DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Benim görüşmem 2 ağustostaydı ve halen ptt verilmedi ve bu gün ceac ten kontrol ettim AP de görünüyorum..
    Konsolos bana vizenizi oynaylıyorum demişti. Benimle iletişimede geçmediler herhangi bir şekilde. Tahmininiz nedir bu durumla ilgili ?
    @crazycells

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@NeverGiveUP bayram geliyor tatil - eğlence senden herkresin içinde isteyemediler ondandır

• @keysnambır torpil var mı bilmiyorum 🙂 görüşme de bir garip oldu zaten. benden önce görüşmeyi bekleyen iki tane çocuklu aile vardı. onlardan önce beni çağırdılar ve ben görüştüm. sanırım tek olduğumdan evraklarım daha az olduğu için kısa süreceğini düşünerek aradan çıksın demiş olabilirler. dün sabah görüştüm, öğleden sonra onay maili ve peşinden ptt kargo mesajı geldi. 🙂

• Merhaba ben gecen sene tetenoz asısı yaptırmıstım aşı kağıdımı götürsem unganlara yinede yaparlar mı

• merhabalar, elçilik tl olarak ödeme kabul ediyor mu?

• @ayvalik10 Senin derdin nedir kardeşim benimle ? Sana daha öncede benim sorularıma cevap yazmamanı rica etmiştim. Üslübunu beğenmiyorum. Zamanını dalga geçer gibi insanların sıkıntılarına cevap yazarak harcıyacağına eksik olduğun konularda kendini geliştirerek harcarsan hem kendine hemde başkalarına faydan olmuş olur.

• @NeverGiveUP Ben aylar once susturrdum kendisini, guncellemeden sonra da engelledim. Tavsiye ederim, ugrasma bosuna.

• Merhabalar unganlarda esimden balgam testi istendi.bu durumda ap ye kalacaz.merak ettigim benim vize onaylanir mi.yoksa o kaldigi icin bende minap ye kalırım. Acil tanit lütfen. Oyle bir durum olacaksa esim mulakata girmese olur msurec yetismeyebilecegi icin
    Asıl talihli benim

• This post is deleted!

• Merhaba mülakatımız olumlu geçti inşalalh PTT geldiğinde de yüzümüz güler şimdi de o telaş bastı👏🏻🤗

• @NeverGiveUP Bize bayramdan sonra göndericez dedi..

• @meryem1453 sizin şuanda ceac check status de AP olarak görünüyor sanırım kontrol ettiniz mi ?
    benim mülakatım 2 ağustostaydı sizin sanırım bugündü ?

• Evet bizim bugündü mülakatımız Ceac check statüsündekini daha kontrol etmedim

• @meryem1453 gözünüz aydın 😊 yakında pasaportları da alırsınız insallah

• @meryem1453 umarım en kısa sürede gelir pasaportlarımız 🙂

• @NeverGiveUP endişe etmek de haklısınız, ben de çok stres olmuştum..cuma günü olmuştu mülakatımız, araya haftasonu da girince dört gün sonra akşam issued olmuştuk..benim okuduğum kadarıyla olumsuz bir durumda hemen mail atıp sizi haberdar ediyorlar. O yüzden biraz daha sabredin 🙂

• ⭐⭐

@NeverGiveUP bir kaç gün AP görünmesi normal. Sizinki de bugün yarın ISSUED olur.

• @arnblt @frozen Umarım dediğiniz gibi olur..Desteğiniz için teşekkürler.

• bence çok yoğunlar, bu aralar +1-2 günlük gecikmeler normal olabilir...

• This post is deleted!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

234

41.5k
Users

4.4k
Topics

429.6k

| | | |