Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese merhabalar,
    Yeşil Kart Forum olarak siz sevgili üyelere muhabbet edebileceğiniz, gündemi tartışabileceğiniz, İngilizce'nizi geliştirmenizi sağlayacak ve Sayın @crazycells in de katılımları ile anlık soru cevap kanallarının olacağı Discord sunucumuzu aşağıdaki link üzerinden; ister cep telefonunuzla isterseniz de bilgisayarınız üzerinden bağlanabilirsiniz. Herkes için bir şeyler var 🙂
    Link:https://discord.gg/pFzCGjG

• @vakkas-altiner
    Uygulama için oluşturduğunuz forum başlığını telegram grubundan paylaştım
    Ama ben uygulamayı hiç kullanmadım, nasıl olacak işleyiş?
    Uygulamaya yabancı bir kişi için kısaca anlatırmısınız?

• @Muhtaradana Kullanımı oldukça basit, kullanıcı adınızı oluşturup giriş yaptıktan sonra ilgi duyduğunuz kanala giriş yaparak sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@vakkas-altiner elinize saglik sayin @vakkas-altiner , discord oldukca populer ve kullanisli bir sohbet uygulamasi. Farkli farkli oda ve kanallar olusturup farkli konularda bilgi paylasimi hatta canli yayinlar yapmak mumkun, ayrica whatsapp ve telegram'in aksine foruma da oldukca entegre (biz henuz o ozellikleri aktive etmemis olsak da)...

Ingilizce pratik yapmak icin sadece ingilizce konusulan bir oda kurabilir, DV2020 veya DV2019 talihlilerinin bulundugu whatsapp ve telegram gruplari gibi gruplar kurabiliriz.

Tabii hicbir zaman bilgi paylasimi konusunda forumun alternatifi olmayacak, ama anlik iletisim gerektiren isleri yapmak icin ideal bir platform. O nedenle deneyip gorelim 🙂 eger istedigimiz sonuclari alabilirsek kesinlikle foruma faydali bir eklenti olacak.

• Çok başarılı olmuş emeği geçen Vakkas dostuma çok teşekkür ederim

• @aoakkaya Rica ederim ne demek

• Süper bir girişim, foruma çok büyük katkıları olacağını düşünüyorum.

• ⭐⭐⭐

Sayın @crazycells hocam form ailemiz için güzel ve faydalı bir platform olacağını düşünüyorum.

Ayrıca Emeklerinden dolayı @vakkas-altiner beye tekrardan teşekkür ediyorum

• Discord kullanımı ile alakalı küçük bir video hazırladım umarım memnun kalırsınız. Sevgiler..

• ⭐⭐

dün üye olmuşdum şuan pc üzerinden bağlanıyorum

• Katılım olacağını bilseydim daha önceden açardım 🙂

• Discord sunucusu Davet link'i güncellenmiştir

• Herkese merhabalar, sevgiler, saygılar, hürmetler. Yeşil kart kazananlara tebrikler kazanamayanlara (benim gibi) tekrar tekrar denemeler . Ben bu sunucuyu kurarken amacım sadece sonuçların açıklandığı gün buranın kullanılması değildi. İnsanların hayallerini, planlarını, olabilecek fırsatları, Amerika'da yaşananları, ülke gündemini, dil gelişimi için konuşmalarını, birbirleri ile anlık paylaşımlarda bulunarak samimiyet kurmaları için kurmuştum. Ancak görüyorum ki bunların hiç biri gerçekleşmedi . Eğer yukarıda belirttiğim amaçlarla burayı kullanmaya devam etmek istiyorsanız lütfen bana discord üzerinden iletin. Sizden gelecek geri dönüşlere göre etkinlikler, seviyelere göre dil dersleri, Amerika haberleri, Amerika'da yaşayan arkadaşları buraya davet ederek yapılacak olan soru-cevap etkinlikleri düzenlemeye çalışayım. Bizim insanımızın her şeyin en güzelini hak ettiğine inanıyorum ve bunun için mücadele etmeye devam edeceğim. Lütfen geri dönüşlerinizi belirtin. Sevgilerimle..

• Bu DC aktif değil mi ya çok kullanışlı olabilir aslında

• 4 gün önce bu discord kanalına katılım sağladım ama ne yazık ki sadece bir(1) yeni mesaj görebildim 🙂

Aslında discord gerçekten de haberleşme ve akıcı sohbet için bulunmaz bir nimet. Ayrıca çağımızın global olarak bu amaçlarda en fazla kullanılan platformu diyebilirim.

Burayı biraz daha canlandırabiliriz. Ben kripto&NFT alanında İngiliz özel bir toplulukta ücretli moderatörlük ve collab işlerini üstleniyorum. Ama eğer talep olursa burada “süresiz ücretsiz” olarak elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım.

Bu süreçte Green Kart ve Amerika hakkında edindiğim bilgiler, benim için paradan daha değerli olacaktır. Bilginize.

• Bende discord sunucusuna üye oldum.Herkese selamlar.

• ben yükledim ama teknolojiyle çok aram iyi değil becerebilmişimdir umarım

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |