DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @bozo Emin olun abi abartmıyorsunuz. Ne kadar orası hakkında bilgiye sahip olursanız. Vize memuru sizin amerika için o kadar hazır olduğunuza inanır. Bende aynıyım. Her türlü bilgiyi kaydediyorum. Apple notlara 😃

• @Ping-PONG işte sorun orada maalesef bağıran sayısı çok az 😞

• @mutlukurt0534, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Emre-Kalafat Hımm 🙂 Ondan demekki

orjinal videoyu buldum 😃 redditteki yorumlarını okudum 😃 yani gerçek bilgi olamaya bilir 😃

• ⭐⭐⭐

@Beat-Army kendimizden insanlarla olmak ne güzel ya bir tek biz delirmedik

• Son 3 gün kaldı ya forum çıldırdı 😃

• @Hyller açıklandı sandım bir an😂

• ⭐⭐

@Jackhead, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

bunun doğru olduğunu düşünüyorum ama bazıları para istemek için sataşıyor

Bu konuda haklısınız. 2011'de 4 ay Virginia Beach'te yaşadım ve genelde zenciler hep yanına yaklaşıp (özellikle bir fastfood dükkanından ya da marketten çıktıysan) "Give me the change man" diyorlardı. "Change" kelimesinin aynı zamanda bozuk para demek olduğunu o zaman öğrenmiştim 🙂

• Taciz her yerde bir problem, Türkiye'de bu video gibi bir şey yaşanması düşük ihtimal veya neredeyse mümkün değil ancak özellikle özgürlüklerin kısıtlanması alanında Amerika cezalandırmada daha etkili.

NY State için first degree harrasment suçu çok basit bir şekilde oluşabiliyor:

-Following them in public (Kamuya açık alanda takip etmek)
    -Exhibiting behavior that puts the victim in reasonable fear of injury (Yaralanma korkusuna sebep olan makul şüphe)

Cezası da 3 aya kadar hapis ve 1 yıl denetimli serbestlik.
    Aslında bizim ülkemizde de taciz suçunun yaptırımı gerçekten çok ağır, ancak ne yazık ki uygulanmıyor veya fiil suçu oluşturmaya yeterli görülmüyor.

• @Emre-Kalafat 2 gün abi 8 de açıklanıyor 😃 Lütfen 8 inde açıklanıyor 2 gün 😃 3 deme 😃

• ⭐⭐⭐

@abrakadabra mysea demişti galiba daha önce dil ve tecrube bazen diplomanın bile önünde olabiliyor diye, siz türkiyede iyi bir tecrubeye sahipseniz ve dilinizde çok iyi sevideyse zaten bi lisans alma gibi bir şey gerektirmiyorsa iş alanınız sorun olacağını sanmam

Örnek vermek gerekirse ben amerikada cpa olmak istiyorum ve bu bi lisansla mumkun olabiliyor. Bunun için diploma denkletmem ve sınava girmem gerekiyor. Ama muhasebe alanında yine çalışabilir miyim evet fakat düşük bi pozisyonda olur. Alanda en iyi pozisyona gelebilmek için bu lisans şart gibi gibi

• @bozo çıkarsa kalpten gidicez zaten boşuna hazırlanıyoruz. Eşinize selamlar, şans sizinle olsun 🙂

• İnşallah bu sene extrem bir olay olurda hepimizi alırlar , Canı gönülden isteyen herkese nasip olsun... Kaç yıldır bekliyorum bilmiyorum ama gerçekten çok istiyorum , yaşımın verdiği dinamizmi kaybetmeden sıfır bi hayat kurmak istiyorum, bu sene bari olsun be , FBI mı bakacak CIA mı bakacak “ TAKE ME aloooo !! “

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@abrakadabra mysea demişti galiba daha önce dil ve tecrube bazen diplomanın bile önünde olabiliyor diye, siz türkiyede iyi bir tecrubeye sahipseniz ve dilinizde çok iyi sevideyse zaten bi lisans alma gibi bir şey gerektirmiyorsa iş alanınız sorun olacağını sanmam

GC çıkarsa yaşayarak göreceğiz bakalım başvuruları yaptıkça. Ardından biz de bu konudaki tecrübelerimizi paylaşırız umarım 🙂

• @Hyller inşallah cumartesi akşamı hep beraber tekrar deliririz 🙂

• @Beat-Army Çıkarsa direk buraya yazacağım kazandım diye 😃

• @mutlukurt0534 çok isteyen herkese nasip olur inşallah. 🙂

• @Beat-Army İnşallah gidipte geri gelmeyeceklere nasip olur 😃 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

oldu da kazanırsam 30 yaş altı bu videoyu bilmezler mektupla birlikte bu videoyu paylaşcam

• @ayvalik10 30 yaşındayım biliyorum 😃 çok güzel video ya 😃

• Arkadaşlar 5'inci başvurum umarım çıkar artık ya...
    hepinize bol şans..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.0k

| | | |