Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba arkadaşlar ben denedim az önce kodu doğru yazmama rağmen hata veriyor ve tüm kodu boşluğa doldurmuyor neden olabilir yardımcı olabilir misiniz lütfen ..

• @ahmet-34

Confirmation Number icindeki karakterleri tekrar kontrol edin (sifir ve O harfi, bir ve I harfi, bes ve S harfi karisabiliyor).

Basvuru sirasinda adiniz ve soyadinizi birbirinin yerine girmis olabilirsiniz. Simdi kontrol ederken "Last/Family Name" girmeniz gereken yere adinizi girip deneyin.

Bu arada, bu konunun ilk mesajlarinda onerilen adimlari denediniz mi?

• selam arkadaşlar gren card sorgulama yapmaya çalışıyorum girilen bilgiler geçerli değil diyor sürekli, ad soyad onay no herşey doğru neden olabilir yardım eden olurmu acaba

• @Sharm merhaba kura sonucuna bakmaya çalışıyorum ama kayıt sırasında ismim KAYABAŞI MUHAMMET görünüyor ama sonucu görmek için ne kadar denesem kabul etmiyor nerde ne yapmalıyım

• Merhaba arkadaş green card sonuçu öğrenemeye çalışıyorum lakin isim kısmında sorun yaşıyorum. Kayıt olduğum zaman ekran görüntüsü aldım aynı ismi yazıyorum ama hala sorun yaşıyorum. Türkçe karakter olduğu için mi kabul etmiyor. Her durum da da denedim olmadı

• @Muhammet-Kayabaşı

• Basvuru ekran goruntusundeki Confirmation Number icindeki karakterleri tekrar kontrol edin (sifir ve O harfi, bir ve I harfi, bes ve S harfi karisabiliyor). Ekran goruntusundeki karakter sifir ise icinde yatay bir cizgi var, cizgi yok ise O harfi

• Bilgisayarinizda/telefonunuzda mumkunse Ingilizce klavye secip CapsLock yapip girmeyi deneyin

• Basvuru sirasinda adiniz ve soyadinizi birbirinin yerine girmis olabilirsiniz. Simdi kontrol ederken "Last/Family Name" yazan soyadinizi girmeniz gereken yere adinizi girip deneyin.

cn.jpg

• Merhaba.İstanbuldan yazıyorum.Hak kazandım ancak online dosya nomu girdiğimde hata veriyor.
    Kentuckyden gelen mailde ise tekrar dosya bilgilerimi gücellersem devam edebileceğim yazıyor.

Hem dosyaya girenmiyorum hemde bilgi güncelleyemiyorum.
    Tavsiyenize ihityacım var

Teşekkür ederim

Saygılar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@faik-paşa, içinde söyledi: DV Çekiliş (Greencard Lotosu) Sonuçları Nasıl Kontrol Edilir?

Merhaba.İstanbuldan yazıyorum.Hak kazandım ancak online dosya nomu girdiğimde hata veriyor.
    Kentuckyden gelen mailde ise tekrar dosya bilgilerimi gücellersem devam edebileceğim yazıyor.

Hem dosyaya girenmiyorum hemde bilgi güncelleyemiyorum.
    Tavsiyenize ihityacım var

Teşekkür ederim

Saygılar

Bilgilerinizi cekilise basvuru yaparken yanlis yazmissiniz, simdi o bilgileri kullanarak DS-260 formuna ulasmalisiniz. DS-260 formuna giris yaptiktan sonra bilgilerinizi duzeltebilirsiniz.

Suradan:
    https://dvprogram.state.gov/

Sonuclari kontrol sayfasinda "Forgot Confirmation Number" a tiklayip bilgilerinizi teker teker test ederek hangi bilgilerle cekilise basvuru yaptiginizi bulmalisiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |