DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gucarslan hakkınız ödenmez sağolun

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Smirnouf öncelikle lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.
    abd'de iseniz kesinlikle AOS yapın, türkiye'ye dönmeyin.
    kesinlikle ama kesinlikle aos yapın.. aos yapın kesinlikle, aos kesinlikle yapın, yapın kesinlikle aos.
    bol şans 😉

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hknyasar35 mülakat günü ya da abd'ye girişte düzeltebilirsiniz.
    bu konuyu kafanıza takmayın lütfen..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mehmet-Fatih-Aslan bana değil, sokak hayvanlarına ödeyebilirsiniz 😉

• @gucarslan durumu birazda acarsam, Azerbaycan vatandashi olarak Tashkentden kayit olmushtum. Ve ds-260da ilk yer Tashkent, Uzbekistan olarak chikiyor. Bense Tiflis sechmeyi dushunuyorum.
    Cevabiniz ichin chok teshekkur ederim. Var olun

• Mülakat tarihleri ne zaman açıklanmaya başlar? @gucarslan ben lösev ve tema vakfını belirtmiştim, tekrardan güncelleyip sokak hayvanlarını ekleme şansım var mıdır? Sıralamam 22k, İngilizce'nin haricinde orta seviye ispanyolca ve fransizca biliyorum bir faydasını görebilir miyim?

• Merhaba benim numaram 10.0XX

Formu doldurduktan sonra Mülakat yerini Ankara seçip beklemeli miyim ?

Burada sıra gelmez sanki

Sonrasında mülakat yerini değiştirebilir miyim?

(Yeşil pasaportum var )

• @gucarslan çok teşekkürler. Peki mülakat tarihinden sonra mail attığımda herhangi bir aksaklık yaşama ihtimalimiz var mı? Maile dönüşü mülakat tarihine kadar kesin alır mıyız? Ayrıca bu maili Türkçe mi yazıyoruz İngiliz’e mi? Yanıtlarsanız sevinirim. Teşekkürler

• arkadaşlar selamlar ben de bu sene çekiliş şansılılarındanım ve şu anda ds260 formunu doldurmaktayım. birkaç sene önce devlet hastanesinden pskiyatri randevusu alıp ilaç kullanmadan sadece piskologa yönlendirme almış ve anksiyete olduğu söylenmişti. DS260 formunda sizce şu soruya nasıl cevap vermeliyim. Do you have a mental or phyicsal disorders that poses or is likely to pose a threat to safety or welfare of yourself or others ?. Çevreme ve kendime hiçbir zararım yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@jd67 elbette hayır demelisiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Asiye-Akgül yok. hiçbir şey yapmadan mülakata dahi gitseniz orada doldurmanıza izin verirler.
    bebek konularında konsolosluk çok tolerans gösteriyor ailelere.
    maili ing. yazın bu arada, daha kolay olacaktır.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@meteertugkeskin ben de üç taş ve iki bardak su ile üç çeşit yemek yapabiliyorum ama bir faydasını görmedim.
    gireceğiniz mülakat bir iş görüşmesi değil, bu yüzden bildiğiniz dillerin bir anlamı yok. hiç dil bilmeyenlere de veriyorlar green card 😉
    bu cn ile 2025 haziran temmuz'dan önce mülakat almayı beklemeyin..
    sokak hayvanlarına da istediğiniz zaman yardım edebilirsiniz, önemli olan nereye ettiğiniz değil..
    nyetiniz için minnettarız..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mbt4272 ısrarla sürecinizi imzanıza taşımadıkça sorularınıza cevap alamayacaksınız.

• @sevgilisena hocam cevabınızı yeni gördüm teşekkür ederim bilgi için

• Merhaba
    Hallettim sanıyorum imza işini

Tekrar sorabilir miyim ?

Benim numaram 2025EU000100XX

Ds 260 formunda mülakat yeri Ankara seçsem problem olur mu?

Sıra gelmeme durumu olursa formu yolladıktan sonra değiştirebilir miyim?

Yeşil pasaportum var

Teşekkürler

• @gucarslan yani aklımda Frankfurt ve Viyana var. Viyana daha iyi gibi şu anda Ankara 5 binlere bakarken viyana 20 binlere bakıyor. Ondan direk Viyana seçebiliyor muyum bilmiyorum. Yada sizin önerdiğiniz bir yol var mı?

Buna ek olarak eşimde F1 vizesi ile Amerikada şu an, ben Türkiyedeyim. Mülakat tarihi alınca oda gelecek. Yada benim Turist vizesi(turist vizem var) ile gidip AOS yapmam mı mantıklı olur? Ondada 6 ay içinde green card gelmezse kalma süresi uzatma talebimi kabul etmeyebilirler ondan korkuyorum.

• Selamlar 25XXX CN ile 2025 adayları arasında yer aldım. DS260 da doldurdum dün. Ama görünen o ki dosyayı başka bir konsolosluğa taşımak gerekecek. Neresi mantıklı olur? Kanada vizem var Kanada'ya gidip de vize alınması ile ilgili bilgisi olan var mı acaba?

• merhaba ds-260 formumuzu doldurulup submit yaptık bu aşamadan sonra sadece aktif olmasını bekleyeceğiz değil mi? herhangi online dosya yükleme vs aşaması yok ?

• varşovanın şuan hangi case numaralarına baktığını nerden bulabilrim

• Çıkan herkesi tebrik ederim. Önceki yıllarda Ankara'nın hangi sıralarda kapadığının öğrenildiği bir yer var mı? Bu sıra sayısı belirli bir limitte mi oluyor?
    Saçma soru soruyorsam eziklemeyin lütfen. İlk başvurum ve tam bilgi sahibi değilim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.9k

| | | |