DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• başvuru sayısı yaklaşık 22 m bunun ne kadarı avrupadan nerden bakabiliriz

• @hdemircanusa, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@JesusLord evet maalesef öyle aslında yıllardır da böyle ben forum’da çok aktif olup da çıkan birisine daha denk gelmedim doğru düzgün

Evet üstelik artık Ankara mülakat vermiyor insanlar deli gibi dosya taşımak için uğraşıyor nereden nereye eskiden 25 binli case no’ları alıyordu şimdi 10 binliler bana sıra geliyor mu diyor çok ilginç

• Forumda bile eskisi gibi bir heyecan yok.

Kimse de artık heves kalmadı

• @Kesinİzmirli 3. başvurudan sonra olay kopuyor sanırım, bugün dünle alakalı boş yere yaptığım heyecan için kendime kızıyorum, sonuca bak geç işte çıkarsa çıkar çıkmazsa niye dertleniyorsun diyorum ama elimde değil o kadar vurdumduymaz olamıyorum. Çekilişin son günlerinde yine istemsizce hayal kuruyorum.

• ohaa yaa 22m cok değilmi

• @justozkan, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@Kesinİzmirli 3. başvurudan sonra olay kopuyor sanırım, bugün dünle alakalı boş yere yaptığım heyecan için kendime kızıyorum, sonuca bak geç işte çıkarsa çıkar çıkmazsa niye dertleniyorsun diyorum ama elimde değil o kadar vurdumduymaz olamıyorum. Çekilişin son günlerinde yine istemsizce hayal kuruyorum.

Ben bu kafayı çoktan geçtim, dün akşam sıfır heyecanım vardı hatta siteye girmek yerine yputubede saçma videolar izleyip gülüyordum, yemek söyledim yemeğimi yedim güzelce, akşam 11-12 gbi bakarım dedim site rahatlamış olur dedim 1-2 kez denedim girmedi ısrar etmedim o derece merak etmiyordum sonucu bana çıkmadığına bakmak için girdim tamamen ve çıkmadığını da gördüm

Benim kendime kızdığım şey çok fazla Amerika’yı kafaya takmış olmam

• @JesusLord hepimiz rahat bir yaşam istiyoruz, bir şeylere rahat ulaşabilmek tek katlı mimari, her çeşit arabaya binebilmek, spor yapıp iyi beslenebilmek, gezebilmek ve bunun yanında çalıştığında karşılığını alabilmek. Oraya gittiğimde kendimi iyi hissedeceğimi net biliyorum, burada kendimi yarım hissediyorum istediğim şeylere ulaşamıyorum.

• ⭐⭐

@JesusLord evet aynen öyle şansımız %1 iken 0.5’e düştü diyebiliriz Ankara sayesinde , ayrıca seçimlerden sonra göçmenlerle alakalı ne tür adımlar atılacak ve bu bizim gibi Amerika’ya yasal yollarla göç etmek isteyen insanları nasıl etkileyecek göreceğiz

• @JesusLord Yoldaş lütfen canını sıkma ümidini kaybetme desemde bende de aynıları oluyor never give up buddy ne zaman o güzel günleri göreceğiz

• En küçük hamlesinin altında bile binlerce strateji barındıran bir ülke olan Amerika'nın, her yıl 50k insanı rastgele olarak seçeceğini düşünmüyorum ben artık. Mutlaka belli bir algoritması var bu işin. Çoğunluk olarak; evli ve çocuklu çiftler, daha önce ABD'ye yasal yollarla ziyaret edenler ya da farklı ülkelere girip çıkan kişiler ve uluslararası alanda geçerliliği olan bir mesleği olan kişilerden seçiyor sistem bence. ''Bu bilgileri başvuru formundan nasıl öğreniyorlar'' sorusu ortaya çıkıyor haliyle. Aslında Amerika için formdaki bilgilerden bu bilgilere ulaşacak algoritmayı üretmek çok çok basit bence. Zaten hizmet sektöründeki iş gücünü Meksika ve Güney Amerika ülkelerinden sağlıyor. Amerika'ya daha prestijli ve geleceğe yönelik işe yarayacak insan gücü lazım. Ben de önceden çok hayaller kuruyordum aslında hala daha içimde gelecek yılki çekilişe katılmak için bir kıpırtı var. Ama bir yandan da hayatın gerçekleri var maalesef.

• @C0mmander, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@JesusLord Yoldaş lütfen canını sıkma ümidini kaybetme desemde bende de aynıları oluyor never give up buddy ne zaman o güzel günleri göreceğiz

Güzel günleri kendimiz yaratmalıyız maalesef. Zaten bir tık zengin şanslı doğsaydık türkiyede onların az çok nasıl bir hayat yaşadığını görüyoruz

• Mesela şu vlogu izlerseniz ne demek istediğimi anlarsınız burası Türkiye mi?;

• ⭐⭐

@Mr-Janus Yazdığınızı yazının neredeyse aynısını halihazırda los Angeles’ta yaşayan Anıl Aysal’da bir video haline getirerek paylaşmıştı , her sene hepimizi şaşırtacak kişilere çıkıyor , bazen Amerika ile hiç ama hiç alakası olmayan daha önce adına pasaport bile basılmamış X Green card Loto’su kazanabiliyor, aynı zamanda work & travel yoluyla Amerika’ya gitmiş orada okul okuma kısa süreli çalışma fırsatı bulmuş 5.6.7. başvurusunu yapan bir çok kişiye de çıkmaya biliyor , bu sene en azından benim gördüğüm kadarıyla çıkan bir çok kişi Amerika’da bir şekilde daha önceden bulunmuş kişiler bu şekilde düşündüğümüzde sizin söyledikleriniz haklılık payı kazanıyor diğer şekilde hiç ama hiç Amerika hakkında bilgisi olmayan bir çok kişiye çıkıyor olması da bu tezi çürütüyor , Ben de şöyle bir fikir oluşturmaya başladı artık belli bir sayıya kadar daha önceden Amerika’da bulunmuş Amerika’da adaptasyon süresini atlatmış kişilere öncelik çıkıyor kalan sayıda tamamen random kişilerden seçiliyor tabii bu benim fikrim dediğim gibi , maalesef bunun gerçeğini hiçbir zaman öğrenemeyeceğiz ama bu da bir gerçek

• @JesusLord, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Mesela şu vlogu izlerseniz ne demek istediğimi anlarsınız burası Türkiye mi?;

Videonun yorumlarını okuyunca anlaşılıyor her şey, bende burdakilerin hiç birini yaşamadım ne hayatlar yaşanıyor, videoyu halen izliyorum.

• Amerika bizle kedi fare gibi oynuyor oyuncu erdem baş’a tekte çıkıyor tabi ki gariban sıradan bana çıkmıyor.. 🙂

Bir arkadaş vardı kendisi 2023te kazanıp sırası gelmediği için gidemedi ve küfürler etti bir daha hayatta bulaşmam bu karta diye sonra ne mi oldu? 2024te tekrar çıktı düşük case ile kendisine 🙂

• @Mr-Janus hocam loto tamamen rastgele,emin olabilirsin.
    2015te arkadasima cikti, Adam Izmir basmaneli, Ingilizce bile bilmeyen bir tipti,rastgele ogrendi😂

• @JesusLord burası beşiktaşta önünden geçtiğim lüks otel benzeri yerler var oralara benziyor, lüks arabalar mercedes vitolar girip çıkıyor, soruya gelirsek Türkiye ama hangi Türkiye

• @hdemircanusa söylediğinize katılıyorum ben de öyle olduğunu düşünüyorum

• @hdemircanusa random yüzdesi de vardır evet ama çoğunlukla belirli bir algoritma üzerinde çalışıyor sistemleri bence.

• ⭐⭐

@JesusLord Algoritma zaten bir çıkana bir daha çıkarıyor önümüzdeki senelerde. Bir sebepten ötürü onları seçiyor neden acep

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.8k

| | | |