Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selamlar Arkadaşlar. Bekliyoruz bakalım, herkes için hayırlısı olsun

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• @asilcenk umudunuzu yitirmeyin bukadar gundogmadan neler dogar bu cekilisi kazanmissiniz milyonlarca kisi arasindan onumuzde buyuk bi engel var kabul ediyorum ama ben elimden geldigi kadar umudumu sonuna kadar devam ettiricem evet belki sonunda gulen taraf olamayabilirim ama son duduk calmadan pes etmek yok:) ikimizinde case numberlari ayni siralarda sizden tek bi ricam var umudunuzu kaybetmeyin burayada pozitif enerjinizi yansıtın bence olumsuz düşünmek olumsuzluğu getirir ne kadar iyi düşünürsek o kadar iyi olur bence 🙂

• @damladav mutlaka bir dövme şart 😁

• @arnblt Ankara Antlaşması da zorlaştı çember daralıyor sözünü ben kullandım. Benim ve ailemin hayatını TR'de saçma şeylerle doldurmak istemediğimden kullandım. Buradaki çoğu insan için "Neden Amerika?" sorusunun cevabının aynısı bende de mevcut. Belki abartmış olabilirim ama gerçekten artık sıkıldım ve TR bana Açıkhava Cezaevi gibi geliyor. Daha önceden de anlatmıştım. TR de çok geçerli bir mesleğim ve güzel bir yaşantım var buradaki çoğu insan gibi. Hayattan zevk alabilmek benim için ne statüyle ne de parayla paraleldir. Özgür düşünce, huzur ve sağlık tek isteğim umarım gerçekten isteyenlere çıkar ve geçen sene çıkıp ama case noları yüksek olan kişilerinde hayalleri gerçek olur.

• Ben de bu forumda yeniyim, ilk başlarda okuyup sessiz sedasız gidenler arasındaydım. Öyle bağımlı hale geldim ki sonunda üye oldum.

Bu forumda en sevdiğim; GC çıkmış çıkmamış çok önemli değil, burada bulunan insanların bu süreçteki heyecanları, talihlilerin koşuşturmaları ve bunlara şahit olmamız. İleride bir anı biriktirmek.

Hadi iyiyiz bugünü de yedik artık 🙂 az kaldı

• @asilcenk ben forumda yeniyim ve bu case no’lar ne zaman current olur bilmem ama, umudunuzu kaybetmeyin. Bi’ arkadaşın dediği gibi daha 3 ay var. Sıra size de gelecek inşallah. Biraz sabır.

• @mustafa172 size bir zararı var mı insanların bu halleri beyefendi?

• @mustafa172 sizin icin bir lotoya bel bağlamak onunla yatıp kalkmak anlamsız olurken bir başkası için çok önemli olabilir belkide o başkasına sizin yaklaşımınız çok anlamsız geliyordur herkes her duyguyu aynı şekilde karşılayacak diye bir durum söz konusu değil .Herkes çıkmama olasılığının daha yüksek olduğunu biliyor ama siz nedense sürekli burası toz pembe değil burası şöyle burası böyle çıkamyanları çok gördük tarzında konuşuyorsunuz.

• Arkadaşımız fikrini söylemiş arkadaşlar bence hemen öyle yazmayalım. İlk başlarda haklısınız ben de alınıp yazıyordum ama sonra da düşündüm kim ne iaterse söyleyebilir sonucta hakaret yok küfür yok.

• ⭐⭐

@paw-of-eagle bence bu konuyu çok uzatmayalım derim. @mustafa172 de sanki o kadar sert ve dalga geçer halde yazmamış gibi geldi bana. Gerek yok mübarek cuma günü. Hepinize iyi tatiller.

• @reader valla ben alınmıyorum sadece insanların düşüncelerini duygularını belirtmekten özgür olduğunu düşünüyorum

• @gözde ben hepsine alınıyorum açıkçası çok alınganımdır. Ama karşı bir sey yazıp uzatmak istemiyorum. Siz de haklısınız tabii ki.

• Yasaklı

DV2018 talihlisi olanların bu karamsarlığı normal. Geçmişteki yıllar ile kıyaslandığında numaralar çok yavaş ilerliyor. Randevu verilen numaralara bakarsak DV2018 30.000 ile kapatacak gibi duruyor.

• Bu ileti silindi!

• @totoro Evet iyi düşünelim iyi olsun. Son virajlar bunlar.

• Bu ileti silindi!

• @efeser daha önce de yazdım yine yazayım, elimde etkileme gücü olmayan ve tahmin bile yapamadığım konularda her zaman en kötüsüne hazırlanıp, iyisi olur ise mutlu olma felsefesi ile yaşayan birisiyim. Ama dediğin gibi nasılsa kötüyü kabullendim. Şimdi biraz pembe gözlükler ile bakayım konuya. kendimi sıkıyoum bari sizleri sıkmayayım... 🙂

Temmuz rakamı zaten 28 bin falan açıklanacak ve hepimiz rahat bir nefes alacağız... İNŞALLAH...

• ⭐⭐

@asilcenk temmuz da bu rakam açıklanırsa sana sıra gelir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

115

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |