Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@urungu DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Merhabalar , ağustos ayında mülakata cagrilacagimi dusunuyorum. Şimdi saglik kontrolünde madde kullanımına bakılıyor mu ? Yakin bir sure once Amsterdam marihuana kullandim. Sonuçta orada yasal olan bir sey ve Amerikanın belli eyaletlerinde. Sizce bu sorun olur mu ? Teşekkürler

sorun olmaz.

• @utahlı-kedi vallahi ne yalan söyliyeyim içimizde bu kurtla 1 yıl bekleyeceğiz mecbur.

İşte benim yöntemim,

Kötüsüne hazırlan, iyisi olursa sürpriz olur 😂

• @burakk hocam zaten kötüsüne hazırlıyorum kendimi o yüzden gideceğimi düşünmüyorum 😃

• Ais kaydı çıktısı tam olarak ne oluyor? Ayrıntılar yazan bölüm mü?

• @ksezen92 muhtemelen kargo ayrıntılarının olduğu çıktıdır.Mulakat tarihini ogrendikten sonra AIS e kayit olup vizenin basılı olduğu pasaportun gonderilecegi PTT subesini seciyosun.bu durumda kargo bilgilerinin yazdığı bir fiştir diye düşünüyorum.

• @ksezen92 AIS kaydını yaptıktan sonra print alabildiğiniz son özet sayfası.
    Detayında hem kayıt yapılan kişiler hem de seçilen PTT şubesi ve adresi bulunuyor.
    Aynı zamanda mail olarak da geliyor. Maili de yazdırabilirsiniz.

• ⭐⭐ Yasaklı

KCC ye dokuman yolluyorum : Birth certificate , yani nufus cuzdanı mı istiyor? Dogum kagıdı mı istiyor?
    Pasaport Biodata page hangisi oluyor?
    Yardımlarınız ıcın tesekkurler

• ⭐⭐⭐

@Calibraturbo İlk mesajın başında "Onemli NOT:" ile başlayan açıklamada cevaplarınızı bulabilirsiniz.

• ⭐⭐ Yasaklı

cok tesekkurler özür dilerim

• Sevgili 2020 talihlileri, az kaldı yakında forum tamamen size hizmet edecek, iki ay daha sabredin çekileceğiz zaten biz aradan. O zamana kadar zahmet olacak ama sadece kendi sayfanızda yazın ki biz de bilgi karmaşasında konuyu takip edebilelim değil mi?

• @ksezen92 DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Kan idrar ve ciğer röntgeni çekiyorlar.. ben dün sağlık kontrolündeydim.. sadece sordu.. sigara madde alkol kullanıyor musun diye.. ben hiçbirini kullanmadığımdan hayır dedim. Bence yalan söyleme, sadece 1 kere kullandım dersen sorun olmaz.. bağımlı değilsin sonuçta

Merhaba hocam, sağlık kontrolü için kişi başı kalem kalem saymak gerekirse neylere kaç lira ödeme yaptınız ?

• ⭐⭐ Yasaklı

Sayın üyeler bugun evrakları yolladım ve şu yanıtı aldım

The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email and is currently processing your documents. This email address, [email protected]mailto:[email protected], is only used for applicants to provide the Kentucky Consular Center (KCC) with documents required to continue processing Diversity Visa applications. [email protected]mailto:[email protected] does not respond to inquiries. If you have any Diversity Visa related questions, please email [email protected]mailto:[email protected] with your case number, complete name, and date of birth, as entered on your original entry

Bu vakitten sonra yapmam gereken birşey varmıdır.Sıra gelme ihtimali varmı yokmu sizce case no dv 2019 -2400.

• Sayın @calibraturbo siz 2019 mi yada 2020 talihlisi misiniz çünkü imzanızda 2020 yazıyor ama sorunuzda 2019 olarak belirtmişsiniz ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@calibraturbo baska bir sey yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@muhammetnzr DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Sayın @calibraturbo siz 2019 mi yada 2020 talihlisi misiniz çünkü imzanızda 2020 yazıyor ama sorunuzda 2019 olarak belirtmişsiniz ?

sayin @Calibraturbo DV2019 surecinde... fakat kisisel nedenlerden dolayi formlari gec gondermek zorundaydi.

• ⭐⭐ Yasaklı

Hocam bilmeyenler için acıklayım ben 10 yıldır basvuruyorum ve cıkmıyor yaşım 30. Bu sene babama cıktı gitmemek için cok diretti, eşkaza pasaportunu yeniledi, Ds 260 ını 5 6 gün önce gönderdim. Bugunde evraklarını gönderdik. Imzam benim hayallerimi yansıtıyor. Takdir ederseniz ordaki bilgiler fantazi

• Müjde arkadaşlar. Visa buletin tüm GC 2019 bekleyen kazananlar için CURRENT olmuş. Mülakat randevusu bekleyen 2019 talihlilerinin gözü aydın olsun...

• @thewinner2020 Yalnız toplam DV2019 visa sayısı 55.000 den 50.000 e düşürülmüş

• @thewinner2020 bülten geçen hafta açıklanmıştı zaten, yanlış mı hayırlıyorum?

• @coder evet yeni değilmiş. Pardon

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

67

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |