DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• 03.temmuz için mülakat maili geldi Ankara sabah 07.45 darısı bekleyen arkadaşların başına şansınız bol olsun

• @salih-atilla Hayırlı olsun bundan sonraki işlemler neler, ne yapmalyızı ungan vs

• @Eneshan-Yesilyurt acil önce covid aşısı haziranın ilk müsait gününde unganlara gideceğim

• Mail alan arkadaşlar hepinizi tebrik ederim. Umarım biz bekleyenleri de üzmezler. Sürecinizde başarılar dilerim.

• Covid Aşıları mı ?

• @MuratA-0 İnşallah Sizede Sıra Gelir Güzel Kardeşim

• @Eneshan-Yesilyurt hocam sorularınızın tüm cevapları bu başlıkta mevcut.

• DS260 formunu doldurduktan sonra bir çocugum daha oldu,interview aldıktan sonra dosyayı açtırmam gerektiğini öğrendim daha önceki konuşmalardan.Acaba bu dosya açtırma mailinin bir şablonu varmıdır ve açtırdığımda herşeyi değiştirebiliyor muyum?hanımın kızlık soyadı yerine şimdiki soyadını yazmıştım onuda düzeltebilirmiyim

• Ankara yine şaşırtmadı ve CN 5500 olana bile randevu gitmedi sanırım. Bu CN ile vize randevusu alamamak gerçekten çok üzücü.

• Ankara'dan mülakat maili aldık biz de 3 Temmuz için. Mail alan herkes için hayırlı olsun, darısı bekleyenlerin başına.

• herkese merhaba ben 2025 talihlisiyim. önümüzde ki yıl bir dil kursuna başlamayı düşünüyorum. ama almanca olacak. sonra kcc'den dosyamın almanyaya taşınmasını isteyeceğim. kcc neden almanca öğreniyorsun gibi saçma bir sebeble sorgulama yapmaz veya tasımaya ret vermez değil mi? oturum iznim, ikametim herşeyim olacak.

• @Caner-Urker basiniz sagolsun..

• Vize mailini alan herkesi tebrik ediyorum. Lutfen tarihi belirterek entry giriniz ve excele isleyiniz 😇

• ⭐⭐

@ozkan-akbulut Mulakata gireceginiz konsolosluga durumunuzu anlatan bir mail ile formunuzu actirma talebinde bulunmaniz yeterli. Yeni dogan cocugunuz icin add applicant secenegi ile ds260 formunu doldurabilir , mulakat aldiktan sonra kendi ve esinizin formunu actirip gerekli duzenlemeleri yapabilirsiniz.

• Bu ileti silindi!

• @mr-engineer-0 hocam yanlış başlıkta olduğunuz için sorularınıza cevap alamayabilirsiniz. Sorunuzu bu başlıkta sormanızı öneririm.

• @OA-OA Ondan önce sormak gereken bir soru var. Polonya'ya dosyayı nasıl taşıdınız oturma izni olmadan?

• @OA-OA Merhaba, ben sizin yerinizde olsam; hazır dosyayı da taşımışsınız; dosyanızın taşındığına dair kanıtlarla beraber ve tabi eksiksiz şekilde diğer evraklarla Polonya'ya schengen başvurusunda bulunurum. Herhangi bir şekilde kaçak statüsünde olma riskine, hele de mülakat almışken, ben girmezdim. Kaldı ki mülakat gününde pasaportunuzu teslim edeceksiniz. Bakacaklar geçerli vizeniz yok, işler bambaşka noktaya gidebilir size ABD'den vize onayı beklerken. Naçizhane görüşümdür.

• @OzzieOzzy8 Kaç vize şirketiyle konuştuysam hepsi yeni red yiyen biri yakın zamanda tekrar başvuru yaparsa yine red yer gibi dönüş yaptılar. Elbette bu hiç belli olmaz ama şu an bir başvuru yapmam demek elimdeki kaç*k yolla gitme opsiyonunu da kaybettirir. bu arada dv2024 kazananı olduğum için buraya yazdım, teşekkürler desteğin için

• @furkansn Rusya vatandaşlığı ile taşımış beyefendi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.3k

| | | |