DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @newbie97 Fare diyince aklıma Hindistan geliyor. Ayrıca Hindistan'da insanlar farelerden daha beter durumda. Videolardan gördüğüm kadarıyla tabi.

• Geçen yıl 6 mayıs yorumlarını okuyorum da her sene nasıl heyecanlıyız ama, bu yıl yüreklerimiz ferahlar diyelim inşallah

• ⭐⭐

@simurg9492 Amerika’ya gitmekten vaz mı geçtiniz tamamen yoksa ilerleyen zamanlarda düşünüyor musunuz tekrardan denemeyi ?

• @lawyergirl Gitmeyi cok isterdim ama yasim ilerledigi icin basvurmaktan vazgectim. Simdi babamin oglu bana GC verse 2 sene alisma peryodu olur sonrasinda ne is yapacagimi kestiremeden butun birikimlerimi yeme riskim var. Bunun yaninda 2 cocugum da var. Aileme burda belirli bir standardi yakalamisken onlari sifirdan goturup orada perisan etmekte istemem acikcasi. Buradaki sistem ve birikimlerim standartlarimi korumaya ve beni idare etmeye de yetiyor simdilik.
    Biliyorum ki ulke olarak kotuye dogru gidiyoruz ama yurtdisinda yasam HAYALINI (gezmeye degil) ogullarima devredicem... Belki turistik gezmeye giderim o cok ayri bisey olur herhalde. Ruyalarimdaki yasami olmeden once gormek isterim acikcasi...

• @simurg9492 Bu kadar olgun düşünüp süreci ölçüp, tartıp bir karar vermen gerçekten takdire şayan abi. Keşke herkes senin gibi olabilse.

• ⭐⭐

@mcvk Benim oturduğum bölgede bile var sabahları istinat duvarlarına açılan su borularının içine giriyorlar gördüm bir sefer ama avcı kuş çok burada ondan onlar avlıyor baya. En iyi yemek evde kendi yaptığın yemektir bana göre. Hindistan bu konuda çok farklı bir boyutta onlarla hiçbir ülke kapışamaz

Aslında görüyorum japonya da felan seven eleven marketleri var ama çoğu şey hazır paketli gıda veya dondurulmuş, imkanım olsa öyle paketlenmiş gıdaları tercih edebilirim onlar hijyenik fakat birinin elinin değdiği şeylerden uzak duruyorum artık

• Selamlar, iyi bayramlar herkese. Başvurumuzu yapmıştık, şu 571 sayfacığı okuyup tekrar geliyorum.

• Herkese selamlar umarim herkes iyidir. Güzel bir bayram geçirdim umarim her bayram güzel olur. herkese güzel günler. 🙂

• @newbie97 Hindistan herkesin bildigi gibi bir ulke degil. Bizim youtuberlar gidiyor ganj nehrinin kenarina, bakin bu ulkede olu yakiyorlar diye ulkeyi tumden camur les gibi gosteriyor lakin hindistan aya arac gondermis bir ulke. Her standartta en iyilerin oldugu gercekten buyuk bir ulke. Her turlu uretim de hindistanda yapiliyor cep telefonundan otomobiline kadar. En guzel gidalar da satiliyor hindistanda. En guzel oteller de var en guzel yasam yerleri de bu ulkede. Ama cok kotu yerler de var mi evet var... Ve en onemlisi hindistan her konuda cok cok ucuz bir ulkedir...
    Hindistani ovme yazisi gibi olmus gorunuyor ancak sunun icin yazdim bu yaziyi;
    Kameralar herseyi gostermez. Sadece kadrajindaki seyleri gorebiliriz oradan. Ama o kadraj disinda kocaman bir dunya vardir. Bu gerçek Hindistan icin de vardir AMERIKA icin de...

• ⭐⭐

@failunmefailun Size de iyi bayramlar

• @simurg9492, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Gercekten cok isteyen herkese GC cikar bu sene insallah... Bu sene basvurmadim nasibimiz orda degilmis diyerek... Cokta zorlamanin manasi yok diye dusunuyorum. Ne kadar buyuk hayaller o kadar buyuk hayal kirikligi oldu bende...

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Hayatta bazen her istediklerimiz olmuyor ama bu vazgeçeceğimiz anlamina gelmiyor. Tabiki belirli bir yaşa geldiğinde bulundugunuz yerde düzeni kurup farkli bir ülkeye gitmek orada yaşam kurmak gerçekten kolay değil. Gerek iş bulma sorunu gerek ise yaşam kurmak gerçekten kolay değil.
    Benim amacim ise aslinda belirli bir miktara ulaştiğimda rahat edip istediğim gibi gezebilmek. 🙂

• ⭐⭐

@simurg9492 Tabiki iyi yönlerini biliyorum yazılım alanında çok iyiler ordu olarakta sayıca çok üstünler evet bizim youtuberlar genelde öyle yapıyor. Hindistanı detaylıca gezen youtube kanalı vardı "yırtık pantolon" isimli ve oradan izlediğim kadarıyla çoğu youtuber ın girmediği iyi-kötü demeden her yerden yemek yiyen birisi. Hindistan serisi çok uzundu zaten orada da sınıf ayrımı var bir mahalle aşırı yoksulluk çekerken karşı mahalle lüks binalarla dolu olabiliyor(aklıma ataköy-şirinevler ayrımı geldi bu konuda)

Ama bana bir seçenek sunulsa hindistanın en lüks restoranında pirzola mı evinde yaptığın kaşarlı tost mu diye ben oyumu evimde yaptığım tosttan yana kullanırdım şahsen

• ⭐⭐

Herkesin bayramini kutlarim ve rabbimin gonlunuzde ne varsa hayatiniza yansitmasini dilerim

• @newbie97 Kaşarlı tostu niye aşağıladınız ki şimdi ayıp oldu biraz 😂

• Central-Park66.jpeg
    Bir Harikalar Diyarı
    Central Park, New York

• ⭐⭐

@simurg9492 Yaşınız kaç bilmiyorum ama benimki 42 ve liseden beri katılırım bu çekilişe :)) Eb3 sürecini de başlattık 50 yaşıma kadar kendime şans veriyorum. Dediğiniz gibi asıl mesele son zamanlarda çocuklar için bir gelecek görememek. Sizin ufaklıkların yaşlar büyükse dediğiniz doğru ama benimki 3 yaşında ve kız olduğu için harekete geçme mecburiyeti hissettim. Yurtdışına tek başına gidebileceği çağa gelene kadar bu ülkenin çarklarının arasında sıkışmasını istemiyorum. Hepimiz için hayırlısı neyse öyle olsun 🙂 Başaramasak da hiç değilse denedim diyebileceğim kendime.

• Herkese merhaba, bekliyoruz bizde 4 mayısı isteyen herkese çıkar inşallah.

• @Riethian 44 um...

• @ayvalik10 Geçen yıl ne güzel eyalet eyalet sunum yapılıyordu hocam.Bu yıl baya baya sessiz ve sakin geçti forum..

• Herkese iyi akşamlar 🙂 21 olmuş sayaç bazen inanamıyorum sayfayı yeniliyorum bu kadar hızlı geçmiş olamaz diye 🤣 beklentim kalmadığından mıdır ? Çocuk peşine koşturmaktan mıdır ? Bilemiyorum ama bu sene benm için çok hızlı geçti şimdiye kadar doğru düzgün heycan bile yapmamştım ama 2 gün sonra resmen 10 lu rakamlar şaka gibi... umarım orda daha mutlu olacak, maddi manevi hazır olan insanlara çıkar ✌🏻

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.0k

| | | |