DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @fragile10 Sevgili dostum ben de hiç düşünmüyorum ki kafasına göre gelen geçene random atsın bi kıstas olması lazım has amerikalı bir arkadaşım bile aynısını söyledi

• ⭐⭐

@newbie97 Bu selam hayırlı bir selam değil belli 😒

• @C0mmander aynı kişilere üst üste çıkması yada aynı aileden sırayla bir sene birine, diğer sene birine çıkması da çok garip ya 🙂

• @C0mmander ve hatta 2 talihli arkadas da halihazirda USA de. Hepsine hayirli olsun elbette , lakin selective bir random soz konusu gibi.

• @Kesinİzmirli @fragile10 Can yoldaşlarım kendinize çok iyi bakın forumda yeni olmama rağmen hepinizi çok sevdim seveceğim hepiniz iyi ki varsınız seneye görüşmek üzere

• @Kesinİzmirli @hdemircanusa Arkadaşlar yanlış anlamıyorum . Ben sadece biz sesimizi duyurmaya çalışalım duymak istemezlerse onlar bilirler . Şöyle bir durum mevcut . Kötü niyetli biri 1000 tane başvuru yaptırıp saçma sapan random bir başvuruya çıkabilir. Bunun gibi şeylerin önüne geçilmesini de talep edebiliriz. İmza toplamamız bizi kötü bir konuma sokmaz ve yormazsa. Online bir sistemde bu yapabiliriz. En azından insanların böyle düşünceleri olduğunu bilirler . Birbirimizi desteklersek bir ses çıkarabiliriz. Dinlememeleri onlara kalmış bir durum.

• @C0mmander arada uğrayın hocam buralara

• @newbie97 Hoş geldinizz sıkma canını seneye bir daha yapacak bir şey yok

• @honeyhan Trump tekrardan gelirse bir şeyler değişebilir onun zamanında pasaport şartı gelmişti. Seneye farklı bir greencard süreci yaşayabiliriz belki kim bilir

• Selam talihsizler ordusu. Pasaport şartı, başvuru ücreti, kaçakların gönderilmesi olmadıkça işimiz gitgide zorlaşıyor. İşin acıklı tarafı da bunların gerçekleşme ihtimalinin olması için medet umduğumuz ismin Trump olması.

• '' Ben başaramadım umudunuzu kesmeyin '' demek için geldim 😃

• Sanki umudum kalmadı gibi

• Bu ileti silindi!

• @melihguney Trump'ın green card nefreti yok, kaçak girenlere nefret duyuyor haklı olarak. Ayrıca green card başvuru şartlarında kalite arayacak. Adamın, "Kalifiye elemanları Kanada, Almanya vb. alıyor, bize kalifiye olmayanlar kalıyor." şeklinde konuşması da var. Yani green cardı yasaklamayacak, kaçakları ülkeden kovup kalifiye göçmen alacak. Olması gereken de budur.

• ⭐⭐⭐⭐

@hdemircanusa hayır şirkette sadece 1 yıl çalışarak Green Card alınmaktadır. Çünkü sözleşme 1 yıllık zaten. Hatta Türkiye'den başvuru yapıyorsanız konsolosluktan vize alıyorsunuz sonra ABD'ye girdikten 1 ay sonra Green Card elinizde oluyor.

• ⭐⭐⭐

@melihguney söylediğiniz biraz mantıksız olmuş aile konusu. Aile vizeleri çok çabuk sonuçlanmıyor aile darmadağın bir şekilde mi amerikaya gidip alışmaya çalışacak

• ⭐⭐⭐

@honeyhan her ne kadar doğru olsada dedikleriniz maalesef çekilişin eşitlik kuralına biraz ters oluyor bu seçenekler onun için imza vs toplamakla çözülebileceğini sanmıyorum

• Günaydın arkadaşlarr diğer 4 mayısa son 364 gün hahahah acı ama komik..

• @celica imkan varsa, durduğun kabahat

• ⭐⭐

@dlaminy sınırdan girine ve suanda orada oldukları için kendilerinde mutlu olan ve kendilerini akıllı zanneden tüm kuralsızları kapının dışına koyup sınır dışı edecekleri günü bekliyorum avukatlara iltica için başvuran herkesi de sorgusuz kapı dışına koyup sorgusuz bu dönemi sıfırlamaları gerekiyor... saçma sapan bir sürü insan doluşmuş oraya inanamıyorum ... gerçi geri türkiye ye de göndermeseler iyi burada zaten bir sürü işe yaramaz var bi de bu vasıfsızları artık kaldıracak gücü kalmadı ülkenin

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.7k

| | | |