Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba arkadaşlar, ben ingilizceye çalışmaya hemen hemen yeni başlayan olarak neler tavsiye edersiniz? Eminim ki aramızda ingilizce bilen arkadaşlar vardır tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bir de şöyle bir şey düşündüm önümüzde tam olarak 179 gün var 5 ay 28 gün hep beraber ingilizce öğrenme sınıfı gibi bir şey kursak nasıl olur 🙂 (telegram kanalı veya her hangi başka bir platform da olabilir pdf dosyası notlar paylaşılması olan bir yer ) sayın adminler tarafından nasıl karşılanır bilemiyorum eminim ki benim gibi yeni çalışmaya başlayan arkadaşlar da vardır aramızda hep beraber hemen hemen 6 ayın sonunda güzel yerler de olabiliriz. Eğer green card da çıkmış olursa oraya adapte süresi biraz daha basit olur diye düşünüyorum.

Bu konu hakkında düşünceleriniz nedir? Olumlu veya olumsuz her görüşe açığım. Şimdiden teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yenihayaletadam 6 mayısa göre mi günleri hesapladın. Ekim ayına kadar hesaplarsın. Çünkü mülakatlar ekim ayında başlıyor. Senin numaran 100 altında olursa

• @ayvalik10 evet 6 mayıs hesapladım çünkü green card çıkmayan arkadaşlar çalışmayı bırakabilir diye düşündüm 🙂

• ⭐⭐

cok iyi olur. Ben bayadir sadece okuma yapiyorum. Okuma gelisti mi yazma da gelisir diye dusundum. Harbiden az buz gelisti gibi. Yazma da akici oldum mu guzel konusabilirim gibi geliyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@celica amerika da sen memurluk yapmayacaksan eğer konuşmayı sökmek daha öncelikli olmalı bunu tüm ingilizce eğitmenleri söylüyor.

• ⭐⭐

@ayvalik10 abi allahin izniyle kodcu olarak gitmek istiyorum yani hem amerika hem de meslegi icra etmem icin ingilizceyi okumam sart... kucuk dertlerimi anlatip sohbet edebiliyorum bu yetmez mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@celica yeter de artar bile zaten temelin var kodlardan dolayı gerisi de konuştukça olacak zaten

• @ayvalik10 abi senin ingilizce seviyen nasıl ara sıra rahatsız edebilir miyim 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• englishwithzack kanalını önerebilirim ingilizce öğrenmek isteyen arkadaşlara .

• @A-Samoglu teşekkür ederim hocam akşam bakacağım diğer her türlü tavsiyelerinizi bekliyorum

• @yenihayaletadam

sıfırdan başlayacak arkadaşlar foundations serisine başlayabilirler.Bunların haricinde listening ve canlı yayın kayıtlarını izleyebilirler. Hem native speaker olması hem de iyi Türkçe biliyor olmasının size faydası olacağını düşünüyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

54

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |