Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@civan1453, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@azize33 merhabalar bizim mulakat 06 ocakta 07:30 da

Şimdiden Bol şans 🙂 İyi haberlerinizi bekliyoruz

• @yapay-zeka 4 kişilik bir aile için (2 yetişkin 2 çocuk) Toplamda 220x4 880 usd rakamı doğru mudur? Ben mi yanlış hesaplıyorum.

• @bolatmali acikcasi bu kadar telaslanacagimizi tahmin etmiyoduk ama tarih yaklastikca heycan artti acabalar cogaldi hakkimizda hayirlisi mulakat deneymlerimizi hemen cikarcikmaz paylasicam burdan cok tesekkurler

• ⭐⭐⭐

@civan1453, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@bolatmali acikcasi bu kadar telaslanacagimizi tahmin etmiyoduk ama tarih yaklastikca heycan artti acabalar cogaldi hakkimizda hayirlisi mulakat deneymlerimizi hemen cikarcikmaz paylasicam burdan cok tesekkurler

Şansınız bol olsun 😁 Çok güzel heyecanlar @civan1453

• @civan1453 bizim de 13 ocakta ve 6 ocakta da unganlar randevumuz var, bizim de gecemiz gündüzümüz oldu,tatlı heyecanlar tabii :)) bizler gibi çok çok isteyen herkesin dilerim görüşmesi iyi geçer,deneyimlerinizi bekliyoruz,bol şans

• @somebody ilk girişte gişelerden girerken, green card visa ile giriş yaptığınızı söylemeniz gerekiyor, zaten söylemeseniz de elinizde sarı zarfı görünce kendileri ona göre yönlendiriyorlar..

Sonrasında ise gişe polisi, içerdeki başka bir polisi size eşlik etmesi için çağırıyor ve onun eşliğinde arka kısımda bürolardan birinde göçmen vize girişinizi yapmaya götürüyorlar. Orada hiçbir şey söylemenize gerek yok zaten geliş amacı belli. Sadece ilave not olarak, adres değişikliği yapmak istiyorsanız bunu söylemenizi istiyorlar. Bu kadar.

• ⭐⭐

@cato unganların sitesine göre doğru hesaplıyorsun
    aşağı yukarı aynı cıkacak

• @cato biz 4 kişilik aile ((2 yetişkin 2 çocuk) unganlara toplamda 1400 USD civarı bir ödeme yaptık. 4x270 USD muayene ücreti + 2x115 USD yetişkinler tetkik ücreti + kişi başı bir adetten toplam 4 adet aşı için oluşan ödeme.

• ⭐⭐⭐

@civan1453 @dilara1424 bol şanş diliyorum. İnşallah sorunsuz ve mutlu sonuçlar ile mülakatınızı bitirmeniz ümidiyle 🙏

• @crazycells geçen hafta ulaşan vize paketimin sarı zarfında ufak bir yırtık olduğu için vize bölümüne bilgi verip ne yapmam gerektiğini sordum. Bugün gelen cevapta paketi kendilerine geri göndermem istenmiş ancak ne şekilde göndermem gerektiği belirtilmemiş. Zarfı Büyükelçiliğe göndermeyi hangi metodla yapmam uygun olur? Devamında bana geri göndermeleri için yeniden AIS kaydı mı açmam gerekir?Bu konu hakkında bilginiz var mı acaba? Konuyu Büyükelçiliğe sormadan sizlerden de görüş almak istedim.

• @Adama-Coulibaly Unganlarda vurulacaginiz aşılar ABD de gecerli olmasi icin zaten.Eger ABD de gecerli Aşı kartiniz varsa aşı vurulmaniza gerek olmayabilir.Bu durumu unganlara gittiginizde dile getirin derim

• Asi denince ben dun tetanus asisi oldum. Yeni bir asi cesidiymis ve whooping cough falan gibi hastaliklari da icerisinde barindiriyormus. Ayrica, 1 defalik bir asiymis, tekrar hayatiniz boyunca tekrar olmaniza gerek yokmus. Benim en son ki tetanus asim 2009 yilindaydi ve 10 yil icin gecerliydi. Yani eger yeni olacaksaniz, bu cesitten isteyin.

• @Adama-Coulibaly biz bugün 16 ve 9 yaşında iki kızım ile birlikte muayeneye girdik.
    860 $ doktor kontrolü +aşılar (4. Katta ödedik)
    235 $ laboratuvar /tahlil + röntgen (3.katta ödedik)
    Toplamda 1095 $ ödedik

• @sadoshaq Merhaba,
    Evet hakklısınız, zaten bizim burada kapalı zarflarımız var, burada süreci yapacağız diye her şey ayarlamıştık. Kapalı zarfla gelip doktora vermeyi düşünüyoruz.

• @sirin Merhaba,
    Bilgi için çok teşekkür ederim.. Hayırlısı olsun ve bol şanslar size 🙂

• Şu sıralar mülakatı olan arkadaşlarımız yok mu acaba? Ya da mülakata girmiş ve paylaşım yapmamış arkadaşlarımız varsa deneyimlerini heyecanla bekliyoruz...

• @caglarcan çok teşekkürler

• Bir kaç gün geçmesine rağmen bülten hala açıklanmadı. Ancak, geçen yıla göre Rusya'dan çok fazla insanın kazandığını gördüm. 2019'da 3641 kişi, 2020'de ise 5118 kişi. Bu nedenle "Except: Rusya XXX" biçiminde yüksek sayılı cut-off'lar görebiliriz. En azından bizler için böyle umut ediyorum.

• @oez valla hepimiz öle umut ediyoruz

• Teşekkür ederim hepimize bol şans Ocak ayında çok fazla mülakat yok 4-5 kişi toplamda inşlh hepimiz alırıZ

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |