DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @honeyhan Aramızda toplanıp yapabiliriz başka şansımız yok kazanan arkadaşlar için yemin ediyorum kendime çıkmış kadar sevindim hatta ailemle oturduk forumda gezindik kim kazandı acaba diye ama gidemeyecek arkadaşlar da başkasının hakkını yemesinler diye düşünüyorum

• 5x HNBS

Ben - Kardesim - Kuzenlerim

Geçen Sene İlk Başvurumdu Açıklandığı İlk Saatte Bakmıştım Ya Çıkarsa Heyecanıyla Bu Sene Yeni Bakıyorum Sonucunu %99 Bildiğim Bir Şey İçin Stres Heyecan Yaratmaya Gerek Yok Sanırım...

2025'i Hayır İle Kapatıyoruz Efenim...

• ⭐⭐

An itibariyle baktım ve bana çekilişten Türkiye çıktı 😁

• @newbie97 geçmiş olsun hocam

Yeni konuya bekliyoruz 😂😂

• Merhaba reisler case number 23550 sizce dosyayı nereye tasimaliyim

• Çıkan arkadaşları son kez tebrik ediyor hepsine bundan sonraki hayatlarında şans ve başarı diliyorum

geceye bir söz bırakalım

Ruhun şarkı söylerse, hayat seni mutlaka dansa kaldırır.

• @celica sonucu görünce, bir basvuru daha yapmama fikri belirdi..
    turist vizesi ile gidip AoS yapmak cok zor ve maliyetli bir yontem olur. Ustelik iki cocukla..

Ozellikle maddi kaynaklar elimizi kolumuzu bagliyor 😒

• Merhaba arkadaşlar. Öncelikle isteyen herkese birgün çıkar insallah. Bana 4. Başvuruda çıktı bugün çok şükür. Sıra numaram 24600 lerde sıra gelirmi

• Yine olmadı 😞

• Oldu oldu busefer oldu ama case number 23550

• @mres, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@celica sonucu görünce, bir basvuru daha yapmama fikri belirdi..
    turist vizesi ile gidip AoS yapmak cok zor ve maliyetli bir yontem olur. Ustelik iki cocukla..

Ozellikle maddi kaynaklar elimizi kolumuzu bagliyor 😒

ben de başvurmayı bırakmaya karar verdim,eğer olursa Kasım ayında öğrenci olarak Avrupa'ya gideceğim. eğer oldu diyelim bu kart çıktı ömrümün en zor kararı ile baş başa bırakacak beni 2030'a kadar elveda diyorum ABD hayallerine umarım yüksek lisans filan gidebilirim

• Gözlerimden uyku akıyor fakat meraktan be heyecandan uyuyamadım, 2. Başvurumda ben de talihlilerden birisi oldum cn:6xxx mülakat gelir mi 😊

• @mustafafsin Tebrik ediyorum süreci imzanıza taşıyın lütfen, iyi bir sıralama gelme ihtimali yüksek

• Arkadaşlar ilk defa başvuru yaptım ve kazandım. Cs 21K ne yapmam lazım, hiç bir ihtimal yok mu kazanmam için? Ds260 formunu doldurup case numaramın aktif olmasını bekledikten sonra mı dosya transfer edebiliyorum? Yeşil pasaportum var, örnek vermek gerekirse Norveç transferi kabul etse ve mülakata alsa orada da Türkçe girebilir miyim? Norveç sadece örnek herhangi bir ülke de olur, tercüman ayarlarlar mı? İngilizcem az çok var fakat akıcı konusamiyorum. Ankarada 21k Cs gelmez diyor kimse şans yüzümüze güldü tüm ülkelere yazacağım, herhangi biri olumlu dönüş yaparsa gitmek istiyorum. Ankarada olsa da %10’luk bir şansın var diyorlar x platformunda

• 21k geleceğine keşke gelmeseydi diyorum şu an :d

• @emirhnbulut Merhaba sizinle aynı durumsayım ve CN 27xxx

• @uysalkedi aynen öyle dostum çok teşekkür ediyorum 🙏

• Arkadaşlar hepinize saygılarımı ve selamlarımı ileterek bir kısa anektot da ben paylaşmak isterim. Kazanan arkadaşları can-ı gönülden tebrik eder bu süreçte herşeyin yolunda gitmesini hayallerini gerçekleştirme yolunda başarılar in daim olmasını temenni ederim.

Seçilmedigine üzülen arkadaşlar mutlaka vardır. Onlara diyeceğim şu ki; Ben kendi adima hayatta sahip olabilecegim herşeye sahip oldum, inanin bana sahip olmadan önce hayaler varken daha çok mutlu oluyor insan. Sahip olduktan sonra aslında okadar da büyütülecek yada dert edilecek birsey olmadığını yaşayarak anladım.

Son olarak dünyanın neresine gitmeyi hayal ediyorsaniz edin, hic bir yer sizin mutluluğunuzdan daha değerli değildir. Herşeyin gönlünuzce olması ve gerçekleşmesi dileğimle. Sağlıcakla kalın!

• ⭐⭐⭐

@Erdem-Yıldız öncelikle lütfen sürecinizi imzanıza taşıyınız. J1 süreciniz ne zaman bitecek bilmiyorum ama mümkünse J1 sonrası orada yasal olarak kalabilecek bir plan araştırın kendinize 27bin numarası ile ankarada işiniz biraz zor olabilir. Forumdaki AoS başlığında j1 sonrası ne şekilde kalabileceğinize dair daha net cevaplar bulabilirsiniz belki

• Herkese selamlar, kazanan talihlilerin yolu acik olsun, bu sene olmayan arkadaslar icin de her sey gonullerince olur umarim. Ben bu senenin talihlilerinden biriyim. Bir sorum olacak, ben Almanya'da yasiyorum birkac aydir. Buradaki Amerikan konsolosluklarina mi gitmeliyim yoksa Ankara'ya mi donmeliyim? Bu konuda beni bilgilendirirseniz cok memnun olurum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.7k

| | | |