DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @topraxxx imzana bittim ya 😃 kahkaha attım 😃

• Heralde morali altüst olmayan bir ben varım arkadaşlar hayatınıza devam edin ölüm yok ucunda. Tekrar başvurun 7.başvuruda kazanan 17. başvuruda kazanan bile var. Karamsar olmayın. Umudunuzu yitirmeyin. 🙂 Bu güzel forumuda terk etmeyin 😃 ben başvurmayı bile bilmiyordum. Tüm herşeyi bu forumla pekiştirdim. Artık kardeşim değil kendim başvurabilicem. 🙂 Umutlu olun. Mutlu olmak kendi elinizde 🙂

• Hiç bu kadar olmazdı en azından birkaç saat içinde kontrol edebilirdik.

• Var mısınız arkadaşlar turist vizesi alıp Amerika'ya gidelim , teselli olsun beraber gidelim 🙂

• @oz-engineer Sonra 😀 hangi vize için statü değişikliği yapılacak?

• @mutlukurt0534 umudumuzu kaybetmiyoruz da artik bu numaralar cok yuksek ciksa bile gidememe durumu da yuksek. Hee yil umutlanip bir sonraki yili beklemek inanin cok ama cok zor. Tabi diger taraftan kendimizi motive edici seyler de bulmak zorundayiz da baska konu. Bir iki gune duzelir millet. Ama ulkemiz adina ayni seyi dusunemdigimiz icin bu kadar karamsariz belki de.😔

• Dostlar ben akşamdan beri kendi planlarımı yaptım tamı tamına 14 farklı plan ve yol çizdim hepsini deneyeceğim ( Avukat yardımı ile ) herkese bol şanslar 😁

• @uysalkedi Ülke konusunda ben zerre ümit beslemiyorum zaten. Sokağa çıkınca çöp kokusundan midem bulanıyor. Lütfen çöp atmayınız yazısının altında çöp yığını görmek seçim sonrası korna ambiyansı siyaset desen hiç girmiyorum o konuya midem bulanıyor resmen. Dolar aldı başını gidiyor. Tüm bunların farkındayım ama ünlü bir düşünüre demişler hayatın bu kadar mahvolmuşken nasıl yaşayabiliyorsun demişler . Ne demiş biliyormusun umudum var #herşeyçokgüzelolacak bunu biliyorum. Kemal Sunal a soruyorlar bu kadar ünlü olmanız sizce tesadüfmüydü diye adam ne demiş biliyormusun ben tesadüflere inanmam böyle ünlü olacağımı biliyordum demiş. Aynı bunun gibi hepimiz ama bugün ama yarın hayallerimize kavuşacağız.

• @brkgrms green card olmazsa avrupaya gidecem ben başkan

• Yok arkadaş yine girmiyor. Daha da girmem. Beni arayıp özür dileyecekler 😁
    (Hemen bir daha baktı)

• @yldrmmm oda bir seçenek ama benim planlarım içinde avrupa yok nedeni ise sevemedim bir türlü. ( Amerika, Kanada, İngiltere ve Avustralya var )

• @brkgrms benimde yoktu ama yinede türkiden iyidir başkan hem avrupaya gitmek diğerlerinden daha kolay geliyo bana

• @yldrmmm Belki son çare İsviçre denerim avrupa olarak.

• @mutlukurt0534 hersey guzel olacak
    ...👏

• @brkgrms yaş kaç hocam senin

• Yaşımız genç umarım hayallerimi gerçekleştiririz

• @yldrmmm Umarım deniyoruz ve uğraşıyoruz bakalım sonunda elbet bir kapı bulucaz.

• @brkgrms iş buluruz H1-B ile kalırız

• @topraxxx DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Siteye girmedi, giremedi, güvenlik kelimeleri beliremedi.. Bekletti durdu... Ama şerefsiz has not been i salisede gösterdi 🤣🤣🤣🤣🤣🤭🤗🙄🤔😅 Layyyynnnn dedim şok oldum 😎 nasipsiz kısmetsiz olmak böyle birşeymiş demekki 🤗 allahtan işlerim iyi gidiyorda biraz keyfim yerinde. Yoksa tükenmişlik sendromunun dibini görmüştüm.

Şimdi ertelediğimiz şeyleri yapmanın vakti geldi.

Önce hanıma söz verdiğim bebeğin şifonyerini alacağım.

Direk bir İngilizce kursuna yazılacağım.

Hanıma yine söz verdiğim yemek masasını alacağım.

İşlere dört elle daha çok sarılacağım.

Dolar biriktireceğim.

Pasaport çıkarıp bi turistik vizeye başvuracağım.

Ekimi hasretle bekleyeceğim... 🤭🤣👍🏻🇺🇸🗽

Vazgeçmek yok. Ne yardan ne de ser den...

Süpersin
    Moral bozukluğu yok
    Denemeye devam👏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

134

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.5k

| | | |