Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@voom 18 yaşında amerikaya gitmek içinde söyledi:

@crazycells peki şuan 17 yaşındayım lise son okuyorum greencard başvurusu yapmadan yapmam gerek birşey varmı ingilizceyi geliştirmek dışında ve eğer kazanırsam en az kaç bin dolar lazım bütün masraflar için ve hangi eyalet fiyat performans açısından iyi hem iş imkanı hem eğlence hem ucuzluk açısından 18 yaşındayım hangi işleri yapabilirim garsonlar iyi kazanıyormuş diyorlar sadece iyi bir hayat sürmek istiyorum bana yol gösterirseniz sevinirim çok saolun tekrardan 🙂

hayir, cekilis icin bir sey yapmaniza gerek yok, ama ABD'de yasama baslamak icin ingilizce ogrenip, para biriktirmenizi tavsiye ederim.
    Bu sordugunuz diger sorularin cevaplari zaten forumdaki konularda halihazirda cok detayli sekilde anlatiliyor, ilgili kategorilerden bilgi almak istediginiz basliklari bulup cevaplari takip etmenizi oneririm.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

80

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |