Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@nazli, içinde söyledi: Gocmen Vize ve 21 Yas Siniri Problemi

Sayin crazycellas oglum ve benim casemiz aktiflesti su an 15 gun oldu nvc den haber bekliyoruz .nvc bizden hangi evraklari istiyecek bu konuda bize bilgi verebilirmisiniz .birde oglum subat 9 .2020 de 21 yasinda olacak dolasiyla oglumun yas problemi olurmu bu surec fazla uzun mu surecek bilgi verebilirmisinz ?

I-130 onay tarihine kadar gecen zamani yasina ekleyebilirsiniz, bu surede yasi bu islemler icin dondurulacak.

Hangi kategoriden basvuru yapmistiniz? Su bolumde ilgili konuyu bulun:
    https://yesilkartforum.com/forum/category/78/aile-dayanaklı-göçmen-vizeler

Konularda surec bastan sona anlatiliyor, gerekli evrak listesi de var.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Sayin crazycellas oglum ve benim casemiz aktiflesti su an 15 gun oldu nvc den haber bekliyoruz .nvc bizden hangi evraklari istiyecek bu konuda bize bilgi verebilirmisiniz .birde oglum subat 9 .2020 de 21 yasinda olacak dolasiyla oglumun yas problemi olurmu bu surec fazla uzun mu surecek bilgi verebilirmisinz ?

Sanirim sureciniz F4 kategorisi idi? O durumda bilgileri su konunun ilk iletilerinde bulabilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/1423/f4-vize-sureci-abd-vatandaslarinin-kardesleri

• Sayin crazycellas bizim i 130 yillar once onaylanmisti fakat bazi sorunladan dolayi basvuramadiydik gecen yil tekrardan i 824 de basvurduk onaylandi simdi avkatimiz 21 yas sorunu olmaz dedi cunku basvurdugumuzda oglum 5 yasindaydi ama biz tedirgin olduk mulakat tarihi 21 yasindan sonra olacak muhtemelen kafamiz karisti sayin crazycells tesekkur ederiz iyiki varsinizzz 🙏🙏

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Sayin crazycellas bizim i 130 yillar once onaylanmisti fakat bazi sorunladan dolayi basvuramadiydik gecen yil tekrardan i 824 de basvurduk onaylandi simdi avkatimiz 21 yas sorunu olmaz dedi cunku basvurdugumuzda oglum 5 yasindaydi ama biz tedirgin olduk mulakat tarihi 21 yasindan sonra olacak muhtemelen kafamiz karisti sayin crazycells tesekkur ederiz iyiki varsinizzz 🙏🙏

Tarihlerle hesabini yapin isterseniz, emin olursunuz:

Su baslik altinda "CSPA for Family and Employment Preference and Diversity Visa Immigrants "

• Ok sayin crazycellas cok tesekkur edrim sorularima yanit verdiginiz iyiki varsiniz ..

• Merhaba sayin crazycells bugun nvc den aldigimiz posta yoluyla mektupda caseniz onaylandikdan sonra 21 yasina girmis birey icin abd ye giremez yaziyor .oglum 3 ay sonra 21 yasina girecek ne yapmamiz gerekiyor oglum hakkini kayip mi etti .i 130 onaylaninca yas donuyor diye biliyorduk .cok soru soruyorum biliyorum ama panik olduk 😞 sayin crazycells

• Sayin crazy dogum belgesi ( vukatli nufus kayit ornegi ) mi oluyor nufus mud.alsak gecerlimi olurmu ?

• @nazli Türkiye için ( doğum belgesi) vukuatlı nufus kayıt örneği, e-devletten alınabiliyor

• Cok tesekkur ederim.muhtaradana hastehanede dogum belgesi almamiza gerek yoktur o zaman

• @nazli yani biz dv vizesi için bu şekilde yaptık, sizde de farklı bir durum olacağını sanmıyorum

• Tesekkur ederim sayin muhtaradana .e devletten aldigimiz zaman nufusta herhangi bir onaylatma gerekiyormu peki

• @nazli hayır doğrulama kodlu ve karekodlu oluyor belge zaten, başka bir kurumdan onaylatmanıza gerek yok

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Sayin crazy dogum belgesi ( vukatli nufus kayit ornegi ) mi oluyor nufus mud.alsak gecerlimi olurmu ?

e-devletten almaniz yeterli. Fakat bu tur sorulari ilgili kategori basliginda sormalisiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Merhaba sayin crazycells bugun nvc den aldigimiz posta yoluyla mektupda caseniz onaylandikdan sonra 21 yasina girmis birey icin abd ye giremez yaziyor .oglum 3 ay sonra 21 yasina girecek ne yapmamiz gerekiyor oglum hakkini kayip mi etti .i 130 onaylaninca yas donuyor diye biliyorduk .cok soru soruyorum biliyorum ama panik olduk 😞 sayin crazycells

sorun degil, bu konunun ilk iletilerini bir daha okuyun isterseniz 🙂 21 yasinin ustundekiler vize alamiyor, ama bazi durumlarda kisilerin yasi donduruluyor.

Oglunuzun vize alip almayacagina dosyaniza bakan konsolos karar verecek, eger tarihler uyumluysa sorun olmadan vize almasi lazim.

• Tesekkur ederim sayin crazycellas okudum defalarca dosyamiz 21 yas alti kabul oldugu icin dolduruldu sanirim avukatimiz olumsuz birsey soylemedi icim rahatladi sabirli bir sekilde sorularimizi yanitladiginiz icin sonsuz tesekkurler iyiki varsiniz 🙏

• Sayin crazycellas tekrar ben geldim 🙂 arsive bagli adli sicil kayit ni nerden alabiliyoruz ?

• Bu baslik altinda sormamam gerekiyordu sanirim😊

• @nazli e-devlet arama kutucuğuna adli sicil yazın, ilgili kısma girin, seçeneklerden arşiv kaydı içeren seçeceksiniz

• Tesekkur ederim

• İyi akşamlar, 2020 EU6XXX talihlisiyim, sağlık mülakatından geçtik eşim ve 2 çocuğumuzla . Randevumuz Aralık ilk haftasında. Bugün herbirimizden beklenen evraklarla ilgili maili aldık. Ancak hepimiz için istenen evraklar, mülakat gün ve saati belirtilmişken, oğlum için 21 yaş üzeri ifadesi var ve randevu gün-saati yazılmamış kendisine 😞 21.07.1997 doğum trh i . Önceki yazılanlara yanıtınızı okuduğunda çok umutlanmıştım, benim hesaplamama göre 2018 temmuzda 21 oluyor , yine aşağı yukarı 210 gün kabul edip yaklaşık 7 ay eklersek neredeyse Şubat atına kadarlık süre içinde kalıyor gibi hesaplıyorum, hem konunun benim için önemi, hem vaktin daralmasından dolayı yanlış mı hesaplıyorum acaba , sizin bu konuda görüşünüzü alabilir miyim uygunsanız, Konsolosluğa mail göndermeli miyim bu konuda ve mülakata gelmeli mi bizimle, forumda yer alan tüm detaylı bilgiler ve kendimi aktarma fırsatı için ve yanıtınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum @crazycells

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

63

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |