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Alıntı......

1. başkan Franklin D. Roosevelt ne demiş? “Sen, ben, hepimizin, göçmenlerden ve devrimcilerden geliyor olduğunu her zaman hatırla.” Bu ABD’ye ayak bastığınız andan itibaren Amerikalısınız demektir. Zorluklar olacak, ama cesaretle ve çabayla her şey hallolacak.

Bu ciddi bir düşünce burada... Devlet refleksi olarakta korunmaya çalışıyor... Hissediyorsunuz bunu...

• ⭐⭐⭐

@semavi, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Hyller, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Alıntı......

Bu ciddi bir düşünce burada... Devlet refleksi olarakta korunmaya çalışıyor... Hissediyorsunuz bunu...

Twitter da gördüm Sayın @semavi.
    Paylaşmak istedim. Cesaret ve Çaba en önemli kilit noktalardan sanırım...
    Eşinizle video çekmenize çok sevindim. Çünkü çocuklu aileler genelde çocuklu ailelerin tespitleri doğrultusunda fikirlerini şekillendiriyor. Bir videonuzda söylemiştiniz bunu sizde 😁 Mesela bir gün olurda gelirsek giriş kata taşınacağız 😁 Paylaşımlarınız çok kıymetli. 🙏

• @semavi sağolsun, çektiği videoların hepimize katkısı çok büyük, özellikle bizim gibi çocuklu aileler için, yenge hanımda okul ortamı ile ilgili ve dil kursları ile ilgili videolarını eşim ile sardırıp sardırıp izliyoruz, çok teşekkür ederiz, sayenizde sanki doğma büyüme huston 'lı olduk. şansımız yağver giderse seneye oradayız. iyi günler dileriz

• Son 106 kalmış . Vaah 😂

• @semavi güzel haber 👍🏻 Tekrar selamlar ve sevgiler kendisine 💐

• Merhabalar , aranıza yeni katıldım . Umarım bir kişilik daha yeriniz vardır ? 🙂

• ⭐⭐⭐

@recepjeam, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhabalar , aranıza yeni katıldım . Umarım bir kişilik daha yeriniz vardır ? 🙂

Hoşgeldiniz efendim ne demek
    Yeşilkart form ailesi olarak hepimize yetecek kadar yerimiz mevcuttur saygılar

• ⭐⭐

@recepjeam, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhabalar , aranıza yeni katıldım . Umarım bir kişilik daha yeriniz vardır ? 🙂

Ne demek hoşgeldiniz şansınız bol olsun

• ⭐⭐⭐

@recepjeam hoşgeldiniz bol şanslar

• ⭐⭐⭐

@recepjeam hoşgeldiniz. Herşey gönlünüze göre olsun. Hep berebar bu yolda yürüyeceğiz Sevgiler...

• ⭐⭐⭐

Günaydın yoldaşlar.
    Şafak 105.
    Gününüz güzel geçsin

• @recepjeam hoş geldiniz. Umarım her şey gönlünüzce olur

• @recepjeam Hoş geldiniz. Ben de son gelenler arasındayım. Forumu baştan sona okumaya çalışıyorum. Çok faydalanacağınıza eminim.

• ⭐⭐⭐

@stras, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@recepjeam Hoş geldiniz. Ben de son gelenler arasındayım. Forumu baştan sona okumaya çalışıyorum. Çok faydalanacağınıza eminim.

Abi 2021 talihlileri için bilir kişi adayı olmak güzel bir deneyim bence 😉

• ⭐⭐⭐

Sayın dostlar...
    günlerin su gibi akıp gittiği ve zamanımızın değerli olduğu şu dünyada şu günümüzün hürmetine sonuçların açıklanacağı günde yüzünüzden gülücükler ve günlünüzden sevinç mutluluk eksik olmaması dilek ve temennisi ile 🙏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

58

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |