Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @engin DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Uzun ve heyecanlı bir bekleme süresine girdik artık. İlk defa katılıyorum ve açıkçası baya heyecanlıyım. Siz arkadaşlar bu bekleme süresinde kendinizi çıkması durumuna göre nasıl hazırlıyorsunuz. İngilizce mi öğrenmeye başladınız, paramı bulmaya çalışıyorsunuz gibisinden. Ben yavaştan İngilizce öğrenmeye başladım mesela. Şuan zaten A1 ile B1 arasında bir seviyedeyim. O zamana kadar da baya geliştiririm diye düşünüyorum. Tüm forumdan katılan arkadaşlara bol şans diliyorum.

Valla İngilizce kendimi idare edecek kadar varda, para işini nasıl halledeceğim onu düşünüyorum 😃 dolar 5 küsür iken 😕

• @mhepekiz hani tabiki olmuyacağını bilmeme rağmen denemek istemedim değil 🙂 aklımı meşgül etmem lazım 6 ayyy üf be söyleyince yine uzun geldi 🙂

• ⭐⭐

Kaç başvuru yapıldığı ne zaman açıklanır bilen biri var mı?

• 2019 kazananı olarak ve mülakata girip AP ye kalan birisi olarak bende DV2020 ye başvurdum :))) lütfen linç etmeyin. Belki Admin process yetişmez diye endişe ettim. DV2020 de bana çıkarsa artık piyango bileti falan alırım.

• @roccorocco 🙂 valla ben de garantici bir insanım, yerinizde olsam aynısını yapardım, hayırlı olsun, inşallah ap süreciniz bir an önce sonlanır, ki sizinki çok sıkıntı olmadan ve uzun sürmeden biter bence, vizenizi alırsınız, 2020yle falan uğraşmazsınız.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@lordbolton DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Kaç başvuru yapıldığı ne zaman açıklanır bilen biri var mı?

sonuclar aciklandiktan sonra aciklanan vize bulteninde toplam tum dunyadan kac basvuru yapildigi belirtiliyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@roccorocco DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

2019 kazananı olarak ve mülakata girip AP ye kalan birisi olarak bende DV2020 ye başvurdum :))) lütfen linç etmeyin. Belki Admin process yetişmez diye endişe ettim. DV2020 de bana çıkarsa artık piyango bileti falan alırım.

ilk tasi gunahsiz olanimiz firlatsin sayin @roccorocco 🙂

• Mayıs ayında gelecek güzel haberlerle umarım şenlendirirsiniz bu başlığı yeniden 🙂

• Herkese bol şans. En çokta gitmeyi kafaya koyanlara bol şans. 🙂

• Herkes gitmek istiyor iyi hoş bende istiyorum ama işte ne kadar kolay olcak o işler ülkeyi terk ediyosun resmen herşeye sil baştan bi hayat ve düşünsene artık türkiye yok bam başka biyerdesin ülkenin ekonomik durumu ya da farklı sebepleri yüzünden ülkeden soğuttular resmen yoksa kim neden güzelim ülkeyi bırakıp kaçmak istesin ki aklımdan geçenleri paylaşmak istedim bian öle 🙂

• @Furkan-Erdem bence sonuçlar açıklanmadan hiç bir aksiyon almayınız. Sadece 7 mayıs ı beklemek en iyisi. Yoksa büyük hayal kırıklığı olur. Zaten sonuç açıklandıktan sonra yeteri kadar zaman olacak. Yine de gidecek gibi paranızı biriktirin tabiki :))

• @ahmet-34 insanın aklına gitmek düşerse hiçbirşey engel olmaz. Ne vatan sevgisi ne arkada kalan sevdikleriniz akla gelmez. Nice insanlar burdaki kariyerini oturmuş düzenini bozup gitti. Gittiklerine Pişmanlar mı bilemeyiz. Ama hiç gitmeden, sonraları keşke demek daha büyük pişmanlık olabilir. O yüzden imkanlar ne olursa olsun fırsat bulan herkes bu şansı değerlendirmeli. Bu olmazsa gitmenin başka yollarını aramalı.

• @aysegul insallah 2020 ile ugrasmama gerek kalmaz. Çok zorlu bir süreç. Aslında bu süreçte yaptığım birşey yok yani zor dediğime bakmayın :)) . Beklemek çok zor.

• Bol sans ve yolunuz acik olsun!

Bu arada su konuya gozatmak isteyenler olabilir:

Kanada Göçmenliği

• Bekliyoruz heyecanla

• Merhabalar
    Dv2020 başvurusunu doldurdum şuan üniversite okuyorum 3.cü sınıf 2020 diye üniversite degree seçeneğini işaretledim yanlışlıkla formu onaylandıktan sonra orada tamamladığınız dediğini fark ettim bir problem yaratırmı

• ⭐⭐

@entelman gitmediniz mi hala 😊

• @roccorocco DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

2019 kazananı olarak ve mülakata girip AP ye kalan birisi olarak bende DV2020 ye başvurdum :))) lütfen linç etmeyin. Belki Admin process yetişmez diye endişe ettim. DV2020 de bana çıkarsa artık piyango bileti falan alırım.

Seni öpüyorum hocam bu güzel hareketin için :)) Şaka bir yana arkadaşımızın kayınperderi 5 yıldır hac kurasına giriyor (her sene torbadaki hakkın ikiye katlanır) ama bir türlü çıkmadı ancak arkadaşımız geçen yıl ilk başvurusunda hacca gitti. Yani hocam bu tür çekilişli işlerde nasip benim ise bana o gelecektir. Herkesin gönlüne göre olsun diyeceğim ama sadece %1' e (tahminim) çıkacak. Rabbim kime nasip edecekse o kişiye hayırlı olsun demek en doğrusu sanırım.

• @whocares amin.

• @alpersrs yanlış beyandan elenebilirsiniz görüşmedeki konsolosluk görevlisinin insafına kalmış bende açık lise okuyorum son sınıf high school no degree seçtim garanti olsun diye

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |