DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐ Yasaklı

Sahibinden sitesi gibi Amerika'da da evleri harita üzerinden kiralık ve satılık olarak görebileceğimiz bir site var mı acaba?

• @Atlantis00 çokca var; ama en tanınanı zillow. Evlerin fiyatlarını inceleyeceğiniz muhiti biliyorsanız "rental houses on ...." yazarak daha farklı seçenekler de elde edebilirsiniz. Bunun haricinde eşya alım satımı için de craiglist var. Burada da evler/arabalar bulabilirsiniz.

• ⭐⭐

@Atlantis00 zillow ve craiglist. Craiglistte daha ucuza bulunabiliyor bazı evler ve iş ilanları felan da oluyor

• ⭐⭐

Forumca istihareye mi yattınız nerede bu millet 🙂

• @newbie97 aynen Dv24 sohbet tayfası ortada yok

• @newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Forumca istihareye mi yattınız nerede bu millet 🙂

eskisi gibi oyle heyecan yok.:) onceden heyecan cok vardi. ara sira foruma ugruyorum forumda geziyorum biraz o kadar. İlk basvuracak arkadaslar cok heyecana girmesin derim. Sonu husran oluyor malesef

• @gtx295 Loto bu, herkes oynar ama kimse akşam 50.000.000 TL kazanacakmış gibi davranmaz. Çıkarsa diye hayal kurulur. Sanırım bu aralar kimse hayal paylaşmak istemiyor.

• ⭐⭐⭐

@EasternStar, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Loto bu, herkes oynar ama kimse akşam 50.000.000 TL kazanacakmış gibi davranmaz. Çıkarsa diye hayal kurulur. Sanırım bu aralar kimse hayal paylaşmak istemiyor.

Dedin de aklıma geldi.

Şimdi arkadaşlar yılbaşında bana bir yerden para gelecek. Yaklaşık 400.000.000 tl. Ben bütün tuşlara basıcam. Eğer mayısda çıkmazsa meksika üzerinden gidicem. yanımda 400.000.000 tl götürsem sorun olur mu?

(yavaş yavaş geyik moduna da giriyorum. hadi BE 😂)

• @hadi-BE Sorma ya ben de 5 sayıyla 25 milyon $ kaçırdım. Hayalim çantamda 300.000$ ile x-raydan geçmekti 🙂

• ⭐⭐

@EasternStar Bardağın dolu tarafından bakmak lazım. Yılbaşı biletinin bize çıkma ihtimali 10 milyonda 1 mesela. Ama yılbaşı ikramiyesini kazanan kişiyle bizim kazanma ihtimalimiz eşit 😃 (Her taraf 1 er bilet alırsa tabii)

• ⭐⭐⭐

@EasternStar, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hadi-BE Sorma ya ben de 5 sayıyla 25 milyon $ kaçırdım. Hayalim çantamda 300.000$ ile x-raydan geçmekti 🙂

😂😂😂

• ⭐⭐

arkadaşlar herkese günaydın yeni bir konu atıyorum ortaya hem değişik bilgileri olanlarda paylaşım yapmış olur. 50 k param var efsane ingilizcem var turist vizem var ve legal bir şekilde turist vizesiyle abd ye giriş yapmak istiyorum... ve ardından statü değişikliği yaparak ülkede kalmaya çalışmak istiyorum ne tavsiye edersiniz... kursa yazıl okula yazıl demeyin... derhal çalışma vizesi almam yada bir şekilde çalışmam lazım çünkü bu para bana sonsuza dek yetmez... siz olsanız ne yapardınız mesela ilginç fikirler gelebilir eminim 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@debbieLA77 tek yol kaçak çalışmak yada sponsor olacak bir şirket bulup işlemlere başlatmak ki senin zaten çevren vardı onlara haber sal ben geliyorum

• ⭐⭐

@ayvalik10 yok ben kendi kendime bir avukatla bu işi yapıcam... oradan eb 3 olur işçi vizesi olur... ufak yatırım olur... kaçak çalışmak olmaz ama aos yaparken... diye biliyorum artıları eksileri var dediler vizelerin işte fikirleri olanlat-r yazsın o yüzden dedim değişik tekliflere açığım 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@debbieLA77 muslu hukuk bürosu ile irtibata geçsene forumdan başlarsın konuşmaya daha sonra oraya gidince yüzyüze devam edersin. Hem de senin işlemlere başlatmış olur.

https://yesilkartforum.com/forum/category/120/muslu-hukuk-bürosu-sorularınızı-cevaplıyor

• ⭐⭐

zaten cladia hanım ,le görüşüyorum sene başında bakıcaz duruma ben insanların fikirlerini merak ettim kim ne yapardı herkes bişewyler düşünüyor çünkü aklıma yatan bişeyler olabilir diye düşündüm açıkçası tabiki avukat esastır

• ⭐⭐

@ayvalik10 şubat başı başlıyoruzx inşallah

• @newbie97
    Valla Heves Azaldı , Kazansak Bile Numara 10.000 Üzerinde Olursa Sevinebilecek Miyiz , Hangi Ülkelere Mail Atıcaz Hangisi Dönüş Yapacak Kabul Edecek Oraya Mülakata Gidip Gelirken Ne Kadar Ekstradan Para Gidecek Vs Vs Çok Karamsarlığa Kapıldık 🙂
    Hep Bu Ankaranın Yüzünden 🙂

• @doguStone aynı düşünce içindeyim kazanmak için dualar ediyoruz umutla bekliyoruz ama ankara yüzünden dosya taşıma konusunda karamsarlığa bürünüyoruz kesinlikle sayfa yöneticilerin söylediği gibi ankaraya güvenmeyin bu düşünce içinde ben bir bütçe ayırdım bu sene de pasaport güçlenmesi için yurt dışı tatil planı yaptım temmuzda gemi turu ile italya fransa ispanya gezeceğim

• Aynı fikirdeyim ,cikti ,cikti da ne oldu? Dosya taşımak için mail atıyorum ama bu yapılan haksızlık insanın acayip zoruna gidiyor vallahi sövesim var

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

125

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.0k

| | | |