Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese Merhaba, Colorado'ya kız arkadaşımın yanına taşınmayı düşünüyorum.Şuan Türkiye'de elektrik, aydınlatma, kamera ve alarm sistemleri üzerine küçük bir işletmem var.Colorado'da mesleğime rahat bir şekilde devam edebilir miyim ? İş bulma konusun da zorlanır mıyım?Eğer iş bulursam kazancım bana yeter mi?Sorunsuz bir şekilde mesleğime orada devam edebilirsem en kısa zaman da taşınmayı düşünüyorum bu yüzden verdiğiniz bilgiler benim için çok değerli şimdiden hepinize teşekkür ederim.

• Sayın Yeşil Kart Forumu Üyeleri,

Colorado eyaletinde ikamet eden bir üye olarak sizlere ulaşıyorum. İstanbul, Türkiye’deki ailemin yanında yaşayan İran cinsi bir kedim var ve yakın zamanda bulunduğum eyalete getirilmesi için yardıma ihtiyacım var.

Eğer İstanbul’dan benim bulunduğum eyalete gelmeyi planlayan birisi varsa ve kedimi getirebilecek sorumluluk alabilecekse, bu kişiye bir ödül vermek istiyorum. Kedinin yolculuk masraflarını ve hatta havalimanından alınmasını sağlayacak makul bir ücret ödemeye hazırım.

Ancak, kesinlikle kedinin kabin içerisinde seyahat etmesi ve bagaja verilmemesi gerektiğini belirtmek isterim.

Eğer bu sorumluluğu üstlenebilecek ve kedimi güvenli bir şekilde getirebilecek bir üye varsa, bu kişiye bir ödül vermekten memnuniyet duyarım.

Lütfen, bu konuda yardımcı olabilecek veya önerisi olan herhangi birini benimle iletişime geçmeye davet ediyorum. Kedimin seyahati için yardımınız büyük bir önem taşıyor ve desteğinizi bekliyorum.

İlginiz ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla,

• @Berkay-BHR Berkay merhaba bana cevap yazarmısın gelirsem yardımcı olurum

Benzer Başlıklar

• 158
  • 16
  • 92
  • 42
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |