DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ahmetty teşekkürler

• @Captain-Bugulata, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ortin fotoğraf kontrol sitelerinden baktığımızda gözlerin yeşil alan içerisinde kalması kısmında biraz gözler altta kalmış, onun dışında fotoğrafın boyutunda çenenin ve baş kısmın bulunması gereken yerlerde sorun yok, https://www.greencardphotocheck.com/tr/ buradan kontrolü sağladım ama başka bir görüş daha bekleyelim dostum karamsarlığa düşme, sistem zaten şu aşamada muhtemelen sadece fotoğrafın çözünürlük ve boyutunu kontrol ediyor diye biliyorum, daha bilgili arkadaşlar gelsin yorumlasın bakalım

Merakımdan aynı siteyi şuan bende kullandım bende uygun olmayan fotoğraf olduğunu söyledi fakat istenen her şeye uyuyor ilginç şekilde fotoğraf acaba sitede bir problem olmasın deneyen kişilerde yanlış yönlenmesin

• ⭐⭐⭐⭐

Sonuçların açıklanmasına 200 gün kaldı...

• @denizci10 Samimi söylüyorum vazgeç kanka manyak olursun bak ,ciddi söylüyorum 😀 😀

• ⭐⭐⭐⭐

@hurricane, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10 Samimi söylüyorum vazgeç kanka manyak olursun bak ,ciddi söylüyorum 😀 😀

Eyvallah sağolasın. Telefona program kurdum ana ekranda geri sayım yapıyor. :))

• @Enes-Aslan aynı şekilde benimde öyle herşeye uyuyor ve 3 4 kez kontrol ettim yani umarım sorun olmaz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Enes-Aslan
    Toplam 3 tane kontrol sitesi var senin bildiğin varsa yazarsan biz de bilelim eğer yoksa ozaman sitelere suç atma
    dvlottery.me photo check
    greencard photo check
    visafoto

• @ayvalik10 neden bu kadar ağır konuşuyorsunuz ?

• Ali bey sağolsun halletti başvuru işlemlerini. Uzun zamandır da giremiyorum forum'a bu 3. Yada 4. Emin değilim 🙂 hayırlısı bakalım nasipte varsa. Eski heyecanı yitiriyoruz mayıs ayına kadar. Bakalım süreç yaklaştığında değişiklik olacak mı. Herkese bol şans.

• Araştırma için j1 vizesi almayı düşünüyorum aldığım takdirde gc cıksa bıle yararlanma imkanım olmuyor mu acaba

• Evet bizde burada yerimizi alalım 🙂

2022'ye ne kaldı şunun şurasında 🙂

• Cuma günü için pasaport randevumu aldım. Elime ulaştıktan sonra başvuruyu tamamlayacağım. Forumda ve ekşi sözlükte fotoğraf konusunda bir hayli karışıklık söz konusu sanırım. Pasaport için çekileceğim fotoğrafı ilgili sitelerde düzenleyip başvuracağım. Bir problem olmaz umarım. Böylelikle foruma ilk mesajımı atmış oldum. Herkese bol şans...

• Merhaba,

Diyelimki başvurumuzu yaptık, 2 ay sonra eve hırsız girdi ve pasaportlar çalındı... Mecburen yenisi çıkaracağız, peki yeni alacağımız pasaportların numarası eskisinden farklı olmuyor mu? Farklı olursa ve greencard kazanır isek pasaportların çalındığına dair polis tutanağını ibraz ederek konsolosluktan sorun yaşamadan geçebilirmiyiz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mrtcrlu oluyor hemde büyük bir problem oluyor. Pasaport resmi ile başvuru yapılmaz. Fotoğrafçıya söyleyin size mail olarak ilk çektiği resmin ham halini göndersin ondna sonra yapamazsanız bana gönderebilirsiniz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@orhancengizk başvuru zamanı geçerli olup ancak 8 mayıstan önce biten pasaportlar var zaten eğer kazanırsan 10 yıllık çıkarıyorsun ondan dolayı yeni pasaportla gidiyorsun hırsızlık olduğu için zaten poliçs raporunu almak zorundasın. Yeni pasaport sorun olmuyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mrtcrlu pasaport için eline ulaşmasına gerek yok ki şu anda e devlet girersen zaten orada bilgilerini göreceksin senden kendini istemiyor ki başvuru da sadece bitiş tarihi ve numarası o kadar şimdiden başvuru yapabilirsin.

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@mrtcrlu pasaport için eline ulaşmasına gerek yok ki şu anda e devlet girersen zaten orada bilgilerini göreceksin senden kendini istemiyor ki başvuru da sadece bitiş tarihi ve numarası o kadar şimdiden başvuru yapabilirsin.

Teşekkürler ilgin için. Bugün pasaport harcını yatıracağım, ondan sonra bilgiler düşer sanırım. Şu an herhangi bir şey gözükmüyor e-devlette. Fotoğraf konusuna gelince; fotoğrafçıya girer girmez belirteceğim durumu. Aslında çalıştığım şirkette ürün fotoğraflarını ben çekiyorum. Softbox ve beyaz perdem de var. Fakat ayrıyetten baskıyla uğraşmak istemiyorum.

• ⭐⭐⭐

@Hande-Tok Tam emin olmamakla beraber megapixeli güzel olan bir telefonla tekrar deneyin 😊

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

42.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.6k

| | | |