DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hsndmn gülücem ama ahahahaha yazmak istemedim yoksa hahahaha mıydı ? 🙂

• @gözde 😂 Cidden o arkadaşa boşuna o kadar şey demişim şimdi anlıyorum. Neler varmış neler...

• heyecan bastı yine 🙂

• @tanti aynen , bir yandan da o günün gelmesini istemiyorum, büyük umutsuzluk var bende de 🙂

• @vecihi valla gelsin artık çıktıysa da bilelim çıkmadıysa da böyle arada kalmak daha sıkıntılı oluyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

sayin @badman bazi yanlis anlasilmalar olmus, fakat gozde hanim cevap vermis siz de ozur dilemissiniz. Bence bu konuyu kapatalim, yanlis anlasilmalar uzerinde daha fazla yorum yapmanin anlami yok 🙂 Ayrica "niyet okuma" yapmanizi tavsiye etmem, internet ortaminda butun niyet okumalar ya tartismalara ya da kavgalara donusuyor, istisnalari az... Acik bir sekilde bir istek yapilmadigi surece lutfen insanlara es bulmaya calismayin 🙂 Bu forumun amaci bu degil zaten. Siz iyi niyetle yazmis olabilirsiniz, kotu bir amaciniz oldugunu dusunmuyorum ama bu davranislar baska arkadaslar tarafindan yanlis anlasilabilir, ya da su an oldugu gibi cok yanlis kisilere konuyu aciyor olabilirsiniz. Zaten internet ortaminda birbirimizin yuzunu gormedigimiz bir mecrada konusuyoruz, cumleler yazilar ifadesiz oldugundan karsi tarafindan icinde bulundugu anlik duygulara gore yanlis anlasilmaya acik; ayrica diger arkadaslari da ne taniyoruz, ne de hayatlarini biliyoruz o nedenle asgari musterekte bulusmamiz lazim.

• @vecihi DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@tanti aynen , bir yandan da o günün gelmesini istemiyorum, büyük umutsuzluk var bende de 🙂

adamlar harbi büyük ülke 🙂 bir programla sinir sistemimizi psikolojimizi etkileyebiliyorlar

• @gözde oda var haklısınız fakat işte insan son günlerde farklı piskolojiler içinde oluyor . @tanti gerçekten büyük ülke seviyorum ben amerikayı, farklılıkları zenginlik olarak kullanıyorlar, insanları ayrıştırmak için değil 🙂

• @vecihi ne yapalım çıkmazsa bir daha olmadı bir daha çıkana kadar deneriz 🙂

• @vecihi 20 sene geçermiş ben hala deniyorum 😃

• Pazartesi gecesi bir şenlik ateşi yakalım şarkılı sohbetli gidenlere de kalanlara da 🙂

• @gözde Valla sormayın forumdaki ankete baktımda 8. başvuruda çıkan var 🙂 Ben o kadar umutlu olamam galiba 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hsndmn yine de tansiyonu yukseltmeyelim sayin hsndmn, insanlari tehdit ederek ya da tehditkar konusarak hicbir yere varamayiz 🙂 ayrica kimsenin yazilanlardan dolayi kirilip alinmasini istemeyiz. Yanlisa yanlisla karsilik verirsek sorunlari cozemeyiz, bence hatalar tanindi, bir daha olmayacagina da eminim 🙂 o nedenle konuyu kapatip, forum meselelerine geri donelim 🙂

• @crazycells Günlük yaşamımda kesinlikle tehditkar bir insan olmadım. @gözde ile aralarında olan konu için yorum yazdım ve benim için konu kapanmıştı. "@badman nerden biliyon sen benim internetten tanıştığımı eşim türkiyede okudu aynı üniversitede tanıştık evlendik sen çok fazla olmaya başladın tanımadığın insanlar hakkında konuşmayı bırak" bu mesajdan sonra çok sinirlendiğim için öyle birşey yazdım. Arkadaş bir kaç gündür gözüme batmaya başlamıştı. Ses çıkarmadım. Belki de esnaf olduğumdandır ama niyetler üzerine insan sarrafı olduğumu düşünüyorum. Bu güne kadar karşı tarafın niyeti konusunda hiç yanılmadım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@alpecino DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Sevgili Arkadaşlar size bir uzmanlık sorum olacak
    Benim eşim Green karta başvuramayacak olan ülkeler arasında vatandaşlığı dolayısıyla onun adına değil sadece kendi adıma başvurumu yaptım eşimin vatandaşlığı benim elenmemede sebeb olabilirmi acaba diye merak ediyorum öyleyse sonuçları kontrol bile etmeme gerek kalmayacak 🙂

selamlar iyi şanslar

Sayin @alpecino sanirim forumdan cikmissiniz ama okuyacaginizi farzederek ben sorunuzu cevaplayayim. Green Card'a basvuramayacak ulkeler demek yanlis olur, bu yapilan sadece Green Card cesitlilik vizesi cekilisi. Green Card almanin bir suru farkli yolu var, her ulke vatandasi green card alabilir.

Ama diger yollardan farkli olarak cekilisin bir amaci da ABD'ye son 5 yil icinde 50.000'den daha az gocmen gonderen ulkelere daha fazla firsat tanimak, o nedenle her yil cekilise basvurabilecek ulke listesinde degisiklikler olabiliyor.

Esiniz eger basvuruya uygun olmayan bir ulkede dogduysa sizin uzerinizden cekilise kendi adina da basvuru yapabilir (Turkiye diye isaretleme yaparak), siz veya esiniz cekilis talihlisi olursaniz ikiniz de Green Card alabilirsiniz, bu konuda "vatandasliktan" ya da dogum yerinizden dolayi sorun yasamazsiniz. Bol sanslar!

• @crazycells sonuç olarak da burada 2 aydır çoğu insan ile belli düzeyde bir samimiyetim var. Çevremde tanıdığım insan ne ise benim için burada samimi olduğum kişi de aynıdır. Böyle şeyler görünce sinirleniyorum. Ne gereği var ne güzel konuşuyoruz muhabbet ediyoruz zaman geçiyor. Zaten kalmış 3 gün. @badman kişisine yazdığım son mesajın son cümlesi için kusura bakmayın biraz doz aştı.

• geçen sene bizde böyleydik :)) whatsapp grubunda ne kavgalar tartişmalar olurdu . olacak bu tür seyler . sizin daha 2019 eylüle kadar yolunuz var çok enteresan tipler çıkacak karsınıza :))

• Arkadaş göçmeden, beyin göç etmiş olabilir..

@gözde DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Kelin merhemi olsa kendi başına sürer o zaman demezler mi madem bu kadar çok biliyorsun neden hala çekiliş sonucu bekliyorsun bulup birini evlenip gitseydin

• ⭐⭐⭐⭐⭐

sayin @likable lutfen provokatif cumlelerden kacinalim.

• Mesajlarımı okuduğunuzu varsayarak üzüldüm açıkcası provokasyonla uzaktan yakından alakam Yok buradaki arkadaşların benimle hemfikir olduğunu biliyorum. Neyse uzatmanın manası yok..

@crazycells DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

sayin @likable lutfen provokatif cumlelerden kacinalim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

39

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.8k

| | | |